Това мъжете са страшни боклуци…
Някой може ли да ми даде логично обяснение на това, защото аз май съм прекалено глупава за да си го обясня.
Случката е следната разделени сме с бившия ми вече 10 месеца. Аз съм на 24 той на 30 през това време намери друга и скоро май ще се жени за нея. Преди това бяхме заедно доста време. Той беше този, който поиска раздяла. Страдах, но никога не му го показах и запазих пълно хладнокръвие през цялото това време.

Сега си е направил профил във facebook, в който профил е публикувал нашата песен и снимки на подаръци, който той ми беше подарил, но при последния ни скандал ги хвърлих по него и си тръгнах. Най интересното обаче, е че няма профилна снимка и аз го приех като ми предложи приятелство, за да го видя кой е. Изобщо не предполагах, че е той. Оказа се че аз съм единственият му приятел в профила. Сега чакам развръзката, каква велика простотия ще му роди главата.

Какво цели мамка му, защо винаги когато започвам да се чувствам по силна и той не пропуска да ми напомня, че е там някъде?

Коментари

1.   " Това мъжете са страшни боклуци…"
Най-накрая някой да се осмили да каже истината !
Най-вероятно иска да ти прави нещо напук. Да се заяжда с теб, по-добре го изтрий и не му давай шанс да ти казва каквото и да било!

2.   Не чакай да виждаш какво е измислил. Блокирай го и избягвай всякакъв контакт с него. Не е до пол. Има хора с ниско самочувствие, изпълнени с комплекси - такива индивиди се нуждаят от всекидневно засвидеталстване, колко важни и ценни са. Ще си излъска егото с теб, ще се почувства много желан и ще те унижи.. за по-сигурно.
Желая успех!

3.   Ами, знам че повечето, да не кажа всички са некакви страхливци, такова чувство имам. Момче съм и като гледам съучениците ми, как лъжат за каквото и да е и си мислят че с лъжи ще се оправят нещата, но после ги разкрият в лъжа и те почват да се оправдават че не е така, не са излъгали и си продължават техната, въпреки че виждат че са в безизходица и че отново са се прецакали и не са успяли чрез лъжите си да се измъкнат. Но просто си продължават. Какво да се направи.

Вместо да са честни и свестни, какъвто съм аз, те са некви никви. Не знаят как да се отнасят с момичетата, държат се арогантно с тях, и после се чудят и завиждат, че аз единствен на бала, съм с 2 дами :D
От най малката трудност се разочароват и бягат и искат некой друг да им я свърши. От най малката отговорност бягат и просто искат само да се напият некъде в някоя дискотека, да се сбият с някой и после да си легнат и да спат и лежат, докато не стане време пак за дискотека. Е такива са-точно тия дето се пишат за мъже, точно те са страхливите, те са мишките а не аз, както един там ме наричаше така.
Смешно е как се мислят за най-големата работа, мислят си че винаги ще минават между капките, обаче винаги се излагат и никога нищо не печелят.

Тоя бившия ти, хвани го лъжи, лъжи, докато поиска среща отиди на срещата просто всеедно случайно минаваш от там и го засичаш случайно и го попитай какво прави, как е и т.н.
и после си отиди във ваз и после му се обади и му задай некой такъв въпрос от сорта:
Срещна ли се вече с тая твоята от фейсбук?
да видиш как ще бере срам, като толкова знае да се прави на играч, а всъщност не е.
Успех ти желая със прецакването :D
требва да му кажеш на края You've been Punk'd

Сам си се е забъркал в тая каша, айде сега иди и му покажи че не е толкова мъж за колкото се мисли ;)

4.   И от тази олигофренска история направи генералния извод, че мъжете са страшни боклуци? А ти вина нямаш никаква за раздялата?
Мечо Пух

5.   Прави го, за да си задоволи болното его.

6.   Как може да слагаш под общ знаменател всички мъже на базата от опита ти с един и то явно с проблеми. Та кой нормален истински мъж, какъвто вие жените харесвате т. н. мачо ще се занимава с дрисла като теб по такъв смешен начин?

7.   По принцип вие жените ги мъдрите такиа гадории ама тоя път обратното Хектор

8.   Мъжете са страшни боклуци, жените са страшни боклуци по същата логика. Ти се мъчиш да го осмислиш, а не осъзнаваш, че го правиш защото малко или много още ти пука. Вземи се в ръце и не се занимавай с миналото. С най-добри пожелания! В. В.

