Падам си по по-големи мъже...
Здравейте, ще звучи странно, но моля без хейт коментари. На 15 години съм и не мога да си харесам някой под 25 години. Харесвам всякакви мъже от 25 до 40 годишни. Нямала съм гадже до сега, поради тази причина, че никой друг не ми впечетлява, а това би било изглеждало неуважително пред очите на родителите ми, но сякаш не мога вече да го държа в себе си. Може би има как да го преоделея? Може да е само фаза, нали? Реално не мисля, че е само фаза, защото още от мъничка харесвам по - голями момчета.

Коментари

1.   Мила, това е съвсем нормално, няма за какво да се безпокоиш! На нас жените ни е заложено от природата да харесваме по големи мъже, защото издават повече солидност, сигурност и зрялост. Ти просто подсъзнателно си търсиш стабилен и сигурен партньор, с който да отгледаш качествено децата си, това е инстинкт за запазване на рода. Ако си влюбена в по-голям мъж и си сигурна че го искаш, за любовта няма възраст, слушай сърцето си и изобщо не слушай разни тъпи, задръстени хора с предразсъдъци и стереотипи, за любовта възрастраса и пол няма!

2.   Защо ти е да го преодоляваш? Търси си гадже на над 25 години.

6.   Като бях на 17-18 момчетата, с които бях, които бяха около 24-26 годишни буквално ми е*аха живота, защото не знаят какво искат, а като навърших 25 се омъжих за мъжа ми, който беше на 35, готов за семейство, със стабилни доходи и развит професионално и умствено, това беше избора ми за който никога не бих съжалявала
Ж34

7.   Така е, в природата ни е заложено да харесваме по-големи мъже. Момичетата порастват и се развиват с около 4 години по-рано спрямо момчетата, затова 15 годишен за теб е малък и е нормално да искаш някой на твоята вълна. Мисля, обаче, че малко си прекалила. Честно ли харесваш мъже до 40? Някой на около на 20 би ти паснал повече от идеално. Остави 40 годишните за като станеш на 35. Аз лично съм на 23 и критериите ми за възраст на мъж, с когото бих излизала са 25-30. Мъжът трябва да е поне 2 години по-голям, до към 5-8 максимум. И за любовта си има възраст и граници, кой каквото ще да си приказва, черното никога няма да стане бяло.

8.   Почнеш ли от 15 по този начин не те виждам на 20-21. Не бъди проста и никой 25-30г няма да се хване с момиче на 15 та това си е за зандана...

9.   Изчакай докато станеш на 16 миличка, няма да ти обърнем внимание преди това, защото е незаконно ;)
А след 18 ще ти направим хубави бебчета колкото искаш.

10.   1 и 2 щото ще вкара някой в беля. После баткото ще е виновен. Да стане на 18 пък да съблазнява, когото иска. На 15 да учи здраво.

11.   Аз съм на 35 и си падам по около 18 годишни. Бях чел някъде, че идеалната жена за мъжа е на половината му възраст 7 г.

12.   Хораааа, много сте невежи. По закон минималната възраст за секс е 14 години! 14! Аз обаче смятам, че смешният закон не може да ми казва аз кога ще правя секс, това аз го определям. Дори и по-рано от 14те да се отдадете на някого, кой ще разбере и какво ще ви направи? Кой когато иска да си прави секс, никой няма право да му се меси. Това е положението.

15.   До N12. Пробай да си на 30 и спи с некое коте на 14. Казва в съда, че си я изнасили и отиваш в затвора. Може да те изнудва цял живот. Недей да знаеш много, че нещата са различни.

16.   12 - Той и бившият кмет на Стрелча мислеше като тебе, ама една 16 годишна отиде и пи с него, после му лепна изнасилване и го тикна в затвора. И никой не разбра- само цяла България.

17.   16, сексът по желание е едно, а изнасилването друго. Възрастта тук е без значение. На всеки изнасилвач мястото му е в затвора. Същото би се случило с тоя кмет, ако беше посегнал и на 30 годишна примерно.

18.   17, не съм 16, но аз какво изнасилване говорим, след като тя е дошла сама в неговата хотелска стая? Едва ли е дошла с идеята да му види колекцията от пеперуди.

19.   15, не съм на 30 години, а на 28 и съм спал с немалко 14-15 годишни. Завиждай. И, да, изключително много знам, за разлика от теб - попивай. Изнасилването си е изнасилване, без значение на колко години е жертвата. Дали ще е 14 годишна или 20, престъплението си е едно и също и заслужава затвор/кастрация. Много тъпи изказвания вадиш, видно е, че не си особено интелигентен, така че твоята идиотщина е последната, на която отговарям. Дано ти е влязло нещо в главата.

20.   от 18

моля, обяснете ми каква е логиката да отидеш в хотелската стая на мъж с идеята да правиш секс с него, обаче след като правите секс да го обвиниш в изнасилване?

21.   20 За да си го получи комплексирания чичак. ;)

22.   19 - Един ден ако имаш дъщеря или внучка такива като тебе ще ги шибарят от 12-13 годишни. А ти ще ги хвалиш по сайтовете.

23.   №20 - Логиката е елементарна. Всеки с много пари или власт е накърнил нечии интереси. И има врагове. Един го хващат с подкуп, на друг му изкарват десетина имота, трети го изработват по женската част. На всеки му залагат различна стръв на кукичката.
А може и самите к*рвета да изнудват мераклиите.

25.   22 искаш да кажеш от поне 11 годишни, възрастта спада

26.   И аз харесвам по-големи батковци. Като ми ги нанижат - друго си е..
Питах и една позната какво я кефи в любовника ѝ? Беше много лаконична - портомонето...