ЗАЩО Е ТАКА?
Имам един въпрос породен от темите и коментарите който виждам тук а имено:
-Защо когато един мъж спи с всичко живо е Господ, уникален, най добрият.
-А ако една жена си прави кефа с мъже тя е кучка, уличница, мрасница т. н.

И не ми казвайте че това е в природата на мъжа.

Е защо е така?

Моля модераторите да публикуват темата.

Коментари

1.   Върни се хилядолетия назад и ще забележиш, че винаги е било така!

Мъжете са войни и докато в своето племе могат да имат една жена или ако са по-знатни няколко, то когато са завладявали чужди територии, поробените жени са били трофеи!

В днешно влеме има и друг момент, че това е част от мъжкото двуличие, защото няма нищо по нечестно мъж да лъже жена, че я обича, да ѝ сваля звезди само, за да я мине... Еле пък, ако тръгне да си плаща.

Не вини само мъжете, но погледни поведението на жените и там ще намериш разковничето! Никой не ви кара да си лягате ей така, с който ви падне. Поне моето разбиране е, че когато искаш да си с някого, трябва да се стремиш към дълготрайна връзка.

2.   Защото живееш в страната България и тука има общо възприети определения за половете и са тесногръди хора, майната им не се влияй от хорското мнения те и без това са нещастници повечето от тези където са тръгнали да коментират!!!

3.   И аз питам същото жените! Защо се лепите за мъже, сменящи момичетата си като носни кърпички?

4.   Това, че един мъж е спал със 100 жени също го прави курвар. Боготворят го само онези, които имат същия акъл като него.

5.   Трябва и такива жени да има, защото иначе много мъже щяха да са на сухо дълго време между връзките (аз включително). Но не бих взел такава жена за сериозна връзка или съпруга, разбира се.

А причината се корени в природните роли на мъжа и жената. Жената износва бебето - значи се знае, че тя е майката. Но в миналото, преди да се измислят ДНК тестовете за бащинство, как хората да бъдат сигурни кой е бащата? Ами ако жената е вярна на един мъж, то е сигурно, че той е бащата. Затова с течение на времето верността е станала силно ценено качество в жената, а жените, които спат с много мъже са били отхвърляни и заклеймявани както от мъже, така и от жени.

От друга страна, либидото при мъжете е по-силно (дори по-силно от жена в овулация). Затова на сексуалния пазар мъжете предлагат, а жените избират. Един мъж, за да може да е с много жени, значи има определени качества. А една жена, която не подбира, значи няма нужните качества да бъде вярна.

Няма как 50 години "сексуална революция" и ДНК тестове да променят нещо, което е вкоренено в природата ни от стотици хиляди години. Затова и сега и в бъдеще жените, които спат с много мъже, ще бъдат заклеймявани, а мъжете, които спат с много жени, ще бъдат

6.   Защото мъжът е полигамен по природа. Така природата се е подсигурила ако има война и малко мъже да има продължение на рода, например. Жената ако спи с много мъже има рискове да се зарази с болести и пр. и така няма да може да отгледа здраво дете. Природата пак се е подсигурила да има продължение на рода. Всяко нещо си има смисъл, чисто биологичен и природата е по-силна от човека.

7.   Защото със сигурност си между17-27 и още не ги разбираш нещата, няма и да ги разбереш като гледам.

8.   Е все някой трябва да отнесе мръсния пишкир.

9.   Все още имало такива, които им се връзват.... Защото са отхвърлени комплексари-неможковци.

10.   Когаго един ключ може да отключи много ключалки, той е ценен, но ако една ключалка може да бъде отключена с много ключове, тя е безполезна.

11.   Ей такива тъпи кифли супер дразнят... Сигурно не знаете и от къде излизат бебетата, честно...

