Тя ме прелъсти и после ме заряза
Запознах се с момиче в обща компания. Много я харесах от пръв поглед - нежна, беличка, русичка, с много красиви очи и усмивка, мъничка, сигурно към 40 кила на 1,60. Казвам ви, влюбих се за части за секундата. Тя поде инициатива да се запознаем, и то съвсем хладнокръвно. Излязох да пуша, тя не пуши, беше отвън да храни кучетата. Видя ме и каза "Теб още не съм те виждала тук, да се запознаем. Приятно ми е ... и ми подаде малката си ръчичка. После влязохме, не сме говорили, даже сякаш ме избягваше. Накрая като почна да се разотива тайфата, дойде да ме пита накъде живея, ако съм без кола, можела да ме закара. Аз бях със, но и казах, че нямам, за да прекарам поне малко време заедно с нея. И всъщност не ме закара вкъщи, а у тях. Преспахме. Това беше най-незабравимата и щастлива вечер в живота ми, съвсем сериозно. След това вече не ме търси, не ми отговаря, само сийнва. Плаче ми се, а съм мъж на 28 години... Тя е на 23, а изглежда като 16... Добре си изигра картите. Липсва ми много, а дори не е била "моя". Как да я преживея. Мина почти месец оттогава и не ми става по-леко, само по-тежко. Влюбих се, мамка му

Коментари

1.   Демек е постъпила като мъж с тебе. Честито!

2.   Ха сега да видите мъжете какво е от другата страна, хихи!

Ами, може да се каже, че си се влюбил точно защото ти се дърпа. Типично.

3.   Хаха тая е професионалистика :D Сега си представи с колко такива е спала за по 1 вечер и си помисли пак дали искаш да е с тебе, да си я целуваш и да си я прегръщаш.
После същите като тая, като станат на 33 ще обясняват как няма свестни мъже и няма кой да се грижи за нея и детето и .

4.   Просто сте преспали, това се е случило!

5.   Имала е нужда от секс. Рядко се случва жена да го направи на мъж. Ха, чак е смешно, защото е странно.

Виж, еваля й правя. На мен това също са ми го правили. Всъщност гейовете го правят постоянно. Буквално.

- Здравей, аз съм Александър (а се казва да речем Даниел)
- Здравей Алекс, аз съм Виктор (а се казва да речем Антони)

И двамата знаят че няма да се видят повече.

При хетеротата е брутално. Жените обикновено наивни, мъжете пък само искат да пъхнат чушката на топло. Дават празни обещания и накрая чао.

Последният ми съквартирант се хвана с една от друг град. Поди та чак кара кола 5 часа да ходи да разпусне. Онази му се върза, дава ли че дава та накрая й би шута уж че разстояние. Ми то от началото шанса им бе малък все едно не може да осъзнае човек. Накрая свърши всичко. Кой от където.

6.   Я се стегни бе женчо .Горе главата и минавай на следващата.Аз със новите забравям старите.Действа безотказно!

7.   И аз имам такъв случай, ама го направихме в един хотел. После пак като на теб не ми отговаряше на съобщенията, даже не сийнваше. След 2 дни я видях да се целува с един до у тях...

8.   5, не е рядко това жена да го направи на мъж, а ежедневие. Свидетел съм, също и потърпевш. Жените са хитри. Още в исторически план са съблазнявали когото си искат и той е правел това, което му кажат. Отвори историята и ще видиш. Жените дърпат конците на мъжете.

9.   Ебах ги и курвите,с ръката в главата и главата в стената, показвам правилния път надолу към земята.

10.   Авторе, на 28 години може ли още да се влюбваш бе? Женски боклук има много. Я иди на проститутка и ще ти се стори 10 пъти по-красива и хубава от тази курва! Е, ще ти избягат едни 50-100 лв. зависи от предпочинанията ти, но гаранцията за качествен секс е сигурна, а ако се влюбиш освен в курва и в проститутка, трябва да отидеш на присотерапевт. Ако на тъмно не виждаш кого плющиш, всички жени са еднакви, и гадната им миризма е една и съща. Радвай се, че си изчукал тази без последствия, че жена днес винаги може да те обвини в изнасилване и да те осъди, без дори и да си я виждал (за това днес мъжете все по-често убиват такива жени), а ти си я опънал и то у тях. Късметлия си!

