Имат ли бъдеще тези двойки?
Здравейте... Доста познати и не толкова започнаха връзка с изневяра. Като поне единият от тях е с дете. Аз не бих започнал такава връзка защото в случая жената утре може и мен да зареже както зарязва мъжъси днес заради мен. Не бих имал доверие на такъв човек в бъдеща връзка. Вие какво мислите би ли имала бъдеще доверие такава двойка?

Коментари

1.   Ако изневеряват с теб, ще изневерят и на теб. ;}
Предпочитам коректни те отношения. Ако не те устройва дадена връзка, приключваш я и тогава търсиш друго.
Ж27

2.   Никога не бих имала и грам доверие на човек, който изневерява. Та той щом е способен да предаде най-близкия си човек е способен да предаде всекиго. Всички си имаме недостатъци, няма съвършени хора, но за мен няма нищо по-долно и подло от изневярата. Макар, че съм сигурна, че много хора няма да се съгласят с мен.

3.   Ако жена, която е била омъжена и още повече с дете и тази жена изневери и се раздели с мъжа си ще излиза с номера пред новия си тъпкач, че той я е биел, че майка му все им се месила в живота, че бившия и бил комарджия или пиянде и новия и уауууу аз не съм такъв и ще и докажа, че има и свестни наивници и хоп ето ти една връзка, която е основана на една лъжа, защото, ако новия и разбере истината никога не би се занимавал с такава майка и жена

4.   Има, разбира се. Хората така намират и сродните си души и се женят и създават семейство. Жената може пеосто да е намерила в теб причина да зареже предния. Има бъдеще стига любовта да е истинска, а не всичко да е за спорта.

5.   Зависи от това как са се случили нещата. Ако мъжът/жената само се оплакват от партньора и колко са нещастни с него без да предприемат каквото и да било за раздяла или справяне с проблема и ако регулярно изневеряват, за да намерят следващия клон - не, не бих имала вяра и, да, утре ти може да бъдеш този, от когото се оплакват без даже да подозираш за това. Но ако така или иначе са били в процес на раздяла, или ако не сте спали преди да се разделят, бих имала вяра. В крайна сметка, когато си нещастен с някого, се разделяш с него, защото това е така, а не защото си си намерил някой нов. Чак след това пробваш с новия, за да видиш той ли ще бъде следващият или не. Така старата връзка се прекъсва по правилните причини, а новата започва на чисто и не бих имала никакви съмнения.

6.   По принцип, предпочитат да пробват новото сексуално и тогава се решават, че ако секса не го бива...
Дали ще остави или първо ще пробва, ако старата връзка не върви и търси друг, то и в двата случая нещата с първия са изчерпани.

7.   Масово връзките са от този тип, за съжаление. Аз лично не бих се хванал на такива хоро, защото като някой го е направил веднъж, ще го направи пак. Голяма част от връзките се разпадат, защото се е появил трети човек, а не защото са изчерпани.

8.   1, 2, 3. Благодаряви. 4 Никой никого не зарязва заради мен. А за каква голяма любов говорим щом тя започва с.. Изневяра лъжа, предаване на доверие към бившият бившата и т. н. Аз виждам както номер 1, 2, 3 нестабилен човек с който не мога да си помисля за връзка.

9.   Като цяло не бих имал доверие на такива хора, но има и случаи, в които просто бракът не върви, но партньорите се мъчат с надеждата да съживят връзката или просто не могат да се решат на такава драстична стъпка като развод, обаче в този момент се появява трети човек, който се оказва повратната точка и осъзнаването, че няма да се получи.

10.   Благодаряви 5,6,7,9. Малко сменяме темата не говорим за причината за раздяла. Говорим за влизане във връзка от друга връзка. С всички негативи като изневяра и лъжа приключва една и с тях започва друга връзка. Номер 6. Още повече тя той ще пробва дали ще е добре за какъв човек говорим???? Тя ще ме пробва дали ставам и ще решава дали да зареже мъжъси. Радвам се че повечето не бихте започнали такава връзка и предпочитате изяснени те неща.

11.   От номер 4 до автора: разбира се, не говоря ако хората имат деца брак и т. н. Хората са казали любовта с любов се забравя. И вече говоря за бъдеще ако предишната връзка е изчерпана, а не ей така понеже ти е скучно. Виждала съм на яве връзки да се развивт по този начин. Човек никога не знае. Реално погледнато да, не е хубаво връзка да започва с лъжи, но винаги има и друг вариант. Винаги има още една вратичка, стига хората да са достатъчно сигурни един в друг. Съгласна съм с всички коментари, които твърдят, че не може да излезе читава връзка при това положение, просто винаги човек трябва да е въоражен с търпение и ако наистина двама души ги свързва силна любов нищо не може да им попречи. Миже да съм мечтателка, но съм видяля достатъчно, за да смея да твърдя, че тези връзки са възможни.

12.   Никой не мисли, а ако мисли ще го обявят за луд!