Защо сте такива злобари без грам човечност?
Абе защо е пълен тоя сайт и обществото ни като цяло с такива злобари? Каквия са тия псувни и обиди не мога да разбера? Не е ли сайта за взаимопомощ? Какво удовлствие ви носи това да нагрубявате другите? Хора споделят сериозни истории, хора, които са уязвими в този момент и имат нужда от поне малко морална подкрепа, а вие само се чудите как да ги нападнете по най-грозния начин. Толкова ли сте велики и уверени, като сте анонимни? Да ви имам човещината...

Благодаря на малкото от вас, които все още ме карат да не губя надежда, че човешкото е напълно изчезнало. Но все пак е сериозно застрашено.

П.С. Казвам го като човек, който както е пускал теми /всъщност единствено две по обясними и вече упоменати причини/, така и е коментирал много такива.

Коментари

1.   Много добре казано. И аз мислех да пиша подобна тема. Наскоро пуснах моята история просто за да си излея душата без да очаквам кой знае какви съвети а единственото, което получих бяха подигравки и нападки от завистливи или комплексирани индивиди.

2.   Тук се мотаят главно утайки изпаднали от обществото. Тоест комплексари, но не мисли за повърхностното значение на думата комплексар. Става дума за социопати и психопати. Редовни клиенти на проститутки изискващи девственици насреща им. Тлъсти неможковци искащи порцеланови кукли за робини. Искащи да си купуват хора, защото са неспособни откъм човешки отношения и няма друг начин как да бъдат с някой. И все някакви такива нереални и незаконни неща, нямащи грам логика. И поонеже не е на тяхната и знаят, че няма как да стане това в реалността, влизат тук да се налагат и изливат злоба, за да почувстват, че са прави, и че това ще се изпълни. Нещо като мастурбирането и фантазирането за порно актрисите. Но естествено в интернет, където не ги виждаш веднага кои са. Защото са и свръх страхливи за капак на всичко.

3.   Ще ти отговоря с един виц.

Веднъж цар Соломон наредил всички животни да идат в палата му. Искал да ги послуша какво си говорят. Я нещо мъдро да научи, я да се посмее, като слуша разговорите им. Дошли всички животни и на групи застанали чинно в градината на Соломон.

Той наредил да ги почерпят, излегнал се на дивана и почнал да слуша.
По едно време пристигнало магарето. Като видяло толкова гости, вместо да се извини, че закъсняло, почнало да реве силно, да хвърля къчове, после се проснало на земята и почнало да се въргаля, като ревяло все по-силно. Соломон скочил от дивана и запушил уши.
Тогава царят на животните се доближил до магарето и строго го попитал какво прави.
— Как какво, рева.
— И тук ли е мястото да ревеш?
— Че ако не си покажа пред толкова народ магарията, къде да я покажа! У дома всички я знаят.

4.   И аз това се чудя. За жалост го виждам в училище всеки ден.

5.   Това беше една от причините да спра да пиша в подобни форуми. Някой решава да сподели много лична своя болка и вместо подкрепа, започват подигравки. Не е човекшо, нито достойно. Сещам се за един пример в един друг форум за една жена, която се опасяваше, че не може да има деца, без да иа доказани репродуктивни пролеми, просрто годините ѝ бяха над 37, някои от коментарите бяха, че е егоист. Хората са зли защото са нещастни и са нещастни, защото са зли.

6.   И на мен ми прави впечатление, че мнозинството българите много са се озлобили. Не им обръщай внимание. Пълен игнор.

7.   Някои истории не са за съжаление, колкото и гадно да звучи. Как да съчувстваш на изневерили, на жени, търпящи всякакви унижения от някой си заради велика любов? ! Че и с години търпят изневери, унижения и т. н.
Доста от споделящите нямат самоуважение, което леко дразни.

8.   2, вероятно си жена! Ако не си, още по-лошо!

Жените са създадени да радват очите, да топлят сърцето и да забавляват душата на мъжа!

Да, ПОВТАРЯМ - ДА! , ЖЕНАТА ТРЯБВА ДА Е ДЕВСТВЕНА!!!

Това че сегашните дегенератки се възприемат за семесборно хранилище, няма нищо общо с поведението на нормалната жена - такава, каквато Бог я е създал!!!

На никой не му дреме за тази част от утайката на обществото - проститутките! Колкото и да говорим, и да се опитваме да влеем разум в такива - нула разбиране!
Ако имаше достатъчно нормални жени, мъжете нямаше да ходят да си плащат...
Ако ни мислиш за страхливци, защото не погазваме закона и не сме се превърнали в човекоподобни маймуни тип селска мутра, то си права - не сме такива. Но вие налитате само на дебелоглави, смърдящи биволи, които незнайно защо наричате "алфи"!

Всеки е отхвърлен от една част от обществото! Няма такъв, който да се харесва на всички.

С определенията, които раздаваш, изглеждаш да си не по-малко отхвърлена социопатка!

Това "неможковци", което често употребяваш в коментарите си, е много общо казано!
Ти пробвала ли си ме дали ставам в леглото?

Говориш как сме искали да купуваме хора... Не, никой не купуваме, жените сами се предлагат и продават.

Единственото което ми идва наум, когато чета такива послания като твоето, под формата на фантазия, е реализацията на неистовото ми желание да ти покажа къде ти е мястото и да не мърдаш оттам!!!