11.   Трябвало е да не я търсиш. Май така щеше да събудиш интереса към нея.

12.   Не ти тряа такава курва, нали си го топнал, такива разпоретини ги ебеш и бягаш. Ся докато цивриш за нея, сигурно ги е навъртяла още 5- 6. След като е навъртяла един солиден километраж, ще хване някой балък, който ще се влюби в това " малко сладко невинно момиченце", да я издържа. И ето ти едно средностатистическо " семейство" в 21 век. Жената мината от цял полк мъже, онзи дето го е хванала да я издържа не знае за това разбира се, така си живуркат няколко години, раждат им се деца( шото дегенератите се размножават най- бързо) и като станат малко по- големи тя пак ще си прелъстява разни и така. Вече ако мъжа разбере или ще я изхвърли заедно с децата( ако има поне малко самочувствие и достойнство), или ще си трае щото е мекошав и оная му се е качила на главата. Отклоних се доста от първоначалната тема, но тва го казвам за да не се хващаш с тия долнопробни женички

13.   Секс за една нощ. Искало и се, направила си кефа и толкова. Всеки по пътя си. Мъжете го превят постоянно. Обаче са адски изненадани и обидени като им се случи на тях. Даже не си струва коментара.

14.   Радвай се, че все нещо е станало. Другият вариянт е да си сам у вас и да съжаляваш, че си я изпуснал.

15.   Радвай се, ако е истина! Аз имах подобен случай, но бях на 24, а тя над 30. Преспахме у нас, след купон. Правихме секс, правихме всичко, казват му пълна програма. На сутринта тя си тръгна и никога повече не я видях. Не съжалявам и не се оплаквам. Не разбирам, ти защо го правиш?

16.   Пич, наред ли си? Тая е мега курва, а ти страдаш за нея.!?!?!?!?

17.   Спри да я търсиш и току виж се обадила. Така й изглеждаш лепкав и отчаян.
Ако не те потърси, запази хубавия спомен.
Ж.

18.   9, девеет, 9!
Много много съжалявам, за това че си пропилях живота в добро отношение към т. нар. слабия пол.
В кожата си не мога да стоя, за дето не бях абсолютен бруталист като теб приятелю!
И по-здраво ееей!
Безпощадно.

19.   Бяла, руса, със сини очи, стройна.
Ехаа, а каква курва. Звучи ми много познато. Даже двечки имахме такива в последния ми клас преди да завършим гимназия.
За през комунизма става въпрос, представи си сега какво е.
Да си набереш чеп за вечерта е все едно да си хванеш коприва от двора, лесно просто и с едно движение става, той седнал да реве.
Ревлю.

20.   до 18 - радва ме, че има и други мъже, които се опомнят! 9 е за пример!

21.   Реално, това жените го правят три пъти по-често от мъжете. Примерите са ми доооста. Всъщност, нямам обратни примери. Само теория за действия на мъже. Напротив, мъжете се влюбват и говорят за обич, а тя си казва "Ох, този е филмар и нещо е много смотан" всички знаем, че това се случва реално, нали така?

22.   А ти предложи ли и да се вземете или на просто искаше секс и се излъга. Да беше казал, че търсиш сериозна връзка и да не лягаш пръбързано.

23.   20, с това окопаване в ислямския фундаментализъм след арабските пролети, цъфтежа на джамии по европа и нашествието на цветнокожи от южна към северна америка, скоро няма да остане и педя където да се скрият тези гниди. Чакат ги мъжки времена ;) много пот ,кръв и спермаааа!

24.   Авторе, не ти ли дойде на акъла, че да си смъкваш гащите час след запознанството ви, не е добра идея? М? Щом е било хубава вечер, може би и за девойката е било приятно - демек предпоставка за нещо повече - чувства/връзка. А със секса всичко си е отишло. Сам си си виновен.

