Една истинска и несподелена любов
Здравейте, искам да споделя моята любовна луда история, която съм сигурен, че ще грабне много хора.
Няма да споделям на колко години съм, нито от кой град.
Така...историята се разви във фейсбук. Излезе ми момиче, което много ми хареса и и предложих приятелство. Тя при веднага, толко ме грабна от самото начало, че чак я почувствах със сърцето си. Почнахме да си пишеме, лаф след лаф и я усещах много близка. Тя не поиска да се видим, дърпаше се :) така ден след ден и един ден реши, беше лятото на миналата година и излязохме, говорихме си 7 часа,,които минаха всякаш беше час. След това си писахме, но не се виждахме, отново много лаф, много хубаво се чувствах само, като си пишеме. И така след месец се видяхме отново на същото място си говорихме с часове, дори се целунахме и изненадващо за мен правихме и секс. Така тръгнахме, станахме гаджета. Започнах да имам силно желание да я видя, тя работеше до късно, но я чаках само да я видя няма значение от часа. Почнахме да ходиме по басейни, по кина, кафета, разходки усещах я все по силно и по близка. Въпреки, че беше по малка от мен(няма да казвам разликата, не е толко голяма) я чувствах със сърцето си. Почнах да и правя подаръци, на които не бях правил и на бивша приятелка, с която бяхме 5години. С течение на седмица две луднах по нея, обикнах я много бързо и ми върна усмивкята на лицето, която бях изгубил. За нея убивах. Дори много бързо дойде и вкъщи и я запознах с майка ми. Това момиче не ми влезе под кожата, а ми влезе във вените. Продължихме да ходим по басейни, там ми беше най приятно с нея. Когато правихме секс с нея тя изпадаше в транс, а аз откачах от силни чувства, любувахме се по 2 часа безпир, това ме изтощаваше, но и зареждаше в същото време. Толко много я заобичах, че ме беше страх, дори веднъж свърших в нея и си казях забременнее ли няма да я пусна никога, това беше моята малка голяма любов. Почнахме и да се караме на моменти, защото я ревнувах. С течение на времето се карахме и имахме пречки. След месец една вечер се скарахме сериозно и си я прибрах в тях. След няма и 1 час тя слезе а аз още бях долу и отиде при друго момче да преспи с него, нрпознато момче, писала си само във месинджър с него. И така спа с него, на другия ден ходи пак при него и пак спа. Толко се бях разбил, че се чудих с такова ли момиче съм бил, такава ли к*рва заобичах и как е възможно. Няколко дни не бях на себе си, аз съм краен и не прощавам, но след няколко дни отидох и я викнах да слезе да се видим, тя дойде от приказка на приказка я целунах и отново се пренесохме в друг свят. Исках я пак, обичах я, липсваше ми, откачах да не е с мен. Отново бяхме заедно, въпреки че не прощавам изневяра не знам как но продължих с нея. Почнах да говоря с нея за дете и семейство, не знам как стана но и тя ме заобича и почнах да свършвам в нея тя поиска да имаме дете. Няколко месеца пробахме, но тя има репродуктивни проблеми и не можа да забременее. Секса с нея беше повече от уникален, дори се реши да пробаме с играчки, вибраторчета, каишки за връзване, правехме го с чувства. Разтреперваше се от мисълта за играчките и свръзването. Правехме продължителен секс по 1-2 часа безпирно. Всичко съм пробал с нея и и харесваше, почна да се влюбва в мен и ме заобикна, правех много за нея, помагах и, порасна с мен и нещата които и говорих попиваше и ставаше млада дама. Преди мен се беше побъркала и ми призна, че заради раздяла със старо гадже е почнала да спи безразборно с много момчета, съветеах я да се осъзнае, че това не е хубаво и най лошото, че е спала без презерватив с тях, което е мега ку*венско. Ходихме на почивки, на разходки по близки села на въздух, на барбекюта на релакс, беше много хубаво. Но един ден отново се изпокарахме и тя реши да се разделим. Разделихме се и бях скапан, търсех я, исках да я видя само за миг. Тя разбира се хванала с поредния клоун, пробала да ме забрави така. Около месец и половина бяхме разделени, но един дем съдбата ни срещна на една улица. Тя спря и си поговорихме, отново пламна нещо в мен, а и в нея явно защото ми звънна и се видяхме привечер, говорихме си и тя ми сподели, че няма никакви чувства с това момче, а чувствата са и към мен и ме обича още, иска да се целунем за да види ще и трепне ли отново, е трепна ни и на двамата. Започнахме да се виждаме, но да се крием отначало. Толко се успокоихме, като бяхме заедно отново че ми падна товар от сърцето. Отново почнахме да ходиме по кина, срещи, излизания. После вече не се криехме и се показахме отново, къде ли не ходихме, след това лятото и на море, на планина бяхме неразделни. Отново правихме опити за дете, но не ставаше, ходеше по гинеколози и казаха медикаменти да приема. Аз исках силно дете и тя го искаше, но вече се измъчвах че нвма да стане. Започнах да се замислям и за миналото и безразборните и сексуални контакти, че оказват също влияние на проблемите и. Отчаях се и се отдръпнах, с този който ми изневери първия път ми прати нейни снимки с него и клип, където са правили секс. Също и предишен нейн е*ач разпространи снимки и аз ги имам дори и си казах какво момиче обичах силно, това ли момиче ще бъде с мен цял живот, и дете не ставаше и не ставаше. Реших да се разделим, казах и за клипа който ми прати този и и казах че това не е моето момиче и се разделих с нея. След известно време пак се видяхме защото със всяко каране и писане се съсипвахме и искахме да се видим отново да поговорим поне да кротнеме. Видяхме се след няколко дена и отново трепна искарата про целувлата още. Правихме секс в колата, още отначалото тя се разплака но продължихме да се отдаваме един на друг. После я попитах защо се е разплакала а тя ми каза, че защото няма да иьпита никога повече такова чувство в живота си. После пак се видяхме и пак правихме нашия луд секс. След това я обвинявя за нейния к*рвенски живот и не се виждахме, докато един ден тя пак ми писа да се видим за малко, взех я и си говорихме, казя че има подарък за мен и ми даде кутийка с тестове за бременност, които бяха положителни. Бях объркан с много смесени чувства, бог ни даде нещо което ислахме и двамата. Но аз се чувствах наранен от нейните действия с предишни момчета и снимки и клипове. Исках го това дете, но се ппгнусих от нея и действията и. Знаех, че с проблемите, които има трудно ще го износи и роди. И така и стана бог както ни даде дете, така го и взе, абортира след няколко дни, което се очакваше. От тогава не сме се виждали, мо на мен си ми липсва това момиче и плача и се мъча за нея. Тя е единствената ми любов в живота, никога няма да я забравя, но не мога и да преудолея нейните к*рвенски преживявания. Това момиче ще остане за винаги в сърцето ми и главата. Как да я забравя, като нашето бе една любов, която се случва веднъж в живота. Всеки ден мисля за нея, всеки ден плача и се мъча, това е несподелена любов, която не се забравя. Обичам те и винаги ще те обичам моя малка ***
Пп. Ако четеш това, знай че те обичах истински и все още те обичам, и всичко гадно, което съм ти причинил е за твое добро. Само теб и единствено теб заобичах в моя живот.

