Той пропиля всичко...
Здравейте, съфорумници. Пише ви едно 18 годишно момиче, почти 19, което иска да ви разкаже една история, която ми се случи много скоро, имам нужда по-скоро да си излея душата, отколкото съвети, защото нещата отидоха дотам, че вече нищо не може да се направи, но можете да коментирате и да дадете мнение. Става въпрос за едно момче, което е на 25 години, бяхме приятели с него около 2 години всичко беше окей, държеше се нормално, беше забавен, смяхме се и си говорихме най-различни забавни неща и т.н., но нещата се влошиха, когато той преди известно време разбра, че го харесвам, той тогава реагира много добре, нямаше остра реакция от него, беше ми намекнал, че и той също ме харесва, и че има някакъв интерес към мен. Още на другия ден се бяхме срещнали, беше една много чакана от мен среща, нямах търпение да го видя и да видя какво ще се случи. Когато се видяхме си говорихме доста, говорихме си за много неща, които са ми се случили през живота ми, говорихме си и основни неща, по-късно той ме целуна дори няколко пъти, също и ме беше прегърнал няколко пъти, тогава бях наясно вече, че вече не сме приятели, че вече сме едно цяло с него. Когато срещата беше свършила аз бях много развълнувана, казах си, че това, което искам стана, а именно да бъде с мен. За съжаление обаче нещата не са били такива, каквито съм си мислила, именно защото след срещата ни той беше спрял почти да ми пише, отбягваше ме, отговаряше ми кратко и някак си странно, сякаш нещо таи в себе си, което не знам, тогава беше казал, че бил объркан, че не знаел какво точно чувства, че не бил наясно със себе си и тем подобни, после ми беше казал, че бил помислил и каза, че искал да бъде с мен, после обаче се беше върнал в старата си позиция, в която отново твърдеше, че не е сигурен в себе си, аз много се отчайх, казах си какво се случва с него и защо го прави. След това беше продължил разбира се да страни от мен, да ме отбягва, а в следващия момент ми беше казал да се видим, защото имам да ми каже някои неща, които искал да ми ги каже на живо, аз след това казах, че искам много да го видя, защото не го бях виждала от повече от 10 дни, исках да го видя и да ми обясни всичко. Аз чаках, чаках, но той не ми писа да се срещнем, нямаше никаква стъпка от него, нямаше никакъв интерес към мен да се срещнем, нито нищо, тогава ме беше заболяло много, че ме излъга, а и усещах, че нещата, които иска да ми каже са лоши, които ще ме сринат и наранят, имах много лошо предчувствие за нещата. Няколко дни след това той изцяло беше спрял да ми пише, дори не влизаше на линия около 3 дни, докато вчера не влезе и ми написа най-ужасното нещо, което някога съм си представяла, нещо, което не исках да чувам и нещо, което не съм очаквала изобщо да чуя от него. Аз съм си мислила, че той чувства същото, което и аз, но уви не е така, той ме изигра, той просто ми заби нож, той ми каза, че нямало смисъл да сме заедно, така щяло да е най-добре за нас двама ни, че се замислил и установил, че нямал нищо към мен, каза какво съм намирала в него, защо съм била искала да съм с него, какво толкова бил важен за мен, каза също, че щял да ме нарани още повече ако сме заедно, аз му казах че адски ме боли от нещата, които ми каза, и че вече го е направил, а той с цялата си наглост каза, че знае, но не искал да ме боли още повече, но повече от това няма някъде. Просто съм ужасена от постъпката му, без срам и без да се замисли ми заби нож, предаде ме и разби всичко, което мечтаех, в този момент вече нищо нямаше значение, аз бях празна, тъжна и наранена, бях срината, не знаех с какво съм го заслужила. Той ми беше казал, че нямам вина за нищо, но нe можело да бъдем заедно, аз не мога да си обясня какво си случи с него, защо така постъпи и защо ми заби така нож. Аз след това му казах, че нямам думи просто за всичко, което ми каза, че съм ужасно наранена, че всичко се разби, а това е така, аз съм вече празна, нищо вече няма, защото той постъпи по възможно най-отвратителния начин и нищо не мога да си обясня. Това е всичко, това е цялата история, ще чакам вашите мнения, имам нужда от тях, както и от вашата подкрепа, ще бъда много благодарна, благодаря предварително. Моля модераторите да публикуват историята ми, ще имам нужда от подкрепа.