25.   Неприятно е, но има много други жени, къде-къде по-свестни, и също толкова привлекателни, които чакат да им обърнеш внимание. Успех!

27.   23 Мислим по сходен начин. Надеждата за възмездие се крие точно в ислямистите и чернилките от юг! Но се съмнявам, че България ще бъде засегната силно.

Ванга е предсказала, че ако не греша 2046-2047 Европа ще е мюсюлмански халифат с център Рим!

Какво ще стане с кифлите-европейки, които сега свободно развратничат с предизвикателното си облекло и поведение по улиците на Европа, клубове, заведения...? Няма да смеят да се покажат на такива места без мъж до себе си, особено с подобно облекло! Ще си стоят дома! Жените масово ще бъдат изнасилвани и това няма да се преследва от полицията, точно както е сега в Германия и Швеция! Мъжете няма да могат да защитат дъщерите си, жените си от негри, мюсюлмани! Те ще имат специален статут, както е и сега!

На някоя безмозъчна кифла това може да ѝ се вижда много смешно и поредният жалък опит на някакъв си мъжки индивид да ги "принизи" и да ги "застави със сила" да "кротуват", че той да може да изпъкне, видиш ли, като мъжкар! ...

Жените винаги през хилядолетията са били третирани като по-низши от мъжа, с по-малко права и са били търгувани!

Кажи, брат, не е ли същото и днес, когато жените имат дори ПОВЕЧЕ права от нас мъжете?

ТЕ НЕ ПРОДАВАТ ЛИ САМИ СЕБЕ СИ СРЕЩУ ПАРИ И МАТЕРИАЛНИ ОБЛАГИ!???
-Продават се и още как, без никой да ги насилва!

Предците ни прави ли ли са били, когато са налагали своето мнение върху тях, дори когато е било наложително да приложат сила?
-Според мен са били много ПРАВИ И МЪДРИ!

Доказателството за това ни се разгръща пред очите всеки ден, без ние да подстрекаваме жените към каквито и да е действия - те сами си показват колко са продажни, жалки, подли и тн и тн.

от 20

29.   9 е за пример, но и 23 ме кефи. Скоро време жените ще си го получат. Срещу феминизма има 5 пъти по-голяма сила, която ще го ликвидира за винаги. Ислямът!!! Тогаз жените друга песен ще запеят, когато мюсюлманите залеят Европа, а и доста мъже християни намериха пристан на ислямския бряг, омерзени от феми-мръсотия!!

30.   Мен една така ме "изпързаля" една преди няколко месеца. Запознахме се пред лекарски кабинет докато чакаме реда си. (Не бяхме болни, а и на двамата ни трябваха медицински за книжки. ) Говорихме си, излезе човекът, който беше вътре, после и доктора, каза, че се връща след половин час и се извини. С момичето отидохме навън да си продължим разговора. Освен красива, се оказа и брутално интелигентна, а е само на 18. На моменти ми ставаше неловко, защото използваше думи, които не знам какво значат и кимах тъпо. После отидохме при доктора и се разделихме, но още на същата вечер излязохме на среща. Седяхме до сутринта заедно, после се прибрахме у дома, понеже вече ни се спеше и на двамата, а и моят апартамент беше доста близо. Още с влизането се проснахме на леглото, но вече се бяхме разсънили. Говорихме си пак, очи в очи, отблизо. Тя ме галеше много нежно по цялото лице и по време и залепи устни за моите. Толкова нежна целувка никоя никога не ми беше подарявала, каза ми, че най-любимото и занимание с мъж са целувките, "душата и се усмихвала докато се целува". И се изпивахме около половин-един час. После естествено секс, но не просто секс, а изкуство. Накрая мъркаше и чак ме хапеше от страст. Изглеждаше сякаш ме обича, наистина. Първо бе толкова нежна, подари ми цялата нежност на света, после цялата страст, граничеща с агресия. Видях в очите ѝ, че не е само секс, тя "гореше" в онзи момент. След секса се облече набързо, пак ме целуна, благодари ми за хубавата нощ и си тръгна. Повече не я видях, за съжаление. Оттогава насам всеки ден мисля за нея. Тя е само на 18, аз съм на 25.

