Мнение дали да се съмнявам в него
Здравейте. Ситуацията е следната - приятелят ми реши да отиде на вила заедно с компанията си и няколко момичета, които не познава, за два дни. Правим 3 месеца утре, а той реши, че ще му е по-изгодно да е в провинцията и да пие в мъжка и предимно женска компания. Грижовен, мил, разбиращ, но изведнъж решава да тръгне нанякъде, като ме предупреди преди 2 седмици и ми каза, че за мен няма да има място, понеже били запълнени леглата и той щял да спи с друго момче на едно легло дори - такива били обстоятелствата. Трябва ли да се притеснявам? Аз седя тук, работя, уча, а той си прави кефа някъде и то точно на датата, на която сме се събрали. Как трябва да процедирам, когато се върне?

Коментари

1.   Аз бих го проверила - минимум. На мъж вяра никога недей да имаш, курви са н-та степен. Все още се надявам да не са всички, ама...

2.   Много унизителна ситуация за теб. Не знам дали си струва такъв мъж.

3.   Това със "за теб няма място" ми звучи много грозно, определено не е никак мъжко и определено има причина да ти светне червената лампичка! Аз лично бих била много обидена от подобно стечение на обстоятелствата! Ние сме двойка, очаква се да се забавляваме като такава и аз също да присъствам на сбирките, особено щом има и други жени. Хайде да кажеш, че отива само с момчетата съм ок, но да има други жени и да ми обяснява, че за мен нямало място... Абсурд! Ми да спи на някоя пейка като няма място, що за глупости?!

Аз съм ходила на вила с доста по-малко легла от нужното и трупахме одеяла на земята, възглавници от диваните и канапетата и спахме така. Не беше удобно, но пък си изкарахме чудесно и дори не сме си помисляли да отрежем част от компанията, защото нямало място...

Това на приятеля ти... просто ме потресе, а теб искрено те съжалявам! По-добре не се унижавай с него, не му се обяснявай, не му се тръшкай. Покажи му, че си обидена, кажи му че за теб той не е никакъв мъж и го разкарай. По-добре след 3 месеца, отколкото след 3 години

4.   Като се върне, тебе да те няма там! Изобщо, не за малко! Въпроса е принципен и основополагащ за по-нататъшните ви отношения. Приеми, че се е издънил и разкрил навреме!

5.   Викаш как так той ще си прави кефа, а ти - не, а?

Ей, т'ва жените сте... ми излез с приятелки, ходи си малко по женски, обърни внимание на себе си...

Братан.

6.   Еми, малко е тъпо, само за теб да няма място.
Иначе, за 3 -те месеца, малко преиграваш.

7.   Това е толкова глупаво оправдание, че няма накъде.
Палатки някой няма ли? За другите има мясти за теб не????
Твоя да е чувал за спални чували, шалтета?
На земята не му ли се спи с тебе гушнати?

Момиче, бегай от него! Ще ти слага рога яката.
Ако вече не го е направил....

М

8.   Аз бих го отрязала. Три месеца са много кратко време за една връзка и ще го преживееш по-леко. Това, че е предпочел да пие с някакви си , а не да бъде с теб, показва колко е мил, разбиращ, колко те уважава и колко държи на теб.

9.   Майната му на този. Търси си нов приятел. Този хем иска връзка, хем да го раздава без ангажименти.

10.   Ха нямало място.
Аз също не съм мнителна, но веднага бих се жегнала. Как така няма място? За някакви си там дет не ги знаеш има място, а за теб? Наблюдавай му поведението от близо. Неща гнило има.

11.   Ако нямате вяра на мъжа, тогава имайте вяра на жените, които са отишли там. Те едва ли ще си свалят гащичките за еднократно удоволствие. Съвета ми е да изчакаш ивзестно време, ако има промяна в характера му явно нещо се еслучило. Бил съм на такива събирания с години и единственото, което се случва е да се прекали с алкохола, а жените с железни нерви, че даже предпочитаха вместо да легнат на уютно легълце, направо на земята, че да избегнат контакта с нас. А като се връщахме все някой се хвалеше пред другите, че са ставали страхотни оргии, които никога не са се случвали естествено. Мога да дам още по фрапиращ случай в хотелска стая където се събрахме да играем на компютърни игри.

12.   Мъж съм, но според мен при такава колосална проява на неуважение е безсмислено да се продължават каквито и да е отношения. Това важи и за 2та пола, пък дали е тръгнал да преспива с някоя или не е без значение.

Иначе това е най-вероятното обяснение за смотаното му поведение, просто си е харесал определена мацка за секс и това му е удобен случай, плюс всичките оправдания.

14.   Просто не те иска там, зщото ще сваля жени или направо ще спи с някоя. Това за мен означава няма място.

15.   Хаха, няма място, ми да не ходи и той, демек не си мисли и да искаш да си там. Може да каже, искам и се и ти да дойдеш, но няма да има легло. На колко сте?

17.   За 3 месеца е доста рано да се правят изводи, макар че е обидно да няма място точно за теб в случая. Все пак ако е изолиран случай, може да го преживееш, но да си имаш 1 наум. В крайна сметка може да е някаква тяхна си уговорка да отидат без приятелки. Ако не се повтори, не е голям проблем, но ако стане системно - лошо.

18.   И аз така лъжех едно време приятеля си, че няма място, когато ходехме по вили с курса. Истината беше, че той не можеше да се забавлява, изсмукваше цялото ми внимание и изобщо беше абсолютен парти килър. Нищичко неморално не съм правила, просто исках малко айляк.
Иначе няма такова нещо като няма място на вила, спали сме по дивани, по земята, на дюшеци, по фотьойли - това е само оправдание.

19.   Така става, когато се натискате да се хванете с някой, който не показва отношение към вас. Огледай се, сигурно има някой с отношение към теб. Просто не бъда толкова сляпа. Сама избираш с кой да спиш. С избора си показваш дали цениш себе си. Ако мъжът няма добро отношение, значи и ти нямаш такова към себе си.