Коментари

1.   ЦунА те, ти си помисли, че сте едно цяло. Пичагата сигурно е видял, че нищо няма в тая целуЙка и си е бил отбой.

Наранена, ножове забити, мечти на парченца... молим ти се... стегни се малко, попрочети една или две книжки, та белкем нещо влезне в кратунката.

Братан.

2.   Какви глупотевини.

3.   Чета тука, че има "мъже", които бягат, когато научат, че момичето е девствена!
Не те знам дали си, но колкото и да е налудничаво, може това да е проблемът, който не иска да ти каже, защото "щял да те нарани още повече"...
Такива льольовци не ти трябват, за добро е.

4.   Момиче, от стари и мъдри хора чувах една поговорка - човекът е като сянката, когато го гониш, бяга от теб, когато ти бягаш, той те гони.
Човекът не те обича, не е и длъжен да споделя чувствата ти. Може би му е било забавно да си говорите, но до там. Целунал те е в момент на някакво настроение и чувство за близост, но не от желание за връзка и нещо по-сериозно. А ти си го приела точно така и си се филмирала , че сте едно цяла и т.н. Дал си е сметка, че с поведението си създава такива очаквания, които не може да изпълни и се е отдръпнал. Все пак донякъде е по-добре , че е постъпил така. Не драматизирай толкова, забити ножове, разбити животи и пр. Не ти е бил нито любовник, нито съпруг, нито си живяла с него- много по-жестоки предателства и раздели има, с деца и разбити семейства. Ясно, че не ти е приятно, но не и голяма трагедия. Много по-грозно и нечестно ще е ако те излъжеше, че те обича и се беше възползвал от теб и чувствата ти и те беше изоставил след това. Успокой се и прекрати отношенията с него. След време дори ще ти е смешно, като си спомниш тази история.

5.   Номер 1, не знам момче или момиче си, но ти преживявал или преживявала ли си такива неща за да напишеш толкова негативен коментар, нж който или която и да си поне да си го беше спестил, щом не ти харесва темата. И който и да си или която и да си да ти светна, че не съм нито тъпа, нито някоя, която не чете. Айде поздрави.
Номер 2, ами просто като не ти харесва натисне хикса и това е.
Номер 3, тук някой говорил е за девственост или нещо такова ?, другото което е не, не съм девствена, но това няма никакво значение.
Нека да отбележа нещо, което не бях написала в темата, и то е, че момчето ми направи много лошо впечатление с едно нещо на първата ни среща, което беше станало слид целувката, и то беше, че веднага се насочи към врата ми, което е неприемливо за мен на 1-ва среща. Това най-вече го пиша за тези, които си изляха злобата в коментарите ;)..

6.   Аз пък ако набарам някоя да е девствена с 200 ще бягам ама към нея. Досега девствена не съм имал щастието да разпечатам. Все изчукани трошки от втората.

7.   Драма няма, защо се напрягаш? Човекът просто е бил прям с теб, къде е проблемът? Не е длъжен да се съгласява на връзка. Насила не става. Успокой се.

8.   Номер 7, въпросното момче ми даваше надежди, той по някакъв начин показваше, че има нещо към мен, дори си го беше казал директно, че иска да бъде с мен, но просто в един момент той се отказа поради незнайни за мен причини. Искам да кажа, че не е било така, че да не ми е давал някакви сигнали или нещо такова, а сигнали имаше, както и директно си ми беше казал нещата, след което просто той си тръгна, защото той така реши. Нека също да отбележа не само към 7 номер, но и към всички, които коментираха и към които имат намерение да коментират и нещо, което не бях споменала е, че въпросното момче когато ми каза, че нещата няма да станат ми беше казал, че не знае какво намирам в него, нямало да ми даде това, което искам, с една дума просто щял да ме разочарова ако бъде с мен, затова се замислете дали мен трябва да упреквате или него, мисля, че нещата са пределно ясни.
От авторката

9.   Няма значение какво е казвал, а как е действал. Той не иска връзка с теб. Приеми го, не може да го упрекваш, може би е размислил и не му допадаш. Няма смисъл да умуваш какво било, минало е. Гледай напред. Успех!