Секс с един мъж 200 пъти или секс с 200 мъже по веднъж
Въпросът ми е абсолютно сериозен! Не разбирам, защо жени, които видимо не си подбират партньорите и спят с много мъже им казват, че от толкова много секс са широки. А жена, която спи с един мъж също толкова пъти за същия период уж не е!
В смисъл защо по-широките жени да са к..ви? Вие как мислите? Логично ли е?

Коментари

1.   И аз съм чудел какво значение има за размера на путката дали през нея е минал един 200 пъти или 200 души по веднъж.

2.   200 пъти е това, дето сме го правили за 3-4 месеца с последната, така че не виждам, как нормална жена се "разширява" от толкова малко. Е да, псоле спада честотата, ама все пак.

А иначе - Амитова му е лафа, бе момиче... Ама ако спиш с 200, шанса да фанеш една торба с болести е огромен, а да не казвам, че случайните срещи, всеки си мълчиза проблемите и съмненията, па ако някой хвърли попогрешка, върви после търси "Петър със зелените очи, дето го срещнах на спиракта" ...

3.   Стига де, аз цяло дете родих и съм тясна та едва влиза... с извинение. Не се става широк от секс, просто някои жени имат по-големи вагини, а други по-малки. Това е.

4.   Ами защо тогава не правиш секс 200 пъти с един мъж, вместо с 200 мъже по веднъж? Защото има разлика, нали? И тя е на психологическо ниво повече, отколкото на физиологично. Тя вагината не се разширява толкова лесно. Някои жени са по рождение по-тесни, други по-широки. Казусът тук е психология. Мисленето на една жена с дълготрайни партньори е едно, а на жена дето сменя много партньори е друго. Разбира се, пак не значи, че тази с многото партньори не може да създаде стабилна дълготрайна връзка в някакъв момент, просто е по-трудно обикновено.

Цялата "драма" тръгва още от праисторически времена и се корени във факта, че когато жената забременее, то винаги се знае, че тя е майката, но не се знае кой е бащата, освен ако жената не е била вярна към партньора си. Затова верните жени се ценят повече от тези с много партньори. Разбира се вече сме в 21-ви век и има ДНК тестове, както и лесна контрацепция и предпазване от полово-предавани болести, така че и на това сме намерили цаката. Сега жената може да има стотици партньори и накрая като почне да остарява да се задържи с един мъж. Най-вероятно ще е пълна емоционална развалина такава жена със стотици партньори, ама то сега това не е нещо невиждано.

6.   И двете. Малоумие е цял живот да се радваш на един единствен и младоста ти да си замине ей така. Оргии до припадане до към 30-35, пък после ще си стоим с нашият си човек. Радвайте се и на вашите и на техните хубави телца, живейте. Няма да сте вечно стегнати и енергични. Пък на отхвърлените комплексари-женомразци им знаем дежурния дебилизъм.
ж23

7.   Моят личен избор е първия вариант-200 пъти с един мъж.Само че те станаха много пъти по двеста,че от дълги години сме заедно.Твърдо вярвам,че най-хубавия секс се прави с един единствен човек.Никого не ангажирам с моето мнение,всеки преценява за себе си.

8.   Това трябва да е въпрос от 15-16 годишна пикла, която се вълнува да не стане "широка" и да я разберат, че ги сменя много. Подобно е на заплахата, че от много чекии ще ослепееш, но в женски вариант.

9.   200 пъти секс с един мъж е сериозна връзка, а по веднъж с 200 мъже е най-древната професия, а ако е без пари - ти си просто курва. Това е съществена разлика, нали?

10.   Изобщо жените разбират ли колко специално, колко много значи за един мъж тя жената да е правила секс само с него? Май не.

11.   Драмата не е, че тя ще е разшрина, защото няма да е разширена. Драмата е, че ще знае разликата между 10 и 20 сантиметра. И "средностатистическите" с големина на показалец увяхват.

12.   Интересно как винаги жените гледат и мислят такива работи, колко бил дълъг пениса...
А пък, ако ние мъжете почнем да гледаме колко сте грозни (разбирайте различни от американският идеал, който ни се налага непрекъснато) ще останете сами завинаги.

13.   Авторе/ке, колкото и секс да се прави, не се разширява. Това не е ластик.

14.   " Малоумие е цял живот да се радваш на един единствен и младоста ти да си замине ей така."

Ако се радваш на един, защо ще си е заминала младостта? Докато не измислим хапчета за подмладяване, младостта ще си замине ей така, така или иначе.

15.   Аз пък мисля, че хората радващи се и продължаващи да се радват на единствения са щастливци, и какво като си бил със много, като никой от тях не е останал до теб. На тялото ти всеки може да се радва, но ти на всеки ли ще даваш?

