Защо иска секс след раздяла
Здравейте. Историята е следната, ще карам накратко...Той и аз имахме връзка от разстояние няколко години, през които сме се виждали малко, далече си е и все го спирах заради това да не харчи пари, а и знам че нямаше много... По късно той ме обвини и затова, че е харчел, въпреки че съм искала да му помагам, но той все отказваше... Имали сме доста спорове, караници, наранявания от това, че не можехме да се разберем къде да живеем, той даде напразни надежди да дойде при мен, но не дойде и замина за чужбина 6 месеца, това още повече ме срина.... Замина за да изкарва пари за кола и за нас, но бяха малко и едва стигнаха за кола.... Не пожела да сме на квартира, въпреки че можехме да се справим, отказа да дойде и това много ме съсипа психически.... Едва не рухнах, постоянно кошмари, стрес, плач, вътрешни тормози.... Не пожелавам на никой това, което изпитах. Бяхме се разделили по негово желание, и след 2 месеца отново ме потърси. Отначало каза, че му липсвам и още ме обича, наскоро отново почна да върти че бил изстинал за този дълъг период през, който не ме е виждал (1 година и 9 месеца вече) не е сигурен какво изпитва.... Това отново много ме нарани, а и предложението му да се видим за да правим секс, за да бил усетил дали още има чувства към мен и какви.... Това много ме ядоса и обиди и отказах да си прави експерименти, та аз още имам чувства..... Това само щеше да подлюти наново раните ми.... :(( Въпроса ми е мили хора, той дали изобщо ме е обичал или само ме е използвал, та нали когато една любов е истинска тя не се загубва ей така лесно и бързо. И защо постъпва така? Ако иска секс, защо не търси друга, а иска с мен, та нали сме разделени? За мен това е нагло, а вие как мислите? На всичкото отгоре той ми беше първият интимен приятел... :(( Дано историята ми бъде публикувана! Поздрави!

Коментари

1.   Иска секс с тебе, защото в момента друга не му връзва. Като му върже, няма да те потърси повече. Просто все още е на сухо и няма кандидатки.

2.   Всеки знае, че връзка от разстояние не може да е успешна.

"...предложението му да се видим за да правим секс, за да бил усетил дали още има чувства към мен и какви..."

WTF?! Този човек няма никакви чувства към теб. Колкото по-бързо го разкараш от живота си и го забравиш, толкова по-добре.

3.   2, чак всеки. Моята връзка от разстояние вече е на 15 г. с брак, дете, семейство, дом и щастие. Добре, че тогава не съм го знаел.

4.   №1 го е казал точно, иска секс с теб, защото работата му е наполовина опечена. Когато си намери друга ще те зареже напълно, но не му се ще дотогава да е на сухо. Евтин номер да те върти и да ти губи времето.

5.   Без да чета темата ще ти кажа : Ш'от му се ебе :)
И ти възможно най-лесният, бързият и безплатният вариант.

6.   Пълно безсмислие и губене на време. Така ми изглежда тази връзка. Буквално си пропиляла няколко години от живота си в напразни усилия да бъдеш с някой, който не държи на теб. Ако някой те обича той иска да те вижда и да е с теб, а не бяга по-далеч под разни предлози. Още тук е трябвало да се замислиш колко държи на тебе този и да прекратиш една връзка, която ти носи повече болка, отколкото щастие. Късно си задаваш въпроса дали те е обичал. Не е трудно да си отговориш сама, но щом питаш...Според мен - не. Просто си е лъскал егото, че има една готова на всичко за него. А ти иска секс, защото смята, че лесно ще го получи, както ти е казал и номер 1.

7.   "Защо не търси друга,а иска секс със мен"?-той сигурно си търси,авторке,но няма кандидатки.А и мъжете много добре разграничават секс от любов.И никак не им пречи да правят секс без любов.По начина по който пишеш ми изглеждаш читаво момиче,намери си някой,който те заслужава.На тоя е повече от очевадно,че не му пука за тебе.