9.   АВТОРКАТА: Познавам си човека за това го написах това за боклуците написал ми е че разбрал че приятелката му е бременна и се налага да се ожени. Забележете НАЛАГАЛО се. Другата велика мисъл е "А колко по различно щете да е ако ти носеше детето ми". Е сега кажете не е ли БОКЛУК?

10.   И то страшен боклук е авторке. горката ти, горката майка на детето му

11.   Ей, стига с това обобщаване. Винаги от частното към общото! Боклук може да е този конкретен мъж. А ти взми и го блокирай във фейса
Л.

12.   Можеш да кажеш, че бившия ти приятел е боклук, а не мъжете. Защото и вие не сте по малко боклуци. Харесвате разни наркомани и простаци, в същото време такива като вас слагат определения на свестните зубър или мухльо. Да не говоря, че за пари сте готови на всичко.

13.   А възможно ли е новата му жена да е направила регистрацията във ФБ и да те изпробва дали още имаш чувства към него, дали ще подадеш... може да е тя. Някак много ми е женски тоя номер със снимките на подаръци... тука просто ми мирише на женски пръст..
Въпреки че понякога и мъжете прибягват до нашите методи. Аз като се сръчкам нещо с приятеля ми и той си "отмъщава" типично по женски. Преди така... нещо го ядосах - бях виновна, а той веднага звънна на някакъв приятел и му каза, че бившата му приятелка е минала да си вземе там някакви дискове.. май беше опит да ме накара да ревнувам. Много ме заболя тогава. И си казах като теб - боклук. Ама на жена с женски номера не върви, засмях се супер весело и си тръгнах... после дойде да се извинява...

Успех и ти пожелавам от цялото си сърце да срещнеш другия, онзи, който ще те накара да се чувстваш истински обичана, уважавана и значима. Пожелавам ти много любов и щастие, и сбъднати мечти!

14.   Ей номер 12, трее с тебе да го полеем тоя твоя коментар некой ден. :D Абсолютно си прав!!!

15.   Че са боклуци мъжете, са боклуци! СПОР НЯМА!!! Но както каза номер 12, вие жените не цените свестните мъже и не знаете изобщо какво искате от живота. Отдавате се на изроди и в същото време ревете че нямало свестни мъже. Егати парадокса. Свестни мъже има, но точно тях вие игнорирате и отблъсквате. А повярвайте ми тези свестни мъже не са никак много ;)

16.   "Харесвате разни наркомани и простаци, в същото време такива като вас слагат определения на свестните зубър или мухльо. Да не говоря, че за пари сте готови на всичко. "

Имаш право. Чудят се с кой "по-интересен" да се фанат дето веднага го виждат че е пиянде и тъпанар, ама нали е забавен и интересен ... :)))

17.   АВТОРКАТА. Хубаво наистина заглавието ми не е от най-подходящите, много съм ефектирата от неговите пошли постъпки и 13 не е приятелката му пише и казва неща, който само той може да знае, за подробности имам в предвид. Иначе в самото начало и аз си го помислих, но не не е ТЯ.

А колкото до коментара на 12 не ме познаваш за да знаеш за какво съм готова и за какво не, парите никога не са ми били приоритет в една връзка и в живота. израстнала съм в такова семейство в което съм учена и на практика ми е показвано, че трябва да разчиташ най-вече на себе си за да имаш.

Момчето беше свясто НЯКОГА и двамата сме правили грешки, които ни костваха много.
Но се е променил наистина е станал Боклук. Яд ме е на мен си най-вече, че обичам все още някой който вече несъществува.

18.   Между вас има нещо... Това ще ви държи вързани докато не го изговорите. Говорете!

19.   Браво на номер 12 каза квот трябваше да се каже
Хектор

21.   да да добре ние сме боклуци вие пък сте света вода ненапита мъж как обича жените никога не могат така рядко се влюбваме но пък е истинско и силно а вие търчите по коли пари замъци и на всичко казвате обичам те и докосвате всичко с устни дори и да е лайно аре моля ви се вие колко можете да бъдете лукави и луцифер ще ви завиди

23.   Мъжете са нагли същества, набират се, като глист на буца, докато завоюват сърцето на някоя жена, а след това тръгват да търсят нов улов, и ако някоя не им се върже на номера, това засяга честолюбието им и са готови да приложат всякакви тактики, като сваляне на звезди и какво ли още не-само и само да отчетат бройката, а да чувала съм, че сиводят и статистика в някакъв бележник, за бройките, страшна гадория. А ако ги чуете, как си говорят помежду си зажените, в тяхно отсъствие ще ви се доповръща, абе не къзвам, че всички са такива, в София може да има 100 дето не са чак така, но се доближават.

