Ужасна история! Как бихте постъпили?
Здравейте,никога не съм си и представяла,че ще пиша в такъв сайт,но ето пиша и не искам осъдителни коментари,а наистина да се поставите на мое място и да ми кажете как бихте постъпили.
Няма да изпадам в подробности за себе си,те нямат значение,та към същината,към Големия Проблем.
Никога през живота си не съм се занимавала с момчета,нямах такова желание още от малка,докато съучиничките ми излизаха със момчета,аз гледах детски филмчета и играех навън,самата мисъл за целувки ,опипвания и т.н ми причиняваха дискомфорт,не преминах и през така болезнения тийн период,пубертет ,започвах да си мисля,че ми има нещо.
С никой никога не съм разговаряла за това,в интерес на истината се чувствах добре,бях си доволна от живота,докато не се появи Проблема,не се появи Той!!!
Красив,успял,порочен ,замота главата ми на 380 градуса и цялата липса на желание ме връхлетя,като цунами.
Та запознахме се и всичко се случи много бързо,както се досещате беше и първия ми мъж не само в живота ми,но и в леглото ми,просто полудях по него,не мога да дишам без него,умирам по него,имам чувството,че чак ме боли от желание,от любов,той е като наркотик,като въздуха,той е той ,мога да говоря с години за него,та да премина към проблема ,той има приятелка и дори очаква дете и не се отказва от мен,как да постъпя в тази ситуация,да забравя ли за него,или ? Как се постъпва в такава ситуация,като обсебена съм,няма да мога да издържа и седмица без него,всички други мъже са ми безинтересни,не страдам от липса на внимание,колкото и нескромно да звучи,но даже не ги виждам,искам само него.Как да постъпя,дали да се въртя в този омагьосан кръг(да знам,че съм попаднала в такъв),но съм щастлива,добре ми е,дори да не е мой е всъщност мой,имам го усещам го,или да го изтрия от живота си и с Огромна мъка в сърцето да намеря свястно момче ,което да си е с мен,да създадем семейство и хепи ЕНД.
Знам,че ще ме осъдят повечето хора,но наистина искам да видя мнение на странични хора,знам и повечето какво ще ме посъветвате. :))))
Благодаря на всички ви предварително и наистина те ме съдете,никога,ама никога те съм си и помисляла,че ще изпадна в такава ситуация.

Коментари

1.   Остави го, колкото по - рано, толкова по-бързо ще спре мъката. Какво да ти даде, само секс може? .

2.   "Знам и повечето какво ще ме посъветвате. :))))" Като знаеш защо питаш?
То е повече от ясно, че този ще те врътка за разнообразие и почивка от ежедневието с бебе в къщи. Докато му омръзнеш и те замени с друга, нова и по-интересна. Както изневерява с теб на майката на детето си, така леко и спокойно ще изневерява и на теб. За теб може да е божество, но обективно погледнато си е един женкар и лъжец, най-меко казано. Дали да си с него си е твое решение, последствията от него - също. Помисли си добре, виждаш ли бъдеще във връзката си след 5 години примерно?

3.   В случай, че историята е истинска....

Ти си просто глупачка, нищо повече!
Като не си се влюбвала досега, точно в такъв с жена и дете ли намери да го направиш?

Пожелавам ти да изпиташ същото, когато родиш мъжът ти да разпечатва девственица!

4.   много си млада и нямаш никакъв опит. Попаднала си на мнооого лош човек. Нито имаш бъдеще с такъв нито нищо и направо бягай и се спасявай, докато не е направил бебе и на теб. Мога да се обзаложа, че този човек си има поне още една приятелка, също толкова заблудена като теб. Остави за малко любовта и помисли как постъпва той спрямо бременната си приятелка. Опитай да се поставиш на нейно място и ще си изясниш картинката. Махай го тоя женкар, че нищо добро не те чака...