Напълно, обсебващо и изпепеляващо влюбена!
Всъщност не знам какво точно искам да кажа с тази история или какви въпроси искам да ви задам, може би се нуждая от подкрепа и от една реалистична оценка на случващото се.
Аз съм напълно, обсебващо, изпепеляващо и несподелено влюбена!
До такава степен, че се разтрепервам цялата започвам да заеквам, изчервявам се, не ми стига въздуха и съм на косъм да припадна. Последния път, в който минах покрай него стомаха ми така се сви, че не можех да хапна нищо цял ден.

На 22 години съм, а той на 27. Не смея да го погледна, камо ли да го заговоря. Работим близо един до друг , виждам го почти всеки ден... и така в продължение на 8 месеца.

Мисля за него постоянно, представям си го, сънувам го, наблюдавам го тайно. Никой не ме интересува, откакто го видях не мога да погледан никой друг, всички са ми безинтересни и непривлекателни.

Наистина не знам какво да правя. Запознахме се вчера... най-после. И реакцията от негова страна беше доста обнадеждаваща. Знае коя съм, усмихва ми се опитва се да завърже разговор, също като мен е адски стеснителен и срамежлив. И мисля, че ме харесва. Но останах с впечатлението, че ако аз не направя нещо по въпроса нещата ще си останат така. Не искам да го уплаша или да го отблъсна, наистина не знам как да действам.
Посъветвайте ме нещо, моля!

Коментари

1.   До тук добре дано някои ден и ти не ревеш пак тука
Хектор

2.   Здравей, много е хубаво че си толкова влюбена!!! Според мен трябва да му дадеш малко време. По принцип е редно мъжете да направят първата крачка а той е достатъчно голям. Дай му малко време да разбере себе си.

3.   Бъди търпелива.. всичко със времето си.. не можем да имаме всичко сега и на момента...

4.   А ти сигурна ли си, че няма приятелка? Питам, понеже ми се стори от написаното от теб, че не го познаваш добре, а само го наблюдаваш отдалече.

5.   По чия инициатива се запознахте-по твоя или негова?

Ако ти поне не си му дала сигнали, че го харесваш, той няма как да знае, че си толкова влюбена-затова поне му дай сигнали и не се срамувай да покажеш внимание към него- казвам ти го като мъж.

6.   Действай, заговори го, не си губи времето, за да не изчезне тръпката

7.   От авторката:
Няма си приятелка, това го знам със сигурност. Общ познат ни запозна. Каза ми, че ми знае името и коя съм, след това ми се усмихна доста многозачително, сякаш знае нещо. Започнал е да разпитва за мен, но продължава да не ме гледа, когато съм наблизо. Не искам да избързвам, за да не го уплаша. Не съм сигурна дали да чакам той да поеме инициативата или да го поканя аз да излезем, примерно. Реших да действам, защото няма да си простя, ако изпусна този шанс. Или ще стане, или не! Просто ми трябва правилния подход, за съжаление не знам какъв трябва да е той.