Въпрос към мъжете
От няколко жени разбрах, че повечето мъжете не си бръснат там долу, тва вярно ли е?

Коментари

2.   Аз лично се бръсна и намират за гнусно, ако някой не се. Но не знам колко % го правят, не съм водил статистика. Силно се надявам повечето да го правят.

3.   Зависи от мъжете, аз например не се бръсна с бръснач, а скъсявам с машинка, защото иначе кожата се възпалява, никнат подкожни косми и самите косми стават по-дебели.

И не го правя през 3-4 дни, а веднъж месечно, така че ако се случи да съм с момиче след почти месец от последното постригване, може да съм малко по-космат долу.

Също не харесвам напълно голи жени долу. Предпочитам точно така да ги скъсяват и оформят както аз, да не е гора, но да не е като на дете...И много мъже харесват точно така. ;)

4.   Сигурно си на 13, щом така задаваш въпроса.

Кой каквото иска да прави с тялото си, за мен е надценено това обезкосмяване при нас мъжете, ако си измива човек редовно тялото както трябва, няма никакви проблеми.

Питай майка си дали баща ти е бил обезкосмен, когато са се запознали. И дали я е било гнус от окосмяването му...тогава си беше нормално мъжа да е космат. Ако си много рунтав може да се поскъсяват космите, ама да се епилираш целия, крака, ръце и да си оскубеш веждите...това мъж ли е...

Жената е друго, защото жената трябва да е нежна, мъжа може да е по-грубоват и не трябва да е толкова суетен.

5.   Аз го правя, но не винаги е било така!

При нас мъжете има голяма опасност да се получи възпаление, особено по скротума, което си е доста опасно! Там кожата е най-тънка и уязвима, и най-трудно и болезнено се махат косъмчетата. Със самобръсначка се получава едно излющване на кожата, колкото и да си внимателен, което я възпалява - боли, пари, сърби...Получавал съм възпаления и лечението никак не е гот! Оттогава винаги преди и след да се бръсна дезинфекцирам бикчето, а после и мястото, където съм се бръснал и то по-няколко пъти, и се мажа, за да омекотя и овлажня кожата, защото много изсъхва след процедурата!
Да не говорим, че когато никнат косъмчетата, набождат и при остъргването в кожата, пак има сърбеж и зачервяване!... Може би кожата да ми е по-податлива, но съм сигурен, че и при доста други е същото.

Общо взето голяма играчка. Ако имаш приятел не го карай да си играе със самобръсначка долу и в никакъв случай депилатоар - смъква кожата на тестисите, ще го вкараш в болница...
МЪЖЕТЕ НЕ СМЕ ЖЕНИ! - ЗАПОМНИ ГО ТОВА НЕЩО!

Правя си прическа над мъжеството и те съветвам както и други, венериният ти хълм да не е гол като ощавена кокошка - много гадно!...

Мъжът е мъж и ако си с идеята, че трябва да си жули топките, за да ти е гот, си се объркала!

Жената е жена, защото обича и уважава мъжа до себе си и знае какво е мъж, и може да го изтърпи!
Точно както ние ви търпим като женски...

6.   Тази мода с бръсненето на половите органи, а и на тялото като цяло е нова и не е слчайна изобщо.

В Hollywood (свещената гора) е пълно със сатанисти и педофили.
Сексуалните извращения са част от рутуали за призоваване, защото секса отваря портал за въплащение на душа, а ако си ченомагьосник може да призоваваш и други неща.

Та обезкосмяването е навлизане на тези практики лека по лека в масовата култура. Чрез пропаганда на порното главно.

Ако се замислите, нормално ли е да се отблъскваш от полови белези на зрял човек (окосмяване) и да те привличат полови белези на дете (да няма окосмяване)?!?!

Ама какво да обяснявам, хората не правят разлика между любов и полов нагон в днешно време.

8.   Авторке а ти колко често се бръснеш там долу. На каква възраст започна да се бръснеш-първия път. На колко години си сега. Тва че повечето мъжете не си бръснат там долу мноу е вярно.

10.   Хаха, много се смях на коментарите, в които мъжете обясняват как като се бръснат и им се възпалява кожата в тази област, пък жените, защото били жени и трябвало да са нежни и те едва ли не са длъжни да търпят тези възпаления. При жените се възпалява по същия начин когато косъмчетата започнат да никнат, кожата там се изсушава и т. н. И жените не искат някой космат и рунтав. Но с подстригването сме ок, поносимо е. Мъже, въпреки, че сте мъже не е нужно да сте "груби" и космати. Поддържайте храстите.

11.   10 Правилно. Но колкото и да го извъртат маймуните- пак са си гнусни, космати маймуни. За това са и все отрязани. Всичко им е гнусно, и характера и външния вид.

13.   От 5 до 10

Мацка, ти имаш ли топки, а?

Като нямаш или не се изказваш, или не обиждаш!
Ти някога топки виждала ли си как изглеждат? Лесно ли мислиш, че се махат косми от там?

Най-разумно е подстригването, а на тези, които им се занимава като мене, си се бръснат!

Авторке, ти да не мислиш, че аз като направя деца на някое гадже и ще имам време да се правя долу като модел!???

Това си е занимавка и е за младите и тея с време.
Най-много да се бръсна, когато дойде времето за лятната почивка!

14.   13, пич, какво време? На мен ми отнема 2 пъти седмично по 1 мин да си обръсна хуя с ташаците и пубиса.

Според мен в 21. век един мъж не може да не си бръсне/стриже поне онази работа и подмишниците. Айде за гръб, гърди и т.н., там вече е въпрос на предпочитания. Елементарна хигиена.

ПС: гръб, гърди и корем с машинка се обират за няколко минути месечно и не се обрива, понеже не е бръснене.

15.   Не знам за другите мъже, но аз от време на време се бръсна и там.

17.   Не знам, почти на 50 съм и самата аз никога не съм се щавила там долу, само подрязвам, никакви оформени триъгълници, никакви лентички...
За мой късмет, няколкото мъже, с които съм била интимна, бяха все светлокоси и с много деликатен мъх, никакви неприятни косми по гениталиите...
Но има и друго, не е само до късмет...
За да поискам да съм интимна с някого, значи наистина много го желая и тогава буквално ми се иска да го изям там долу... Винаги е били истинско удоволствие за мен...

18.   Мъж на 36 години съм. Бръсна се, но не много често, просто няма смисъл. Когато обаче започне да става по гъсто окосмяването, го бръсна до кожа, топките също. Горе-долу на 20 дена, лятото и по-често. Иначе много харесвам жената да е с интимно окосмяване, стига да не е гора отдолу, ако си има окосмяване е много яко. Мразя чисто гола путка, като гол охлюв е. За съжаление, днес повечето жени се щавят до кожа, повлияни от порно актрисите през 90-те, когаато започна тая глупост най-напред в Америка.

Бръснати крака, ръце или корем при мъжете е абсолютна педерастия. Единствено нормално е мъжа да си бръсне брадата, подмишници и интимните части.

Жената трябва да е обезкосмена под мишниците, ръцете, краката, а пичето просто подстригвано от време на време! Всичко друго е извращение!

19.   За другите мъже не знам, но аз го правя редовно - по 4 - 5 пъти в седмицата. Не понасям да имам никакви косми около пениса и винаги го бръсна съвършено гладко. На подмишниците ги махам с епилатор и някак си ми се разредиха. Излизат само по 10 около косъма, които ги махам веднъж седмично и винаги са ми гладки.