Коментари

1.   Щом толкова я обичаш, а и тя теб, дайте си още един шанс и забрави за миналото й. Каквото било - било, важно е бъдещето.

2.   Брат, това момиче ако може така да го наречем само се е възползвала от теб. Тя щом е имала толко много момчета си е курва и то голяма. Така ще продължава цял живот, а на 30 години ще е амортизирана до неузнаваемост. Добре си се отървал от такива момичета. Те само искат х*й и не могат да обичат. Тя с времето ще пропадне още повече и няма кой са я събеди в друго

3.   За мен това момиче е боклук! Как ще има толко много бройки и ще и кажа друго. Заплюй я в лицето и и кажи че е долнопробен боклук. Имах подобна връзка бях на 30 а момичето на 19. Изневери ми и я спуках от бой. Само бой на такива курви

4.   Прочетох цялата история и мога само да ти кажа, че проблема и не е че е имала много секс изживявания с много момчета от това че се е разделила с някакво гадже а просто това си и е от гена, може да е имала проблеми като малка, родителите също може да не са се грижили за нея и след време се отразява на човек дали момиче или момче е без значение. Но попринцип ку*ва не се става а се ражда. Да не ти пука за такива. Тя сама ще се усети след години но може да е късно защото от много безразборен секс има необратими последици на половите органи. А ти как си тръгнал 2 пъти след като ти е изневерила и след това е имала друго момче и после пак си бил с нея. Това не мога да го допусна поне аз де. Остави я да си пропада такива не се издигат а пропадат на дъното. Желая късмет

