Защо се държи така? Няма логика и причина!
Започвам с това, че сме заедно от вече около 10 - 12 години.

01:04 ч. Съпругът ми и аз се прибрахме след вечер заедно. Той пусна телевизора, наля си водка и започна да си ремонтира счупения таблет. На мен ми стана еднообразно и реших да си легна. Бях изморена от деня. Той ми каза "леека нооощ" с тон, който сякаш казваше "прави каквото щеш, и сам ми е добре".

Опитах да заспя, но той си беше увеличил музиката. В един момент успях да заспя и точно тогава вратата се отвори рязко и се изкрещя силно "успях, ремонтирах си таблета". Бях леко разгневена, защото ми беше трудно да заспя, а като ме събудят така после стоя будна с часове. В отговор на реакцията ми ме нарече скучна жена и трясна вратата силно. После дълго време чувах, че повтаря "скучна жена, скучна жена". Това не е определение, което ми подхожда.

Кога той се промени толкова? Има моменти, в които най-нелогчно ми показва среден пръст и ми казва "fuck off". Сексуални контакти нямаме вече. Веднъж на месец - два. Вечер заспива с гръб към мен. Признавам, че той много се постара аз да не го желая вече и част от причините са гореописаните. Псува и отива на терасата, пие алкохол, гледа в тъмнината с кисело изражение и тихо си мърмори. А като излезне на улицата е мил и драг с всички, дори се пъне да се хареса на другите, но у дома...

Загубих вяра в семейството си. Загубих желание да имам семейство. Вече не искам да се боря. Битка от един и саможертва. Изморих се.

Коментари

1.   Не сте семейство.
Осъзнай го.
Пък после си реши какво друго ще правиш.
Ще седиш с потенциално опасен тип в една квартира или ще си седиш сама.

2.   Ами някой да ти е сложил вилата на главата???

3.   Здравейте, явно проблемът не е само в тази вечер. Вероятно се е повтарял многократно. Съпругът Ви, не уважава вас, нито брака ви. Поведението му е притеснително, дори плашещо бих казала. Мисля, че Ви трябва терапия и раздяла.

4.   Интересно какво би ни разказал той за семейния ви живот? Толкова време сте заедно и ти не го познаваш, та питаш нас? За всяко нещо има причина и следствие. Ако ти е трудно да анализираш и ти липсва критично мислене- обърни се към специалист. Лично аз смятам, че нещата са непоправими, най-вече защото ви липсва комуникация. Съжалявам.