Много е просто. Върви и питай 10 мъже колко от тях ще те оправят. Най-вероятно - 9/10. Знаеш ли ако един мъж направи същото колко жени ще му пуснат? НУЛА. Т.е. мъж да прави секс си е изкуство и работа. За жената е просто до казване на едно - да. Така че естествено да казва на всеки я прави уличница. И естествено, природа е, защото след секс, ти забременяваш. Мъжът просто минава на следващата. Т.е. вие като жени имате много по-голяма отговорност към децата които раждате, и сексуалната си култура. Това че гълтате хапчета и правите аборти в днешно време, не променя особено биологията и динамиката на връзките, просто населението намалява...

12.   Това са останали средновековни мисления, още от времето, когато жената се е смятала масово за по-низша и за вещица.
И двете неща са признак за лек характер.

13.   Много сбито ще ти го обясня
Една такава като теб попитала големия мъдрец:
-Защо жените, които имат общо с много мъже са компрометирани и защо мъжете, които общуват с много жени не са така порицани.
Мъдрецът направил чайник ароматен чай и попитал жената:
-Мога ли да напълня тези 6 чаши, които са пред мен с този чайник?
-Може!- отговорила жената.
-А, мога ли да напълня една чаша с чая от 6 чайника?- попитал отново мъдрецът...
Отговорът е съвсем очевиден (надявам се). Така, че прави си изводите.

14.   Не знам. Ако за мъжете ще е нормално да спят с всичко живо, то тогава и за жените е нормално. Аз лично не бих го направила, но много мразя като правят жена на курва, само защото е спала с 10 момчета.

Значи ако тя е спала с много мъже е спинозна, а ако той е спал с много момичета е готин. Да не споменавам че за момчетата е нормално да го правят на 12. Аз на тази възраст си играх с кукли и си учих уроците.

Момиче 16

15.   Наистина изглежда като двоен стандарт.
Аз лично си го обяснявам по следния начин.

Ако един мъж спи с много жени, това значи, че може да има всяка и да съблазни всяка. Може да накара всяка да го иска. Това го кара да изглежда велик в очите на другите мъже.

Но ако една жена спи с много мъже, това значи, че е готова да се даде на всеки или, че всеки може да я има.
За това я наричат ''лесна".
Може би се приема така, защото обикновено мъжът е преследвачът, който се опитва да покори нечий връх, а жената е тази, която избира дали да се даде или не.

16.   И двете са гнусни.

17.   Това е част от повсеместното, но многолико доминиране, чиято цел е експлоатация. Исторически и преди това, еволюционно, никога не е можело да му се хване края кой с кого и чие е детето.
Като се съберат повече от двама човека или животни, веднагически, започват да си ги мерят /заради кокала, образно казано /. Нравите са различни по целия свят.

18.   Aко мъж прави секс с много жени и успее да забрамени много от тях, то той ще е печеливш, защото гените му ще се разпространят и евентуално други мъже и любовниците му ще му отглеждат децата. Мъжът просто пръска сперма и си заминава, а наградата му е голяма - много деца, инвестиции от страна на любовниците му в неговите деца.

Докато ако жена прави секс с много мъже, т.е. прави безразборен секс, тя няма да спечели много повече деца, отколкото ако прави секс само с мъжа си, защото тя може да забременее само веднъж на година. Наградата и е никаква - всеки път когато жена прелъсти нов мъж, тя печели малко сперма, която може би не и е нужна (ако вече е бременна), а цената, която жената плаща за безразборен секс е по-голяма - тя губи време и енергия напразно - потомоството и няма да се увеличи. Мъжът може да стане баща след всеки полов акт, но жената може да износи само едно дете за определен период от време. Казанова е оставил повече наследници от Вавилонската блудница.

Затова ако жената изневери или спи с много мъже, тя се гори на клада, а ако мъжът кръшка, той е голям мъжкар.

19.   Защото ключ, който може да отключи всяка ключалка, е добър и качествен ключ.