24.   23, истината е, че всяко гърненце се търкулва и си намира похлупака! Аз се радвам на дългогодишна връзка със страхотна жена, имаме две прекрасни деца, уважаваме се и се обичаме, ГРАДИМ живота си заедно, всеки гледа с какво да зарадва другия и как днес да сме по-добре от вчера, а утре да сме по-добре от днес...
Жал ми е за вас, които пишете по такива темички и се надъхвате взаимно - жалки, мизерни, смрадливи създания! Истината е, че БОКЛУКА ПРИВЛИЧА БОКЛУК и цялата има работа е боклучава и вмирисана! НЯМА за вас свестен партньор - НЯМА И НЯМА, защото самите ВИЕ не струвате и 5 стотинки! И докато не го осъзнаете - все така ще е! Все така! Все така! Все така!
Ако ще и 10, и 100 кофи помия да излеете по адрес на мъжете, ВАШЕТО СОБСТВЕНИ ПОЛОЖЕНИЕ НЯМА ДА СЕ ПОДОБРИ НИТО НА ЙОТА!
Ако искате да промените Света - започнете от себе си. Когато постигнете някаква, макар и минимална, положителна промяна - свестният партньор сам ще ви намери. Знайте - всеки получава това, което заслужава...

25.   Ха! Мъжете сме били боклуци :))) Ами вие жените като се хвърляте винаги на т.н. 'лоши момчета', винаги ще е така. Добрите и честните момчета ги отбягвате, защото не са ония нацепеняци, нямат златен ланец и някаква там измислена прическа и не карат BMW.

26.   Авторке, имай едно на ум и не кореспондирай. Ще ти кажа, че преди време от ревност(не оправдавам постъпката си, бях млада и луда и бременна!) накарах мъжа си да кореспондира с бившата си, а аз четяй всичко, дори е говорил с нея по телефона и аз съм слушала какво тя казва. Тъпо е, но не е невъзможно, понякога хората се увличат в жестоки игрички, а при двойките често какъвто е единия, такъв е и другия.

27.   Идеалните мъже са обикновено чехльовците. Имам наблюдения от връзките на двойки сред приятелите, както и на няколко семейства. Мъж ли си, държиш ли й сметка за нещо, зарязан си. Мъжленцето си трайка, бачка и слушка, никога няма да му кръшка и ще го гушка. Това са ми наблюденията.

28.   Чета ви темата и ме избива на смях. Една пуберка си прави генерални заключения и вместо да спре да се занимава с човека тя е тази дето е за бой. Авторке, ако имаш капка самоуважение остови човека да си гледа жената и бъдещото дете и не се занимавай с тях. А що се отнася до коментара за боклуците аз мисля че плява и боклук има навсякъде. Няма жени и мъже. Бъдете добри бе хора!! Спрете с тая злоба, арогантност и лошотия. Това че някой не иска да е с вас не означава че трябва да го съдите и обиждате Толкова ли е трудно човек да има самоуважение и да даде на другите да живеят както смятат за редно?? Майко, направо ми се повръща като ви чета. Нападки един срещу друг и ... Толкова ли е трудно да разберете че човек отговаря за себе си, живота и постъпките си. Я се осъзнайте!!!!

29.   Мисля че всеки мъж, трябва да се ожени. В края на краищата, щастието не е еинственото нещо в живота.

30.   не е луд който яде баницата а който му я дава

31.   Щом излизаш с боклуци и не ги преценявяш си заслужаваш всичко котенце

32.   Моля, моля. Това, че мъжът, с когото си се разделила е боклук, не означава, че всички сме такива. 'Щото е много лесно и аз да кажа: "Това жените сте големи курви", обаче няма да е истина за всички жени... ;)
Лесно можеш да му направиш мръсно и когато публикува нещо такова да оставиш коментар, сегашната му приятелка да го види и да вдигне лют скандал. Отделно - ти откъде си сигурна, че не прави тия неща именно заради сегашната му приятелка? !
Помисли малко и такива общи определения не бързай да даваш, че е гадно.
АКАТИМ

34.   И мъжете сме боклуци и повечето от жените също,това е защото в този свят думи като доброта,любов,съпричастност и т.н. губят смисъла си и хората станаха меркантилни и опростачени,на това ни учи телевизията и политиката,че да си "готин" трябва да си полуграмотен анаболен примат,а да си "яка" значи да си силиконова джуклеста кифла.Света стана ужасно място,пълно с човешки траш!

