Да откраднеш любимата на някой само за спорта
Здравейте.
Ето ви една гадна история, ако можете дайте ми съвет, моля.
Имам колега, който е много атрактивен за жените. Може да има почти всяка една жена. Естествено не би живял с нито една от тях, защото тръпката от завоеванието вече си е отишла, а той бяга от всякаква отговорност, дори да е разбил чужда връзка. Казвам, че разбива връзки, защото, ако нямах чувства към тази жена, той дори нямаше да й обърне внимание. Обаче му харесва да бъде конкуренция. Тръпка, иска тръпка. И преди се случи точно същата ситуация и другият човек беше съсипан. Нашият се заигра с неговата жена, тя естествено разви чувства и мечти за страхотният колега. Той ги усети и й би шута. Да кажеш, че се е поучил от това, което е сторил, че съжалява за действията си, ама не. Дори имам подозрения, че той самият не може да се контролира и това да открадне чуждата жена, го кара да чувства по-силно. Да се чувства по-силен, по-мъжествен. Както казах, той може да има почти всяка и така вече е изгубил тръпката.
Ще кажете, щом е толкова глупава тази, остави я да си чупи главата. Само, че аз друга толкова добра жена не съм срещал. Имах мечти за семейство, деца, живот заедно до смъртта. Обичам я безкрайно и ме боли като знам какво всъщност се случва. Тя беше толкова земна жена, толкова естествено красива, а се промени, заради този измамник. Сложи грим и си изскуба веждите, пази диета - даже беше заприличала на анорексичка...боядиса си косата и почна да носи долнопробни рокли, за да му се хареса. Когато го види се държи като влюбена ученичка. Естествено моят колега е много щастлив, ново завоевание. Победа!
Открадна ми я, разби ми мечтите и всичко. А той самият е разведен с едно дете. Как на жените не им светва една шибана лампичка, че нещо може да не е съвсем толкова страхотно?! Как така лесно забравят историята за предишните му завоевания? Защо си мислят, че с тях ще е по-различно? Това е лудост - да повтаряш едни и същи неща и да очакваш различен резултат! Нали?
Сега ме е страх, че ще нае*е жената, а прихически ще я прее*е. Толкова много я обичам, а той след като му омръзне или когато почувства, че тя иска развитие на връзката ще я захвърли. Няма брак, няма да й направи собствено дете, няма да бъде до нея в живота. Аз съм най-обиквен, вече съсипан и тъжен, човек. Бих се примирил, ако знаех, че наистина има чувства към нея, че ще я направи щастлива, но за него жените са просто предмет.
В момента е 3 часът посред нощ, не мога да заспя и направо ми се гади, като знам как ще я нарани. Ако съдим по другият случай, жената пък никога няма да се върне при мен, от срам или от каквото и да е било. Всичко е разбито. Унищожител на семейства. Убиец - това е той!
Жената, като се влюби и не вярва. Как бих могъл да й обясня, че е обект на една гавра?! Ясно ми е, че вече за мен е свършено, но не искам да я оставя да стигне дъното с този. Не искам да я боли така както ги болеше другите. Не заслужава подобно нещо.
Всички сме в началото на 30те си. Би трябвало да не изпадаме в такива ситуации, обаче гледайте какво става.
Какво мога да направя? Какво може да се направи? Как да се предотврати трагедията, като жена ми вече пада в пропастта, лети към дъното? Как може да съществуват такива безчувствени и зли хора?

Коментари

1.   Какво ще и обясняваш пък ти бе. Стига се унижава и бъди благодарен на колегата ти, че ти е показал реалността. Понеже ти си бил, а и явно още си като влюбена ученичка. Горката щяла да бъде излъгана, ще получи урок, щеше да е добре и ти да се поучиш. Не губи себеуважение.

2.   Напиши и го,ако не намираш начин да говориш с нея очи в очи.Кажи за онзи,кажи и че я обичаш истински. Горе главата, когато човек действа със сърце някъде му се отговаря със същото.Дори и да те отбягва за извествно време,ако икажеш истината за този мухльо и тя я осъзнае,ще те уважава винаги

3.   "Приятелят ти" ти е направил услуга. Не се занимавай повече с твоята, остави я да си троши главата, намери нова, продължавай напред.

4.   Сам виждаш, че жените са елементарни създания - много наивни, а и подли, щом може да те зарежа заради такъв!

Нищо не можеш да направиш, освен да гледаш, може би!
Ако не си ѝ казал още твоята гледна точка и какво мислиш за увлечението ѝ, давай!

След това единственото, което ти остава е да се облегнеш на дивана и да гледаш съвременната "свободна бг жена" в действие...

Не си първият с разбито сърце и мечти отишли по дяволите.
Няма и да си последният!