Докато ключалка, която може да се отключи от всеки ключ, е лоша и некачествена такава ;)

20.   19 Защото такъв ключ няма, пък камо ли малките ви смръдливи и импотентни пишки. Хахахахаха

21.   до 18 от 1 Правилно, НО

ти мъжете за животни ли ни имаш?
Как сме щяли да пръскаме сперма и 1000 извънбрачни деца да ги гледат коврите. А ти какво печелиш в този случай? Тея деца ще те обичат ли? Ще ти работят безплатно ли?

Тея разсъждения може да ги приложиш към някой друг бозайник, но да ни сравняваш с животните, за да обясниш явлението курвар, айде по-спокойно!

Като нямате акъл, поне прочетете това, което хората са получили даром от небето чрез пророците. В Авраамическите учения ти се казва да имаш една жена! Ако създадеш повече от 4-ри деца, ИЗПАДАШ в животинско проявление в човешка форма! Човек му е позволено да има до ЧЕТИРИ наследника, иначе поведението му се приравнява към животинското.

Щели да се ебн*т и спермии да летят у въздуха

22.   Доста заблуден идиоти, които едвам някой им пуска виждам тук. От там идва и всичко един вид те завиждат, че трябва да се молят, да се мазнят, даже и да плащат за секс, а при жените е хиляди пъти по-лесно. От злоба решават да сложат етикет на тези жени, сякаш е нещо крайно недопустимо, но не е всеки сам решава с кой, и с колко ще спи. Повечето мъже са гнусни много примери съм виждала: ако е спала с много е курва, ако пък е девствена не била опитна и бягат, така, че те никога не са доволни и това е една тяхна лоша черта. Но като цяло повечето обичат опитните тук се правят на много морални, бягат от девствените с двеста с очите си съм го виждала.

23.   20, моя си ми е голям , всяка сутрин и вечер е на 12 часа като войник е, и винаги лъснат бръснат ако не вярваш ела се убеди. Все пак марков пищов засечка няма. Сигурно си изнервена и скептична, обяснимо е като не си имала голям късмет досега.

24.   23 дръж си миризливия х..й в гащите това, че го имаш не значи, че става за нещо

25.   Биология:
В спермата има милиарди сперматозоиди. Жената произвежда само една яйцеклетка. Производството на яйцеклетки с несъразмерно с производството на сперматозоиди.

Философия :
Прочети онзи с чайниците.

Енергиен баланс:
Един мъж може да прави секс с много жени и да бъде отдаден към всяка една от тях, особено ако те му носят децата. Жените иначе се обвързват емоционално и когато се чукат с много хора, накрая се побъркват. Да не говорим, че идва един момент дори, в който спират да виждат мъжете, като хора, а просто като ходещи пениси.
Факт. Аз лично не познавам нито една ментално стабилна курва. Повечето са най-малкото хомофобки.

Социален живот:
Прочети онзи, който написа затова колко е лесно да кажеш "да", в сравнение колко е трудно да свалиш някоя. Ако в един ден се случи така, че курвите да се преобразят в девствени мъже, щяха да си умрат девствени, тъй като са свикнали да им се обръща внимание и да им се лайкват селфитата.

Общественост:
Защото навремето имахме здрави семейства, в които жената си стоеше на гъза и го използваше по предназначение със съпруга си. Виж това и мъжа да ходи по други жени, също не го одобрявам. Не ме разбирайте погрешно.

Накратко и за двата пола е зле. Но ако се стигне до дъното където човечеството ще трябва да оцелява един мъж е достатъчен и сред мъжките среди това се нарича успех. Видиш ли неговите гени ще се размножават. Първично, животинско и приматско.

Мъж съм за протокола

26.   Значи, до всички мъже които минават с оправданието, как животните правели и как трябва да си хвърлят спермата навсякъде...Вие не заслужавате да живеете в нормално общество, направо отивайте в джунглата сред другите животни и си хвърляйте спермата. След като толкова се сравнявате с животните.

Bluebell

27.   Абе, номер 10 си го каза..