31.   Знае къде да ме намери, но не ме търси. Въпреки това продължавам да се надявам. Не може такова малко момиченце да постъпва така. Просто тя не е такава, личеше си. Мисля някак заобикално да разпитам лекаря. Не мога да я пусна да ме остави така. Търси и ти своята, пич, докато не я е намерил някой друг.

32.   Не обръщай внимание на номер 24. Изглежда не е прочела описаното от теб. Явно е че е искала само секс. Авторе, тя е спала с много други преди теб. Може още на следващия ден да е легнала с друг. Не сте един за друг.

35.   Онова отхвърленото мечтаещо да изнасилва и мачка жени, май кръстосва компютърните клубове, за да не цъфне прословутия "хаш". Но изглежда не зацепва, че хич не е трудно да се разпознае, че е едно и също комплексарче и неможко, всекидневно премазвано от жените. Но нали са си смотанки и глупавки мъжете, толкова си може горкия. Та, душицо клета, колкото и да си споделяш мечтите за поробване и смазване на жените, нали виждаш, че е невъзможно. По-добре използвай това време при психиатър докато не си цъфнало където ти е мястото- или в затвора, или в моргата заради някоя "нисша", на която й е кипнало от поредното комплексирано повлеканче.

Между другото може да спрете да се впечатлявате от тея хашове. Наскоро мернах мой коментар с друг хаш, а съм писала от едно и също устройство.

36.   31 - ти може да си на 25, ама мислиш като 15 годишен. Не била "такава". Ами каква е щом ляга с теб часове след като сте се запознали? Да не мислиш, че не го прави и с други? За няколко месеца кой знае колко народ я е опаткал.

37.   Авторче, където искаш да си извадиш сърцето, не си вади хуя. После не се сърди, че са си направили кефа с теб и да си тръгнали. Сори, ама си мъжка курва.

М30

38.   Авторе, ти си турбо курва, и аз не бих те потърсила на мястото на момичето.

ж20

39.   "35. Онова отхвърленото мечтаещо да изнасилва и мачка жени, май кръстосва компютърните клубове, за да не цъфне прословутия "хаш". Но изглежда не зацепва, че хич не е трудно да се разпознае, че е едно и също комплексарче и неможко, всекидневно премазвано от жените. Но нали са си смотанки и глупавки мъжете, толкова си може горкия. Та, душицо клета, колкото и да си споделяш мечтите за поробване и смазване на жените, нали виждаш, че е невъзможно. "

Здрасти Монико!! Как я караш? Ти май уж беше родила момче (нищо че лъжеш) преди година и четири месеца? И твоето отроче ли е смотанко и глупавко, щото е момче, а не е момиче?
Само питам!
Херкулес!

40.   Всякви психари пишат по тази тема като 37, който няма нищо общо с мъжки коментар. Поне да знае какво значи мъжка курва, за да сложи подобен етикет на мъж като автора. Който явно няма голям опит с жени, за да бъде определен като такъв. Момичето е в такъв период явно. Повечете мъже поне веднъж сме спали с подобна, затова го знаем.
Не я мисли авторе. Ако знаеш другите, с които е спала последния месец, изобщо няма да ти изглежда толкова сладка.

41.   Пиши и́, че я обичаш.

42.   35 моа ти гарантирам, че не пише един всичките коментари, които те дразнят. Като гледам как си изтрещяла, психиатърът чука на твоята врата! Бъди жива, здрава и не чак толкова развратна като дамата в приказката на автора. Ако се притесняваш за своето бъдеще, когато настъпи турския султанат на територията на страната ни, за тебе ще намерим място, споко. Ще те покровителстваме и ще те лекуваме по-успешно и от най-даровития психар на републиката!
Имай търпение само...

44.   Ключов момент е говоренето за чувства, ще те зареже!
Много от нас участваха в такива филми. Жените се кефят на безскрупулни мъже, на непукисти и лекенца.