Защо най-красивите жени винаги си избират за партньор най-големите дегенерати?! Моля за отговор.
Защо най-красивите жени винаги си избират за партньор най-големите дегенерати? ! А после мрънкате как същите тези мъже ви били биели у дома, как не ви били помагали с домакинската работа и т. н. И после идвате да мрънкате по сайтовете, какви ужасни били мъжете. Не, мили дами. Не живеем в средновековието, в 21 век вие сами правите своя избор. Достатъчно е да си с обръсната глава и татуировка, и веднага всяка жена се влюбва в теб. С какво толкова ви впечатляват тези хора? Всички мъже сме го наблюдавали това явление, мисля че много хора ще потвърдят.

Коментари

1.   Ами хвани тази красива жена ти.
По същата логика за мъжете си избират най-гримираната, с най-късите и впити дрехи, с най-кифленско излъчване, най-леката и прочие, и после реват.
Както има и прости жени, има и прости мъже.

2.   Колкото и да се напъваш, няма как да разбереш женския кух мозък. От друга страна ако не беше сексуалният ти нагон, който те кара да си търсиш жена, нямаше въобще да те интересува, че някакви си там тъпи женички били с отрепки. Реално женска красота няма. Шопенхауер го е казал: "" Само мъжкият интелект, замъглен от сексуален нагон, може да нарече недоразвития, тесноплещест, едрогъз и късокрак пол – нежен: защото точно с този нагон е свързана цялата представа за красота. Вместо нежен, този пол трябва да се нарича неестетичен..."
Не си тормози съзнанието с неща, които нямат обяснение. За съжаление при почти всички мъже е вроден този нагон и реално в днешно време жените извличат полза по един или друг начин. Като се замислиш жена ти трябва само за секс, за всичко друго мъжът си е самодостатъчен.

3.   Авторе, ти изхождаш от позицията, че най-красивите жени стоят и четат новите теми в "сподели" и при първо поискване дават обяснение ли? Интересно. На колко години си, ако не е тайна?

4.   Жената не се влюбва в татуса и това, че е с гола глава. Привличане, може же би секс. Всеки харесва даден тип мъже. Като е с татуси, не съм значава че ще те бие или ако е без коса няма да помага. Много мъже не са научени от малки на домакинства е. Външния вид няма общо с качествата.

5.   Всеки трябва да намери своя -

6.   Тита тръгна с ММА боец.

7.   Изглеждат освободени от границите на всякакви писани и неписани правила и по този начин силни. Също така и интересни, защото едно културно и възпитано момче е скучно. Манталитетът на българина е в голяма степен Ганьовски, затова простащината е качество и се гледа одобрително, а възпитанието и спазването на правила те прави смотан и неспособен да се справяш с живота.

Мъжете често правят тази грешка, понеже първо гледат външния вид и ако една жена е млада и има привлекателна външност, то автоматично се смята, че и интелекта и характера й ще са на също толкова високо ниво.

8.   Поставения въпрос и начина по който е поставен е твърде прост и елементарен за многофакторносста на този проблем. Цялото ни общество е продукт на гнили идеологии и пропаднали политически системи. Обществото ни е изключително деградирало и да се концентрираме над един от многото проблеми е безсмислено. Отново, начина по който е поставен този въпрос дискредитира темата като цяло.

9.   Не знам, по някаква странна причина харесват диваци и лоши момчета. Най-добрите мои съученички взеха най-големите боклуци.

10.   И в 22ри век да сме, на жената и е трудно да си превъзмогне първичните инстинкти и влечения към типа кроманьонец-буца, космат и силен с дървената бухалка в ръка, който е по-близо до животното, отколкото до човека или модерния му еквивалент - това, което описа и нещо в нея винаги ще го иска.
Нищо не могат да направят, безсилни са срещу себе си.
Ще ти приказват тука как това било подсъзнателно избиране на силни гени за потомството, и колкото и това да има корен в генетиката, не се отнася до нашите времена, където се крие и удивлението във въпроса ти. Наистина, еволюционно се избират тези индивиди от мъжкия пол, но човека е дотолкова различен и единствен по рода си сред организмите в това докъде е стигнало развитието над стандартното ниво в кралство "Животни", че почти се има чувството, че му трябва нова категория. Правилата и обичайностите се отнасят по различен начин до човека и той изкривява нормата. Нашето социално ниво и обществото ни са променили какви гени се избират и са полезни за успешно потомство, но жената това и да го разбира, не е способна да си преодолее инстинкта. И да я бият и да се държат с нея като с боклук често пак не е способна. Какво да се направи...