35.   Познавах един, който ми каза, че по любов не ми изневерявал, хахаха. Това ми остави травма за цял живот :) Има и свестни, но са на изчезване.

36.   Познавах един, който ми каза, че по любов не ми изневерявал, хахаха. Това ми остави травма за цял живот :) Има и свестни, но са на изчезване.

37.   Е, чак пък всички мъже да са боклуци...
Обаче този със сигурност е! За щастие аз съм срещала и съвсем нормални мъже, с които си заслужава да си приятелка или да имате връзка.
Не знам колко връзки си имала преди тази, но явно в случая просто наистина си попаднала на боклук!
Ама какво да правиш, всяко зло за добро! Отървала си се от него преди да те нарани още повече и сега ще знаеш какви качества и какво поведение не трябва да има следващият мъж в живота ти.
Така, че на твое място или ще го блокирам този или ще му отмъстя като му изпращам редовно мои снимки на който изглеждам наистина щастлива и даже с послания от типа "Най-накрая сама! Сега съм свободна да се забавлявам! ". А може и снимка с мъж да му изпратиш (няма значение, че въпросният може да ти е трети братовчед и да нямате връзка). Важното е да покажеш на глупака, че отдавна не може да те нарани и си много щастлива без него. Така, че вместо да се натъжаваш, използвай нещата в твоя полза.

38.   Заглавието предполага чудовищен опит с мъжете, не зная как авторката е издържала на напъна и как е разполагала с толкова много време.

39.   Защо заблуждаваш себе си, че не си знаела кой е човека зад профила и го приемаш за приятел? Защо гледаш изобщо профила му, когато той те е заменил с друга жена? Какво значение има това, че е сложил вашата песен в профила си? Може да продължава да си харесва тази песен и да не я свързва с това, което е в твоята глава. Вие вече не сте заедно. Измъчваш се с това дебнене какво прави той. Остави го да живее живота си. Този човек не заслужава вниманието ти. Трудно и мъчително ти е да го гледаш щастлив с другата жена. Но така съсипваш себе си. Изстрадай го, плачи, тръшкай се, но не не допускай да пропилееш живота си в сълзи и спомени по миналото. Вдигни глава и знай, че хубавото тепърва предстои. И ти си творецът на това. Остави този мъж в миналото и животът ти ще придобие цвят, повярвай!

40.   Питаш какво цели? Смята да се ожени за приятелката си, а теб те гласи за тайна любовница. Върпосът е дали това те устройва.

41.   Боклуците са в твоята глава, авторке. Не го казвам с лошо чувства, но явно 'боклук' го използваш като дума в ежедневието. НЕ коментирам приятеля ти - той явно има характеристики на 'боклук', но причината си пак ти - привличаш го, защото си мислиш непрекъснато 'боклуци', 'боклуци'. Виж нещо смени плочата. флашката или каквото ти е запаметяващото устройство и ще се появят някакви други.

43.   Да наречеш мъжете "боклуци" си е направо комплимент, в действителност са много по-лоши. Емоционални паразити е по-точната класификация. И не, сори, няма свестни, има просто изключително добри лъжци и позьори, точния тия дето изглеждат най-свестни и добри са най-коварни и опасни и жени с мнооого ниски критерии и слепи за истинската същност на мъжа до тях и на кой да е мъж всъщност. Има и много жени, които са се научили да бъдат коварни и подли като истински мъже и лъжат и манипулират мъжете успешно. Но такива жени за мен са също толкова противни и зли паразити, колкото и кой да е средностатистически мъж. За мъжете и за много жени лъжата и манипулациите и завоеванията са нещо като спорт и изобщо не им пука, че могат да предадат нечие доверие, да огорчат, да обидят, да унижат и наранят някого. За тях всичко е месо, което може просто да бъде наръфано и захвърлено на кучетата.

44.   Последния коментар - вдигаш тема на 7 години, с единствената цел се плюем едни други, все едно няма поне още 10 такива актуални в момента. Хайде стига с тия феминистки глупости, като не ви харесват мъжете, не се занимавайте с тях. Повечето мъже също не искаме да се занимаваме с вас, така че няма нужда от всичкия тоя хейт. Вместо да стоите зад клавиатурите и да бълвате змии и гущери, просто излезте навън и се радвайте на живота.