16.   Номер 6 сигурно ще бъде страхотен спътник в живота на някой мъж.
Дори незнае ква е мастия

17.   Разликата между това да го направиш 200 пъти с един и същ човек и в течение на времето да си правила секс с 200 различни индивида е горе-долу следната /ще използвам метафора/:

Човече, виждал ли си капка вода? Представи си, че имаш една капка. Сега си представи цял язовир под формата на капки вода! Ако капките те опръскват самостоятелно и през някакъв интервал от време, как е? А ако целият язовир се излее върху теб наведнъж? Освен че няма да оцелееш след контакта ви заедно с водата ще те връхлетят всякакви бактерии, боклуци от дъното на язовира, както и по-леки предмети, завлечени от повърхността на сушата, докато водата е идвала към теб. Та уж е същото, ама не съвсем...

18.   С 200 мъже по веднъж.
Ж29

19.   Това е поради варияцията в размерите на членовете на мъжете. Ако спиш само с един - толкова си широка колкото си. Ако спиш с много - ще попаднеш на някого с грамаден член, който ще те пори като риба

20.   Еми не, искам с един-единствен, но до припадък...
Да си знаем телата, душите, въжделенията, всичко...
Няма да ми омръзне, дори напротив - ще му се наслаждавам, ще си го искам, ще си го поемам и ще му се радвам!
Ще знам всеки милиметър и как да му доставя удоволствие и ще му го давам, докато можем, докато сме живи!
Да знае всяка моя извивка, да жадува всяка моя въздишка...Така го искам! И само така си струва да се изживее!

21.   Номер 16 комплексиран си и май нещо не ти понася, че никоя не ти пуска. Пии нещо за успокоение :):):)

22.   Оооо, ако не постигнеш второто, каква жена си!? Това е норма за всяка "еманципирана" жена, иначе ставаш само за разумна майка на възпитани деца! Каква майка може да бъдеш, ако в това свещено място са се врели 200 дявола?

23.   Това са единствено и само глупави норми поставени от обществото, в частност от мъжете, които в миналото са смятали, че притежават жената като вещ. Всеки е различен и всеки сам може да прецени, колко сексуални партньори може да има, това далеч не означава, че няма да може да създаде семейство, прекалено сте тесногръди с времето това ще се оправи. Изключение за мен правят хората които продават тялото си или са нимфомани. Всеки друг сам може да си прецени ще спи 100, 2 или с нула има всякакви хора по широкия свят не сте само вие, ако реално мислите, че точно вашето мнение е най- меродавено само мога да ви съжалявам за нереалната ви себеоценка.

24.   Спи с10000 и прецени, че като остарееш няма да имаш спомени, нищо че ще ти казват, garbage.

25.   6,
Никой няма да ти иска гонореята и СПИН-а после, дори и котките, които от самота и изсъхнала матка ще гледаш. Виж, ако не се миеш малко и замиришеш на пъстърва там долу, тогаз може Котьо да ти пусне.

21,
За два лева и цигарка ще му пуснеш.

Авторчето, което не може да отвори Google,
Вагината се разтегля трайно само при травма. Разтягане има и при раждане, но след няколко месеца вагината ще възвърне оригиналната си "стегнатост". Трайни разтягания при раждане има ако майката е млада и ражда няколко пъти, на чести интервали. Възбудата и сексът нямат траен ефект.
Относно въпроса ти дали с 200 или с 200, никой не го е*е (преносно, за теб може би и буквално). Без майтап, светът не се интересува от това дали си била с президента сто пъти или със сто бездомника. Само бъдещият партньор (ако има такъв) го грее, най-вече защото никой не иска срамни въшки или подобни. Дъртото бабе, което тук се прави на 23-годишна, знае това идеално.

26.   23 - където казва, че сме тесногръди. Това, което пиша е за теб.
Сексът и много други работи са до един момент.
Хората не се раждат моногамни или полигамни, това е избор на всеки един. Това е свързано и с възпитанието, и с моралните ценности, и със самият самоконтрол от човек. Свързано е с това да търсиш нещо по-висше от животинското.
Добре. Представи си, че се влюбиш в някой, който отговаря на всичките ти представи за идеален човек. Някой, който те прави щастлива само с един поглед. Някой, който е готов да се ожени за теб, да е готов да има деца, семейство, общ живот до гроб с теб. А ти си безкрайно влюбена в него.
Сега си представи един друг мусколест, весел тип, много сексапилен. Направо изгаряш от желание да правиш секс с него, но нямаш други чувства. А той вземе, че ти предложи "едно набързо"...
Какво ще направиш? Отговорът си го кажи на себе си.

27.   26 аз ще ти отговоря вместо нея такъв човек НЯМА, всичко е до време и любовта е мимолетна хората си омръзват. Вместо да задавате такива идиотски въпроси като с 2или с 200, установете хармонична връзка със самите себе си. И това някой да прави секс единствено и само заради нагона си, не е нещо рядко срещано, някои просто са по-емоционални и веднага почват да летят в облаците, но това е до време.