9.   Не им обръщай внимание. И аз от време на време пиша глупости. Така се разтоварвам.

10.   10 години ни управлява Бойко и хората полудяха от това. Не бяхме такива злобни докъм 2010-2013.

11.   Точно така аз написах силна тема тук,тя е "Хора осъзнайте се 2020година е!!!",но за съжаление злобните консерви не успяха да вникнат дори един процент в съдържанието на темата!!!
Радвам се, че имаше и няколко интелигентни коментари за, които благодаря, много!!!
Успех на всички Вас, които оставате в тази държава България!!!

12.   Номер 8, кой си ти, да казваш за какво са родени хората и как е редно да живеят и за какъв Бог говориш с тая твойта злоба?!

13.   Защото няма последствия когато пишеш в анонимен сайт, така че може да си избиваш комплексите както ти дойде.
Защото всички са смели когато тракат на клавиатурата. Това съм го установил от личен опит - чатя си с приятел, влизам в спор, казват се големите думи, ама после, като се видяхме на живо и директно го конфронтирах по темата? Овчица пълна изведнъж. Само да уточня, никога не се е дори и намеквало за бой в този случай.
Защото на думи всички са големи моралисти. По-целомъдрени от самия Исус едва ли не, бе бате. Ама зад кулисите, кой ги знае какви са.
Защото най-лесно е да се дава акъл отстрани.
Защото някои живеят за шаденфройде - казано иначе, "важното е на Вуте да му е зле." Толкова нямат какво друго и конструктивно да правят с живота си, че тролят и хейтят или в нета, или на живо.

В интерес на истината обаче има и истории които са напълно измислени и са толкова абсурдни че е явно, че са написани единствено с цел да дразнят. Единствено за тях бих обосновал тролските отговори.

14.   8, не съм 2, но и аз съм жена. Интересно, кой те излъга, че имаш значение, за да определяш как ще живеят жените? Очевидно е, че имаш зверски комплекс за малоценност. Или си имал проблеми с майка си, или са ти разбили сърцето. Да ти кажа честно (без ирония) разбирам те, защото и аз имам някакви комплекси, но не мога да те оправдая. Злобата към случайни хора е най-идиотската гледка на света. Като сме толкова лоши жените и ни мразиш, намери си мъж. :)

15.   14 Принципно бих отминал коментар като твоя, но ето че за втори път отварям темата и имам свободно време...

Едва ли знаеш към какъв човек отправяш своето послание.

Номер 2 е структурирала много правилно своето виждане за мъжете, но в основата си напълно грешно! Не че не съществуват и психари, но това нейното е прекалено!

В живота мъжете не живеем отделно от жените. Да казвате как мъжете били най-противните и неможещи, е абсурдно, наи-малкото защото непрекъснато ви виждаме реално вие какво можете и колко струвате като характер, достойство и тн.
Ако жените не даваха поводи, нямаше да получават подобно отношение от страна на заобикалящите ги мъже! А причини има предостатъчно, за да ви говорим колко пропаднали сте.

Това с комплексите - какви и в какво количество, си го запази за тебе!
Оставям ти да нищиш всичките комплекси, които са те налегнали, ако искаш (а аз виждам, че искаш), ще ти пратя още и още само да има с какво да се забавляваш.

Явно не правиш разлика между целенасочено излагане на мнения и аргументи и "злобата"! Вече начинът, по който ги изказвам, го определям спрямо хората, към които е адресирано. И сега ще ме запиташ: "хем ме питаш дали знам с какъв човек аз говоря, хем ти знаеш - как става това?". - Лесно! По начина на писането ви, по това, което виждам да се движи по улицата и да се излага в социалните мрежи!

Ако искаш мога да ти кажа защо съм прав в коментара си под номер 8?

Но преди да ме нападаш, цитирай изречения от предния ми коментар 8 и се аргументирай защо не си съгласна с моите твърдения?

16.   Пиша от мое име, за другите не отговарям. Казвам в коментарите си това, което мисля по темата. Не давам захаросано фалшиви мнения и надежди в безнадеждното на хора, които упорито отказват да приемат реалното и очевидното. Ако го приемат за хейт и обида, техен проблем. Не мога да съчувствам на някой, който не зачита достойнството на другите, предава най-близкия си, но ако нещо не стане както на него му изнася се изживява като жертва.

17.   Към №2, не бих казал, че тук са все утайки на обществото. Напротив, чета най-вече мнения, от които голяма част свидетелстват за голям житейски опит, начетеност, добър изказ. Ако вземем словесните изяви на немалко депутати, журналисти, артисти, певачки, плеймейтки и всякакви други публични личности от "хайлайфа", май ще се окаже, че са по-голяма утайка от туще.

18.   №2,а ти как се оказа между"утайките на обществото"?На мен пък много ми харесват по-голямата част от коментарите тук,в този сайт-написани са грамотно,в общи линии интелигентно,е,има разбира се изключения.Но няма как да се кефиш когато четеш,че някоя от слободия и безделие хваща любовници,че и чака да я похвалиш за което,че някой си малтретира семейството и се смята за прав.Когато кажеш истината,разбира се тактично,това прави ли те злобен?Аз пък обратно на теб вярвам,че когато повече хора ти кажат,че грешиш и къде точно грешиш ще се замислиш.А понякога може дори да си решиш проблема.