Прекалено голяма разлика в годините?
Здравейте,

Както много други жени така и аз попринцип винаги съм си падала по по-големи мъже. Сега обаче се влюбих истински в мъж 28 години по-голям от мен. Той има толкова красив характер и душа, с него се чувствам толкова ценена и обичана, както с никого до сега. Толкова е уравновесен, стабилен, мога да съм истинка с него. Искам да кажа, че пари не са намесени, и изобщо това не ми е било най важното до сега. Мечтая си само за хармония и истински отношения, базирани на любов и уважение. Аз съм на 21 години, а той на 49. Той е много поддържан и изглежда чудесно, с руса коса и сини очи. Познавате ли такива двойки, които въпреки всичко остават заедно и имат бъдеще? Бихте ли се впуснали в тази емоция или само заради възрастовата разлика бихте спрели подобни отношения?

Коментари

1.   Ха-ха, аз съм влюбена в човек с 23-4 години по-голям от мен. Но шансът ни е нулев.

2.   Хаха ,рус и сини очи ,а ти Мелания Тръмп ли си ,я се вкарай в правилния път

3.   Та на мен баща ми е с 24 години по-голям. На теб май ти трябва "баща" Кажи сега Не познаваш баща си или те е биел като малка. Обикновенно жените с такива мъже имат липса на баща в живота.

5.   Поддържан и изглежда чудесно, но това е още три-четири години. После...Простата, виагра, болки в кръста, шипове и подагра. Момиче, я се огледай какви хубави млади мъже има! Дето нямат нужда от поддръжка, защото са си млади, здрави и пълни с живот. Аз съм на 49 г. и за мен един ден е щастив, като нищо не ме боли!

6.   Не само че познавам подобна двойка, имахме я в рода си. Завършиха с изневяра с по-млад мъж и тежък развод.
Не бих се събрала с човек на възрастта на баща ми.

7.   Аз имам 17 години разлика с моя мъж и сме щастливо семейство. Може би бих направила компромис и с повече. Важно е да се изясните дали искате деца и бързо да действате по въпроса, защото той няма много време за разлика от теб.

8.   Да, прекалено голяма Ви е разликата.

Ж, 23

9.   7, за мъжете няма такова нещо като - той няна време, за нас времето е нищо. Времето е нещо и е важно и е много, само за жените и за педалите. И най-вече за педофилите - за тях над 13 вече не е жена.