След една незабравима нощ какво следва?
Здравейте!

Преди няколко дни ми се случи нещо неочаквано и доста интересно. Бях започнала да използвам Тиндър от около седмица за първи път в живота си, и там се запознах с един чужденец. Писа ми, поиска да се видим и се видяхме една сутрин на кафе. Аз съм на 23, той е на 33, да уточня. Та прекарахме си супер, веднага усетих химия, имаше смях, бяхме отпуснати. Закара ме до вкъщи, като преди това срещата се удължи повече от очакваното, обикаляхме повече и т.н. Той е наполовина немец, наполовина сърбин и има кетъринг компания в Щутгарт, Германия. Идва в България заради 2рия си бизнес, продава и произвежда мед, и идва често тук. Та в деня на срещата ни той замина директно за морето за 2 дни и се разбрахме като се върне да се видим вечерта. А за съжаление тази среща щеше да ни е и последна, понеже той се прибираше после към Германия. Върна се от морето и на същия ден вечерта се видяхме. Беше супер мил и съобразителен, отваряше ми вратите, дърпаше ми стола и т.н. Плати всички сметки(сменихме 2 барчета). 10 мин преди 12 му казах че имам рожден ден сега, след 10 минути. Бях изключила : D Той изчезна някъде и се върна точно в 12 с тортичка и запалена свещ, на която пишеше Честит рожден ден. Беше супер сладко и неочаквано.. Гледаше ме постоянно в очите, приближаваше се до вен и показваше интереса си по доста ненатрапчив начин. Тъй като не бях правила секс от 6 месеца поне, след първата ни среща имах такива мисли, да спя с него, низависимо че си отива. Просто го усетих за правилно, а и доста трудно харесвам някого. А той е красив, метър и 90 (бонус) и джентълмен. Той изобщо не натискаше в тази посока, но аз му показах че съм склонна чрез някакви леки закачки. Ходеше ми се до вц а вече беше достя късно и нямаше отворени заведения наоколо и той тогава предложи да отидем до хотела му до вц. Ии аз се навих, отидохме наистина в началото само до тоалетна и после слязохме в лобито с идеята да се пийнем по още нещо някъде и да си говорим. Решихме да седнем на тераската на лоби бара, бяхме само ние и момичетата от рецепция на другия край. Бяхме в ъгъла и започнахме да се отпускаме, смяхме се и той тогава ме целуна. Леле нямаше такава химия. Гледаше ме докато ме целуваше, в очите, в устните.. целуваше ми челото, очите, после и врата.. спирахме за някой друг разговор и шега и той отново започваше да ме целува. Толкова химия не бях усещала не знам откога... Не ме е притискал за нищо. А на следващия ден го чакаше доста път към Германия.. до 3,4 сме седяли навън така. Гледаше ме по 1 време в очите супер продължително и аз го попитах какво гледа и той каза,че искал да разбере какво си мисля. Някакви такива супер романтични неща, питаше ме имам ли нужда от нещо, душеше ме(харесвал мириса ми) и ме целуваше. Не спираше да ме съзерцава, издамаше звуци на удоволствие всеки път когато се целувахме. Тааа така по едно време почна да ми шепне в ухото, и ми каза "Остани с мен". Аз само това и чаках : D вече ме беше подгрял и ме беше наистина горещо отвсякъде.. качихме се горе.. отидох до вц а той пусна музика през тва време и оправи леглото. После лека полека се стигна до секса, но доста плавно.. изобщо не бързаше. Не искам да става секс история но има подробности, които са от някакво значение, поне за мен - не се случва с всеки така внимателно и нежно.. много се постара да задоволи първо мен и после почна да се съблича,гледайки ме в очите.... И ппез цялото време нон стоп очен контакт, всичко се случваше супер бавно.. Не знам тякъв ли е с всички жени.. : о Беше като сбъднат мокър сън хахах говореше ми колко съм красива, как лицето ми било перфектно, за очите ми за устните ми.. целуваше ме.по челото докато го правихме абее чак ми стана пак топло : D Цяла вечер го правихме, после след душа той ми каза да дойда и ме гушна в себе си. Така заспахме, само дето през цялото време и двамата не спахме.. аз се събуждах постоянна и той заедно с мен. Погалваше ме по главата и пак се пробвахме да спим, може би понеже не се познавахме все.пак иии.. малко странно така да спиш. : D На сутринта ме прегърна пак, и пак правихме секс.. свършиха предпазните средства и той каза че искал въпреки това да ми достави удоволствие и пак така си игра с уста, с ръце.. до чек аута : D отидохме да закусим и да пием кафе, пак така ми отваряше вратите, държеше ме за кръста или ръката докато пресичахме, плащаше сметката и т.н. тоест и след секса поведението беше същото. Целувахме се често. Хващах го вечерта как ме гледа, докато пушех на прозореца с гръб към него - обръщах се и погледът му.беше в мен. Явно много му бях интересна чяк така да се вторачва.. : D не знам но беше приказка. И сега въпросите са много... аз нямам очаквания и съм доволна от прекрасния спомен за една незабравима вечер с един красив и възпитан мъж. Но от друга страна, той ми пише сега и ми вика "baby" , пише че няма търпение да се видим и т.н. А аз знам, че скоро (месец,два, не много скоро : D) пак ще идва.. Говори ми за търпение, как 2 месеца били само 8 седмици реално и т.н. и не знам какво иска от мен? Не мога да си избия от главата разни сцени от онази нощ, а явно и той ме мисли но това не е гаранция за нещо повече от сексуално желание.. Притеснява ме и да не ме е взел за лека, заради секса на 2ра среща и заради запознанството ни в Тиндър .. въпреки че преди да го направим му казах че сигурно съм забравила, понеже ми е първия път от доста време.. то вярно след това бях и като преродена и ми личеше : D Какво да правя с мислите в главата си ?.. да му пиша ли, да гоня ли нещо или просто да си остана с този спомен и да си кротувам? Какви съвети бихте ми дали? Дори да опре до връзка, ще е така от разстояние и на всеки 1,2 месеца по 2 седмици някъде.. Как да го разгадая, дали с всяка е такъв? Благодаря и който е прочел дотук ще го черпя : D

