Какво да правя
Здравейте, скоро бях на разходка с един приятел, а той беше с едно момиче с което се познавали от много години но не се виждали. Те се познават от работата му тя е била постоянна клиентка а той е работил там, той преживя тежък развод и тя му е била като опора няколко месеца докато го превъзмогне. Та това момиче започна да ме разпитва къде живиея, на колко съм, къде работя и т.н. разменихме си фейсбука и телефона. Няколко пъти я поканих на среща но тя все отказваше, и накрая ме извика у тях но незнайно защо за мен 50% от разговора премина за този общ приятел а другата половина общи приказки. Много е затворена, не споделя много дори годините си, и не показва никакви емоции. Тя ме търси но в същото време като се видим или като си пишем все ме занимава и разпитва за него. В крайна сметка не разбирам това момиче има ли някакви сериозни намерения или само нещо ме разиграва, нямал съм връзка досега и опит с жените и може би затова не мога да разбера.

Коментари

1.   Момичето харесва твоя приятел а с теб излиза поради 2 причини:
1. Да научи повече за него.
2. Да го накара да ревнува евентуално.

2.   Явно си харесва авера ти щом така да те разпитва за него

3.   Ами то е ясно, интересът и е към приятеля ти, ти си само да идаваш информация.

4.   Ако прочетеш какво си написъл, сам си дал отговора...
Тя търси него, а не тебе.

Защо не можеш да го вдидиш това, а то е очевидно?
Защото си отчаян и самотен - това е нещо върху което тябва да работиш. Като спреш да си отчаян, ти неща ще ги виждаш от километри.

успех

5.   Ти си нейният източник на информация, защото явно си негов по-близък приятел, съответно знаеш повече неща. Мисля, че тя иска да разбере как да го спечели.

The Little Donut