5.   Както я описваш, тази е една нимфоманка. И не е обичала теб, а СЕКСА с теб. И на само с теб. Дори и да се оженехте, да ти родеше и 3 деца, пак щеше да се ч-ка с други. Такива не остават при един мъж. Вместо да ревеш. се радвай, че си се отървал от нея, без да ти лепне някоя болест.
Както е заменяла лесно теб с друг/и, така и ти си замествал някой от бившите и. Казваш - тя е с някакъв клоун, но ти самият си също такъв клоун в жалкия и цирк.

6.   Това момиче има психологични проблеми, според мен си и бил най добрия еб*ч и за това е помислила щом и е толкова хубаво значи се е влюбила, а също си я водил по почивки, а преди едва ли е ходила с другите и еба*и. Както споделяш с предишните е била 1-2 пъти или известно време с тях колкото да я спукят от секс. Тя е нимфомнка и обича секса. Явно сте си паснали, като съвместимост при секса и това я е зареждало, че си я ч*кал яко..дано не ти е лепнала някоя болест, че в днешно време всички явно нямат акъл в главата и се е*бат без презервативи, а ако е била и наивна е лапала пишки като невиждала. Не я мисли, това е нищожество, което е лапала доста пишки

7.   Тази връзка според мен е била между 18-19г пикла и ти около 30годишен. Харесало ти е секса с нея първоначално и си се влюбил в тялото и. След време си и подарявал подаръци и тя се е влюбила в нещата които си правил за нея. Всяко момиче обича да я водиш натам насам, една по ресторанти, заведения, дискотеки други обичат явно и ти обичаш да ходите на по тихи места и да се осамотявате. Възможно е и да се е влюбила в теб наистина, възможно е и ти да си имал силни чувства, обаче тези неща са до време. Било ви е адски приятно заедно, но всичко е приключило защото не си могъл да приемеш факта, че е сексуален обект и са я подхвърляли от легло на легло и от кола на кола(писал си че сте правили секс в колата) явно обича в коли и преди теб го е правила 100% в коли. Това е малко долнопробно защото само курвите в сайтовете пишат "предлагаме секс в кола" Стигнало се е и до аборт, еми ти питал ли си я преди теб да не е пак абортирала, щом го е правила без презерватив е много опасно да не забременнее, а за болести предавани по полов път да не говорим. Имах такава приятелка, която хвана гъбички от един и после пи хапчета, продължи да си дава най милото на всеки и после хвана и трипер та се лекува дълго време та сега и дойде акъл в главата след случката. Тази твоя бивша вече явно се е хванала с нов и си разтваря краката всяка вечер, забрави я, не си заслужава да я мислиш дори, камоли да си с такава.

8.   явно скоро сте се разделили с бившата ти приятелка. Но знай от мен, че може и да не я смяташ за бивша приятелка, щото бивши наркомани и бивши курви няма :) нека си дава здравето докато е млада и глупава, когато нямаш нищо в главата така правиш.

9.   Все едно чета подобна история на моята! С разликата, че аз в клипове не се снимам! И че моят възлюбен е малко крив човек... Но е супер подобна!
Времето ще покаже!
Ж24

10.   Ако си я разбивал от секс и сте имали привличане силно в леглото се е влюбила със сигурност хаххах. Жените обичат да им разбиват "кошарките" а тази е разбивана и преди теб достатъчно повярвай ми. Като е писал N5 влюбила се е в секса, а не в теб.