11.   Не ти връзват, нали? Отрязаха те не веднъж и стана женомразец. Ами хайде, обръсни си главата и си направи татуировка и всички красавици са твои! Нали е толкова лесно? Какво мрънкаш по сайтовете?!
Да ти кажа, от всичките ми познати най-голям успех с жените има един много интелигентен, с приятна външност, представител на чужда фирма за България, спокоен и усмихнат,възпитан, през ум не му е минавало да си бръсне главата и да се татуира, винаги елегантен и спретнат. Държи се естествено, не е надменен, с чувство за хумор.

12.   "Най-красиви" е относително понятие. Ако редовно "най-красивите" според теб избират "дегенерати", може би е време да се замислиш, че каквото излъчваш, това привличаш, и че "най-красив" и "дегенерат" не са взаимно изключващи се понятия.

13.   Пълни глупости. Не съм виждал красавици с такива. С най-хубави жени са чичко паричковците, а не някакви татуирани батки. Ся, ако за теб красавици са такива като Николета Лозанова... начи проблемът е в твоя поглед.

14.   Допуснахме груба грешка, когато преди около век им дадохме права. Погледни Швейцария, жените там получават избирателни права чак 1971 година. Ами я погледни висшите постове в държавата кой ги заема: Захариева, Караянчева, Цачева, Лилито, Теменужка Петкова, Мая Манолова и много други. Нещо добро видяхме ли от тях?
Ами я погледни на запад, какво става с феминистките. Наричат нас-мъжете угнетители.

Значи жената сама си избира мъжа, ама после като не й се получи с него, тръгва да хули всички нас, слагайки ни под общ знаменател.

15.   Ами защото свестните мъже се влюбват в грозни и неугледни и за нас не остават.
Доста хора са ми казвали, че съм хубава жена. Е да ти кажа доста са пасивни мъжете. А тези, които се осмелява обикновено са все бенормалници. Свестните вече са обвързани, както по горе споменах с не толкова симпатични. Но всъщност какво значение има кой е красив и кой не е. Важното е да има привличане и раз ирателство. Всичко друго е ала бала...

16.   Ами може би защото им е писнало непрекъснато да казват "НЕ!" на всякакви навлеци, и са се хванали с някого, който да респектира навлеците, или поне да им показва нагледно колко зле е тая всъщност.

17.   През 80-те години на миналия век беше същото - хубавите ябълки прасетата ги ядът.

Сега през 2020-та нищо не се е променило.

Умните момичета избират за гадже "лошо момче", но след това за съпруг избира "добро" момче, което да може да изхранва и поддържа семейството.

18.   Затова, че жените не знаят какво искат и мрънкат си прав. Обаче брат, недей да слагаш нас мъжете под общ знаменател. Да, има един контингент от хора, които изглеждат по един еднотипен начин и са с едно доста еднакво селско поведение, но има много мъже, които нямат нищо общо с този вид индивиди. Ето, аз съм точно такъв. С бръсната глава съм и с татуировки. Ходя така вече десета година. В началото не беше толкова разпространено. Ще ти кажа защо аз ходя така. Първо много се харесвам и не ми пука какво мисли даден мъж или жена за мен. С бръсната глава съм, с татуировки и 5 пари не давам дали ме харесват или не. Страшно удобно е с тази прическа и затова не си пускам коса.
Второто, което е, че жените наистина много се заглеждат по мен. Дори когато се разхождат с мъжете и с гаджетата си се обръщат да ме гледат, усмихват се крадешком и виждам, че ме харесват.
И да, отдалече ще си кажеш ето го поредния чалгар с бръсната глава и татуси, обаче нямам нищо общо нито като поведение, нито слушам чалга. Даже съм интроверт в някаква степен.
Има много селски бекове с уж красиви засукани мадами, но и в при двамата всичко е много повърхностно. Не генерализирай толкова.
Виж ти как можеш да се промениш. Ако ти харесва този стил направи се и ти такъв, никой не може нищо да ти каже. А и да те питат защо изглеждаш така, не дължиш никакви обяснения.
И аз искам да си говоря с жените от време на време за книги, а не да ми показва снимки в инстаграм, обаче не с всички става. Това не означава, че няма такива жени.