8.   И аз една връзка така, uдваше да ме види, отново секс няколко пъти, веднъж отказах и повече не дойде. А той по секса ли разбира за чувствата. Не се тормози по този начин.

9.   Ами изглежда ти си мноого разнообразна в секса с него: свирки, освен вагинален секс му позволяваш и анален и човека е повече от доволен и това разнообразие му липсва. Защо се чудиш толкова защо те търси за секс и след раздяла.

10.   Оф.... Авторката съм, моля ви не пишете неща, които не знаете. Както казах, пиша историята си накратко, а тя е много повече от това, което вие прочетохте, няма как да разкажа и побера всичко. Той винаги е искал да ме вижда, но аз отказвах заради разстоянието и да не харчи пари по хотелите и т. н. Историята ни е доста объркана, разбрах наскоро от него, че ми е казал, че е изстинал, защото знае че едва ли ще се съберем (както казах всичко между нас е много объркано) още ме обича, но за да бъде по лесно казал, че не ме... Повярвах му, като се видим на камера всичко си личи, той има чувства към мен, но и аз много съм го наранявала по много начини, за което съжалявам, но е късно знам. Всеки от нас е прав за себе си. Затова не можахме да се съберем. Обичаме се, усещам го, но си нямаме доверие. Аз не отидох веднъж при него, докато той идваше, това много го отблъсна. Освен това той е мъж и искаше да сме там, за да се чувствам добре и сигурно, да се грижи за мен, аз не му позволих да ми покаже. Винаги имах страхове и съмнения, той много дълго се бори с това, много пъти разбивахме сърцата си, много плачехме един за друг и страдахме, накрая не издържахме и се разделихме, но винаги минава време и отново си липсваме и се търсим. Това е отчасти нашата болезнена история, но истинска и изпълнена с много нежност, копнеж и любов. Просто насила се примирихме и двамата. Но и аз го искам и желая още и то по силно отпреди, осъзнах много неща. Просто искам да имаше начин да сме заедно и може би има, но винаги е било трудно. Поздрави! :)

11.   10, не идеализирай нещата и свали розовите очила. Мъжете са склонни да разиграват страшен театър за единия секс, защото са на сухо .Гаранция, че като си хване някоя, ще те забрави. Нима мислиш, че не сваля други, не излиза с тях и т.н? Просто са го отрязали явно, а ти още връзваш.
Един съвет- пази си сърцето, никой няма да го прави вместо теб. Нито тоя, нито някой друг. Животът не е приказка, някои хора са по попринцип добри манипулатори и магат така да те метнат, че да не разбереш

12.   Понякога Бог праща бивши, за да провери дали още си толкова глупава.

13.   Здравейте отново, пак съм аз авторката. Номер 11,благодаря ти за мнението, сигурно е така, разбрах че на него вече не му пука за мен, ако изобщо някога му е пукало. Говорих с него и поисках да си дадем втори шанс, но той измисля хиляди причини и само ме обвинява, не ме обичал вече, бил изстинал и не ми вярвал. Сякаш аз съм виновна за всичко, сякаш не заслужавах той да дойде при мен, но това си е неговия избор, той избра всичко друго пред мен. Затова на мен ми се уби желанието да ида при него, също не му вярвам, явно е имало защо. Сега наскоро като говорихме усетих как таи злоба към мен, сякаш си отмъщава за преди. И за какво?, че той ме изигра и излъга? Че си измисли хиляди оправдания само и само да не дойде при мен. Не съм го виждала близо 2 години, не искам и да го видя. Нищо повече не искам от него, разбрах колко е държал на мен, сега в най трудния ми период прояви същия непукизъм както и преди. Никога не му е пукало как се чувствам, какво ми е, той е пълен егоист, който не заслужава да има някой до себе си, защото най много болка ми причини той и ми загуби 4 години от живота за едното нищо. Само големите думи и обещания, а накрая аз виновна. Даже не може да си представи колко болка ми причини, няма как.