11.   Какво тъжиш за някаква си малка пикла. Тя вече те е забравила и е с поредния и, на който също ще каже обичам те, ако я задоволява истински хаха. Разтваря си краката всяка вечер и така ще си бъде в нейния животец на отпадък в обществото. Ще лапа пишки цял живот, пусни я в adamieva за проститутка щом толко обича секса да и сцепят телефона от звънене да я чукат :)

12.   Аз, като жена на 25г мога да кажа, че сте имали много допирни точки, дали в привличане, страст и някаква химия между вас е имало и може би все още има. Със сигурност и е било хубаво с теб щом си я водил на почивки, пътували сте, подарявал си и подаръци, които тя не е мечтала явно, а и са били по - скъпи предполагам. Аз за 4 годишна връзка получих от моя приятел за РД телефон, което ми стана мило, и то не скъп а около 300лв струваше тогава(сега сигурно е 100 :). Дали се е влюбила в теб или в постъпките и действията само тя си знае. Писал си, че е имала и безразборен секс с момчета без презерватив(сигурен ли си) едва ли е било така защото това е много опасно няма да изброявам защо всеки знае последствията, някои необратими. За да го прави трябва да е много глупава, мозък гладък като на аспиринче без чертичката, както има един лаф :) . Ти явно си искал да и помогнеш защото си я чувствал много близка и си такъв като човек, но знай човек не се променя или по скоро възможно е, но трябва много воля и разум, мисъл в главата къде греши и е грешал. Дано си бил полезен в тази връзка, защото както пишеш възраста ви е била 10г предполагам разлика, а помогнал ли си на един човек по някакъв начин то ти си изпълнил своята мисия в дадената ви от живота връзка.

13.   От Автора: Здравейте, не смятах че ще прочетете историята, камоли да слагате коментари. N 5 и аз и казах, че е нимфоманка, ама тя не се дава и казваше, че с мен и е било приятно. Мен ми е пределно ясно, че са я разбивали от секс, но не си признаваше. Не може за 6м да има 9 партньора, но според нея можеше. Супер наивна и глупава е спор няма. Ама да си разтваряш краката на всеки си е нейн проблем. Вече ми е пределно ясно, че си пише с поредната бройка и вече може и да си е разтворила краката да я ебат, че тя без секс и някой до нея не може. Колкото и да ми е хубаво с нея аз и видях акъла да се снима и предлага на всеки, снимки и клипове и аз имам доста с нея, а ако се разровя в лайната знам че е правила какви ли не извръщения със кой падне. Да прайш сви*ки и секс без презерватив на първа среща...та те курвите и проститутките се пазят повече, ама поне изкарват пари, а тя си давала здравето на всеки. И най харесва да е с по големи 30-34годишни...аз се отвратих от нея и мисленето и на курва и поведение на проститутка

15.   Тези връзки са най интересните, поне има от всичко по малко или по много. Такава връзка едва ли ще имате и двамата занапред. Обичайте се бе хора! Връзка без любов не е връзка, а вие сте имали силни чувства!
Може би и двамата ще съжалявате един ден, че сте се разделили. Peace.

17.   Авторе, още при първата ви раздяла с поведението и не ти ли е щракнало в главата каква е всъщност? Добре да речем, че си бил хлътнал по нея и пак сте почнали да се виждате, но след време пак сте се разделили и тя пак си е хванала поредната бройка, тук вече не ти ли става ясна каква е всъщност, да не кажа грозна дума, но си е такава. След това се връща при теб защото нямала чувства, ми поредния и клоун, както го наричаш не я е задоволявал в леглото, както теб и не е била доволна сексуално и е искала пак ти да си я ч*каш! Колко сте глупави мъжете и не виждате действията ни.
Дори и забременяла пък има проблеми? Като извод мога да кажа, че господ те е отървал от нея, а нея я е наказал с теб. Правила си е кефа с който и падне и накрая и се стоварват на главата доста неща за да се осмисли. Като момиче не я защитавам, а напротив виждам днешните колко глупави и долнопробни, без мисъл в главата могат да бъдат. Успех и умната, не се отчайвай, а напротив бъди щастлив от случилото се.
Много усмивки, поздрави Зори :).

18.   Отървал си се, бях на твоето място и разбрах с какъв човек съм бил. Човек не се променя, скоро ще я видиш с поредния и ще парадира че е горда с завоеванието си. Смешни са ми точно колкото са и жалки.

19.   От Автора: Благодаря ви, хора. Явно съм се бил много объркал с нея, да обичах я, не отричам, дано и тя. Но вече съм погнусен тотално и от вашите коментари, бил съм сляп! Отстрани по се виждат нещата и явно много са ми се смели, като са ме виждали с нея. След раздялата дори момчета ми писаха, че са я виждали за много кратък период да се снима във фейса с различни и не съм ли осъзнал каква е.. повръща ми се от курви, а на такава попаднах..