19.   #15 има право. Имах връзка с манекенка. Истинска тупалка, дето на 22 се оказа девствена. Мацето не беше кухо и не понасяше разни оръфляци, а нормалните мъже се страхуваха да я приближат даже. Даже аз се опитвах да забия приятелката ѝ, защото не си и мислех, че с нея мога да имам шанс.

20.   Това, че една жена е привлечена от празноглавец с татуирани анаболни бицарки и селски акцент. И някаква си хубава кола която струва просто някакви пари е техен проблем според мен. Аз мисля, че Бог си знае работата и не случайно среща хората 1 с друг. Защото всеки има нужда от урок в живота. А ти спри да мразиш и ЗАПОЧНИ да вярваш, че има жени които биха ти обърнали внимание защото всяка жена е с различен вкус. Но не забравяй, че колкото и стилен, възпитан, добър и уравновесен си, ТИ все пак си на първо място МЪЖ който вярва в себе си и своят успех. Дрехите, доброто поведение, джентълменството и положителната нагласа трябва да са част от теб която първоначално просто карат жената да те опознае от вътре, но ако отвътре си мека мария и думата ти се цепи на 2 И не вярваш в себе си, и не усещаш, че си мъж... е тогава имаш проблем който можеш да разрешим с мъртва тяга клек и лежанка във фитнеса правилно хранене и опити да повярваш в себе си.

21.   Какви са тези глупости и какво значи "дегенерат“? Аз съм целия в татуси и това не ми пречи да съм внимателен и романтичен с дамите, просташките изказвания ги правят най вероятно хора които са нямали нищо общо с нормални интелигентни жени и си мислят че простотията е върха на мъжкото достойнство, какъв шит! Препоръчвам да влезете в този век в който живеете, не мога да повярвам че в БГ има още толкова ограничени хора!

23.   Не избират само татуирани и гологлави, а още няколко типажа и те също са кайно неподходящи за партньори. Интересите и грешната преценка, това са причините. Адекватни отговори няма да получиш, защото жените се борят с егото си. Мога да те запозная с мъже, които в момента са необвързани и са класи над тия, с които са се хванали. Чувство за хумор, характер, интелект, тяло, ръст, цялостна визия. Щерката на Ганя е много умна и знае повече, остави я. Ако съм баща на момиче, след първата ми среща с гаджето й, повече няма да припари до нея. Аман от халипави и провали. Познавам непочтени момчета, които яко намазват и все са под ръка с някоя, а сега ми кажете, че българките са страшно морални и умни. За да се избират такива мъже, значи са тъпи или непочтени. Масовата щерката на Ганьо е трагедия.

24.   Ами обръсни си и ти главата, това поне е лесно и се татуирай, може и с временни татуировки, колкото да видиш кълве ли рибата :-) Щом това ти е проблемът, той е лесно решим :-)

25.   21 ма брат. Татусите са ги измислили аборигените преди столетия.

26.   Ей ме на и мен с щерката на Ганя.
Проклинам си и майчиното мляко. Няма такъв *.

27.   Номер десет. Поздрави за логиката. Жена съм, при това доста привлекателна. Приятно или не, криво да седим-право да съдим. Прав си отвсякъде.

28.   Просто такива са повечето жени. С годините мъжете свикваме да се отнасяме кофти или без уважение с тях. Въпреки, че на много от нас не ни допада това. Става по-лесно, когато започнеш да ги познаваш по-добре Затова се учим как да дегенерираме. За да бъдем харесвани от жените. Просто това ги прилича повече, а мъжкото поведение и цели в живота до голяма степен се определя от това какво привлича жените. Дори когато харесеш някое момиче повече, насила трябва да се опитваш да не показваш интерес към нея.