5.   Не я оставяй, в смисъл не означава да я задържиш като жена, но ѝ помогни да се изтръгне от лапите на колегата. Добър човек си и я обичаш, щом след всичко искаш тя да е добре. Покажи ѝ по някакъв начин, например запиши колегата как говори за жените и пусни после записа на жената. Блъфирай го по някакъв начин, за да се разприказва пред теб или за да направи нещо, което ще бъде показно на жената. Има начини. Мисли и дейставай.

6.   Добре де какъв магнит е за жените ,явно е Брат Пит и има много пари ,а и щом му се връзват и си лягат за кратко време с него явно са кухи лейки ,дори му благодари ,защото отсява семето от плявата :)

7.   На това му се вика мъжка, долна, гнусна курва на н-та степен. Аз с такъв не бих била, надушвам мръсотията, защото съм изключително гнуслива. И в пряк, и в преносен смисъл.

Ж,23

8.   Ако си мислиш, че с такова хленчене и оплакване ще задържиш жена, много се лъжеш. Животът си е неин, тя решава какво да прави и с кого. И съответно да си носи последствията. Нищо не можеш да направиш. Тя не ти е жена, доколкото разбрах, имал си някакви намерения, така че не ти дължи нищо. И не ти я е откраднал, защото не е била твоя. Тя е направила избора си и е предпочела него пред теб. Това е реалността, приеми я и толкова.
Не пишеш какво е било отношението на жената към теб и дали е споделяла мечтите ти за семейство, деца и т. н.?

12.   "Да откраднеш" :-)) Това да не е портмоне, че да го откраднеш :-) По-точно би било да кажеш, че другият е по-атрактивен и по-привлекателен за мацката от теб. За съжаление в живота понякога е така, тя се е подвела по външната опаковка. Можеш само да се радваш, че е станало така сега, а не след като сте женени и имате дете примерно.
Доколкото разбирам от историята обаче, ти само си я харесвал, всъщност не сте имали връзка, така че тя не ти дължи никакво обяснение. Не виждам също и от какво искаш да я спасяваш, това си е нейно решение. Теб ако дойде някой да те "спасява" от нея, защото си се вманиачил, как ще се почувстваш? Нали знаеш за непоисканото добро? Ще го пратиш по дяволите, най-вероятно.
Освен това най-вероятно тя е най-добрата жена на света само в твоите представи. Ако бяхте имали истинска връзка, най-вероятно щеше да се окаже, че и тя има недостатъци като всички хора. И това за брака и децата с нея са само мечти, можеше да се окаже, че изобщо не е твоят човек и другият ти е направил всъщност услуга. Спокойно, на всеки се е случвало да предпочетат друг пред него, да го зарежат, не си първият, няма и да си последният. Пострадай си и си потърси свястна мацка.

13.   Проблемът не е във въпросния сваляч, проблемът е в жената. Никой, ама абсолютно никой, не може да бъде принуден да погледне встрани, ако не иска. Няма Ален Делон, няма сваляне на звезди и прочее. Колкото и да е готин, не може да накара никоя да търчи след него, ако тя самата не иска. А пък жените масово си мислим, че точно този път ще е различно, точно с мен той ще се промени, непременно трябва да пробваме и вярваме, че ще стане някакво чудо. Глупости на търкалета.
Аз самата се боря за мъж, който заглежда други, и не мога да ти казвам да я оставиш да си троши главата... но е много трудно да се бориш с човек, който здраво е хлътнал по друг. Промяната трябва да дойде от него самия, в случая тя да осъзнае, но това е сложна работа. Хормоните и инстинктите за възпроизвеждане не подлежат на рационално мислене.

14.   Хах долно пробни рокли вика..
Човек не обича външността, когато другото липсва. Всеки има глава.

15.   Намери начин да му счупиш кокалите на този, да не закача чужди жени.
Прати го в болница да види, как се свалят чужди булки.
Няма значение какъв е!
Оня изчезналия от Дупница и той е закачал, чужди жени сега пак да пробва!

16.   А може би се е почувствала жива и свободна около него? ! ;) А не като баба спуза с полите до глезените и комплексирания смотльо до нея, който се мъчи да я смазва, като я държи във вида на грозната бети /щото иначе ще е долнопробна ;)/. ;) Пак добро момченце... Хахаха За това сте отрязани, усещаме ви колко сте "добри", колкото и да играете лебедово езеро. ;)

17.   Явно този пич Ви ги взима всичките :D Тя ако те обичаше или беше влюбена обаче, нямаше да се остави да я вземе друг :) И каквото и да й кажеш ще звучиш като леличка, която се опитва да я “ предпази” от нещото, което тя ЖЕЛАЕ! Само ще си навредиш ако се месиш. А и съм сигурна, че инсомниата ти е не заради това как той ще я нарани психически, не спиш, защото си представяш как се ч**ат :) Съжалявам, и да си дойде при теб, ще е за рамо на което да поплаче.

Грозната истина.

18.   Този заслужава един пердах. А тази не заслужава нищо, ама нищо. Продължавай напред!