Как се справяте?
Здравейте, как се справяте със сексуалната несъвместимост, когато на вас ви се иска повече, а на човека до вас не? Колко дълго може да продължи един такъв брак / връзка според вас?
Разкажете как е при вас, има ли много хора в подобна ситуация?

Коментари

1.   Имам много ниско либидо (жена съм) и в 99% от случаите не ми се прави секс, не се и задоволявам повече от 2-3 пъти в годината, но ми е пределно ясно, че за да върви една връзка, интимният живот трябва да е на ниво. Не се назландисвам, не се дърпам, гледам да поемам инициативата и да давам всичко по силите си, въпреки че не ми се занимава изобщо. Не ми е неприятно, по-скоро безразлично. Харесвам човека до себе си, привлича ме и т. н., затова и ми е доста по-лесно. Предполагам, че ако ме отблъскваше, нямаше хич да ми дреме и вечно щеше да ме "боли глава". Ако и двамата не се харесват вече и са ок с това да си живеят като брат и сестра - няма проблеми. Но ако единият има желание, а другият не, то тогава не мисля, че бракът би издържал, освен ако потърпевшият не тръгне по чуждо, но това не ми се връзва с идеята за брак.
Уви, мисля, че е много често срещано - Х се е запуснал/а, Y има дете и вече не ѝ/му се занимава, Z просто не харесва сексуално половинката си, ала-бала битовизми. Даже е изненадващо, ако срещнеш хора с по-дълга връзка, които са много ентусиазирани за секс с човека до себе си.

2.   Зависи!
При нас със съпругата ми е различно.В определен период аз искам повече секс , но в друг период тя иска повече.Горе долу гледаме поне да е поне един два пъти в седмицата.Случва се някой от нас да откаже , но това се дължи на умората от работа.Заедно сме от 20 г и имаме две деца, но въпреки всичко все още не сме ди омръзнали.Редавно си пишем като гаджета, дори и секс чатове, говорим и си изпращаме фантазиите си и гледаме да ги изпълним вечер или когато сме сами.Съпругята ми е в перфектна форма без да полага никъкви усилия!!!
Аз се бях запуснал, но преди няколко години се взех в ръце и започнах да тренирам интензивно и сега също съм в супер форма за годините си.

М46
Ж39

3.   2 чак пък сех чатове след 20 годони, айде посмали малко.

4.   От 2
Е, какво толкова странно има, че често се държим като тинейджъри!? Вие не сте ли водили секс чатове с съпруги/съпрузи. Да не сме някои дървета. Съпругата ми я мислят за много по-млада, както и мен! Явно е доста индивидуално - например когато ми пише, че иска да правим секс аз започва м да и пиша какво ще и направя и т. н. , кото често давам за пример различни gif Sex картинки, които и изпращам... Аз се възбуждам и тя също! Дори се е случвало по време на такъв чат, когата тя почива, а аз съм на работа да паля колата и право вкъщи... където чата продължава в леглото:)