Пречи на живота ми!
Не мога да забравя предишната си приятелка. Няма да обяснявам как и защо са се стекли нещата така. Имах приятелка 3 години и я обичах. Направихме опити да се съберем, но не успяхме. Направихме неща, които са непростими. Искам да се отърся от това и да продължа напред, защото усещам как миналото ми ме дърпа назад. Преди не можех да ям, да спя и постоянно мислих за нея. Сега поне ям и спя, но почти всичко ми напомня за това, какво сме имали, а вече няма значение. Преди спомените ме караха да я търся, да се опитвам да поправя нещата, също се ядосвах. Сега нямам идея точно какво изпитвам, но знам че няма смисъл. Някой изпадал ли е в подобна летаргия и как се преодолява? Време е да продължа живота си напред, а не знам как. Имам приятелка от 3-4 месеца, харесвам я наистина, но това с предишната ми приятелка ми тежи. Не се чувствам добре! Помогнете ми! Благодаря...!!!

Коментари

1.   Колко време си отдели , за да забравиш предната?! Много хора се впуснат във връзки веднага, търсейки спасителен пояс. Ако се е минало малко време, не очаквай приятно развитие на новата връзка.

2.   Да приятел, бил съм в подобна ситуация. Не можех да спра да мисля за дадена жена. 2 пъти ми се е случвало. В край на сметка осъзнах какъв балък съм. На жените не им дреме брат.
Нито една курва не си заслужава да си тровиш нервите и здравето и да мислиш за тях, просто защото дълбоко в себе си на тях не им пука.
Пука им да има разнообразие в сивия им живот, да има парички, с които да си подсигуряват парцалките и да има за бъдещото дете.
Не се тормози, не си заслужава нито бившата ти, нито, която и да е.

3.   2, още един, дето си пада по кифлички и после жените му виновни. Парички искали. Не, твоите парцалани са искали, а не всички жени. И майка ти ли е курва или не, но да не забравяме, че ѝ тя е жена. Аман от комплексирани мъжленца с лош вкус за жени.

4.   Не си честен спрямо сегашната си приятелка. Използваш я като заместител, като някаква емоционална патерица за да преминеш през този период от живота си. За всеки уважаващ себе си човек е обидно да го ползват за да си лекуват нараненото его. Както не можеш да скриеш любовта, така на можеш да скриеш и отсъствието и. И аз мисля като #1, че и тази връзка няма да завърши добре.
Рецепти и лекарства за състоянието ти няма. Ще си изживееш мъката и болката и ще си платиш направените грешки. Това е смисъла - да научиш житейски урок.

8.   Не е ли интересно как само една жена може да защитава курвите. Как ли пък не се появи един мъж да каже: "Абе, не са курви жените, бе". Защото няма. Защото една жена какво знае за жените като цяло? Съди по себе си. Хубаво. Ама един мъж има вземане - даване със 100 жени и като направи равносметката... отива на Наполеоновите думи...

Братан.

10.   8, много си тъп, братане. Аз не защитавам курвите, а упреквам вие мъжете, които си падате по тях. Ако жена ти е курва, аз не съм. А аз говоря за леките жени, а не за жените по принцип.

11.   Ич даже не е тъп братан, и това което е написал го знае всеки, който е научил буквите.

12.   №10, мъжете си падаме по когото си искаме. Наполеон правилно е анализирал жените, само че модераторите не са съгласни с него и режат коментари с неговите мъдри изказвания точно за жените. Братан е абсолютно прав и аз дори продължих изказа му, но коментарът ми липсва. Доста феминизъм се е наслоил в модераторския тим!

13.   Номер 2 болката те кара да говориш така, разбира се,че ни дреме.А ти няма как да узрееш,ако не минаваш през трудни моменти,всички сме ги имали,полът няма значение

14.   И какво толкова непростимо сте направили? Аман от клишета и "провилни " български разсъждения. Не лъжи новото момиче, не я обичаш а я използваш да си лекуваш "раните". Поговори със специалист.

15.   12, прочети малко за любовния живот на Наполеон. Тази фраза е българско производство, нищо друго.

16.   12, вие лично мнение нямате ли, че постоянно цитирате Бонапарт? И много ясно, че само на курви ще попадате, като постоянно се захласвате по разни кифли и жени с фриволно поведение и облекло. Сами си го правите и си го заслужавате
Същото важи и за жените, които постоянно се захласват по лоши момчета и батки! Вие си избирате партньорите, а не някой друг! Да, свестните са малко, но ги има ама няма кой да ги отрази, понеже не ходят като проститутки/ батки!

От 10.

17.   "13. Номер 2 болката те кара да говориш така, разбира се,че ни дреме.А ти няма как да узрееш,ако не минаваш през трудни моменти,всички сме ги имали,полът няма значение"

№ 13, полът има значение, винаги е имал и винаги ще има! Единият е много по-силен и по-умен в природната йерархия. Ха сети се кой от двата е? № 2 правилно е подчертал нещо, което е важно, и Братан също. Никоя ку* ва не заслужава мъж да си трови нервите и здравето за нея.
Ето какво е казвала Ванга!

"Една жена ударят ли я два чужди таш*ка, тя е вече боклук!"
"Аз съм гледачка толкова години, мъж ку*вар не видох, а всека втора жена е ку*ва, те развалиха морала на земята. Не се спират пред нищо, а така ли беше едно време? Момите трябва да ходят с момчета, а не с женени!"