Коментари

1.   Поддържай контакта и му дай шанс. Аз се запознах в интернет с моя мъж, който също е немец и живее близо до Щутгарт. В началото имахме онлайн връзка и после се преместих да живея при него. Може да излезе хубава връзка, недей да бягаш от късмета си.

2.   Ох, след известно ухажване и една такава незабравима, страстна нощ с един романтичен, нежен джентълмен и големи надежди и очаквания от моя страна, се оказа, че господинът си има семейство и докато е в командировка си търси забавления.
Проучи го внимателно. Дано при теб не е такъв случаят.

3.   Трудно е да се каже, но е факт че чужденците в тиндър повечето са с много мачвания най вече от златотърсачи сигурно. Та нищо чудно това да му е редовен сценарий. И може да си има 2 3 жени под ръка докато е в бг да не му е скучно. Бизнесмен с една жена... Не вярвам.

4.   Фантасмагории

5.   Кажи какво се случва. С интерес четох историята. Хареса ми много, искренно се надявам да се получат нещата с него.

6.   Кой знае колко такива пеперудки е опаткал при всичките си пътувания? Не си първата, не си и последната, пък и му излизате по-евтино от проститутка в Германия. Може и да е и семеен, така че не очаквай чудеса.

7.   Мило момиче, аз съм една кака с 10 и повече години по голяма от теб. Та ще се постарая да бъда реалист. От тук шансовете са 50 на 50 т. е. или ще се получи между вас нещо повече или е било само за една нощ. Според мен му пиши и виж как ще реагира. Намери всичките му възможно профили в социалните мрежи и от там може да разбереш повече за него и естествено въпроса, който най те вълнува дали си има някоя. Както ни го описваше историята си това е мъж, който обича да доставя удоволствие на жената. Но тук ще те разочаровам понеже това не значи че си супер специална. Аз като съм с готин мъж и я има химията се старая да му доставя удоволствие на макс. Наистина се надявам да станат нещата между вас. Ако пък все пак не станат си запази един хубав спомен. Много успех ти желая

8.   Следва - довиждане. Научете се да не си отваряте краката на първа среща.

9.   Чужденецът просто е направил малка инвестиция - под формата на вечери, подаръци и внимание към Авторката, с надеждата да прави секс за една нощ. Това е. Човекът почтено си е платил за секса с Авторката, а тя още си мисли за него....

10.   Аз така спах с един и после не му отговарях на съобщенията. Няма смисъл. За една нощ е най-хубаво да спиш с мъж. Доиш го и бягаш. Това е същността на нещата.

Ж,22

12.   Авторката: Мерси на всички, които сте прочели този роман. И знам как звучи, да спиш с някой на втора среща, но на следващия ден си заминаваше и не исках да пропускам възможността :D Така прецених и реших да не се обременявам - макар че за да споделям тук, значи го мисля. Номер 5 - пишем си почти всеки ден, но не храня илюзорни надежди. Поставих си бариера, имам си хубавия спомен и реших да не го мисля повече. Нека дойде пак, пък ще видим какво ще стане. Може дотогава да е отшумяло всичко, може пък и да се получи нещо ( решила съм да не спя с него следващия път, когато е в БГ и така ще преценя). Ии така нищо, живея си и не му отделям много време и размисъл. :) Благодаря за вниманието и мненията - за първи път избързвам така със секса и ми беше малко хикс положението, но се чувствам окей, удовлетворена и без излишни очаквания :) :P Интересно преживяване беше.

13.   не го мисли толкова че си правила секс на 1-ва или 2-ра среща
в крайна сметка, големи хора сте искали сте интимност и сте си я дали. нищо подсъдно няма. аз със моята приятелка правих секс на 1-ва среща, пък не съм си и помислил че е курва или подобно. просто го чувствахме и двамата така и го направихме
впрочем много красиво си разказала историята си, беше ми приятно да чета и пожелавам ти успех и дано се получат нещата