28.   Жените постоянно се оплакват от това...

Жените правят повече секс от мъжете, изневеряват повече и искат верни мъже.

Колко мъже са девствени до към 20 годишнината си?
А колко момиченца почват на 13-14?

Ако един мъж вдигне ръка на улицата и изивка искам секс, ще се наредят ли жени на опашка да го оправят?

Ако една жената вдигне ръка, че иска секс?

Кое е по-лесно?

Кое е "по-престижно"? Да направиш нещо лесно или да направиш нещо трудно?

29.   Защото се напълнило с нагли мъже курви, които не си признават и обвиняват жените за курвенското си поведение. Нещо от сорта на "Крадецът вика дръжте крадеца".

Ж,23

30.   Колкото и на жените да им се струва на пръв поглед несправедливо, отговорът е в биологията и изключително мощният човешки инстинкт за размножение.
Жените, докато са във фертилна възраст и ако са привлекателни на външен вид, имат огромно изобилие от възможни сексуални партньори. Те самите, подтиквани от инстинкта си, от всички свои кандидати, се стремят да изберат мъжът с най-добри гени и с най-добро социално положение. Тези мъжки характеристики ще осигурят по-добрата защита, сигурен живот и оцеляване на поколението. Тоест, жените са тези, които селектират мъжете и определят чии гени ще се предадат. С една евентуална грешна преценка на партньор, от когото да има деца, жената излага на риск не само себе си, но и бъдещите си деца. Не само в миналото, а и в днешно време, да си самотна многодетна майка не е особено печеливша житейска позиция за една жена, защото мъжете не са никак склонни да влагат ресурси в отглеждането на поколението на някой друг мъж. От биологична гледна точка, за тях това е катастрофа и задънена генетична улица.
При мъжете ситуацията е по-различна. Средностатистическият мъж има много по-малък избор от жени, които желаят да правят секс с него, отколкото средностатистическата жена. При мъжете единственото, което има значение, за да пожелаят една жена е нейната физическа привлекателност, докато при жените привличането към мъж е много по-сложен и комплексен процес Социалното положение на една жена няма никакво значение за нейната сексуална привлекателност Затова мъжете са биологично склонни да правят секс при всяка отдала им се възможност. Много е вярна тезата, че огромната част от жените, биха правили моментално секс само с една много малка част от мъжете, може би с едва с 5%. Това са мъжете “с избор”. Останалите 95% от мъжете са принудени да са “доста по-гъвкави”, за да правят изобщо някакъв секс т.е да си предадат гените. Именно затова всеки мъж, който успява да прави секс с много жени се ползва с уважението на останалите мъже...просто е вид признание за уменията му да си предаде успешно гените.
С две думи, жените са ценени когато селектират внимателно с кого точно правят секс и най-вече от кого имат деца. Мъжете са ценени по уменията успешно да се издигат в обществената йерархия, привличайки по-този начин максимално много привлекателни жени във фертилна възраст, на които евентуално да предадат гените си.

31.   Абе този отговор как мъжете така може да направят много деца с неговите гени е ужасен. Докато един мъж не прегърне детето си и не бъде в живота му, той не е никакъв баща. Повече ми хареса отговора с ключалката.

32.   Затова не трябва само да спиш с такива, трябва да се постараеш и да ги смажеш емоционално на края.

33.   Аз съвсем не мисля така както го описваш,авторе.Жена съм,не понасям такива мъже курвари и никога,ама никога не бих била поредната бройка на някой такъв.Уникален ли?Най добрия ли?Трябва на човек да му е много сбъркан чипа за да мисли така.Аз лично не бих позволила на такъв да ме докосне дори,най-малкото от съображения за чистоплътност.А към жените от тоя тип съм още по зле настроена-една жена олеква,ама много олеква ако си вдига краката на който и поиска.Питаш защо е така-аз не вярвам,че е така.А ако някой мисли като теб е тотално деградирал.