Дайте ми съвет!
Здравей те! Аз съм жена на 26г. Имам дете със бащата сме разделени от 1г6м. Много трудно го изживях, той много ме нарани. Бяхме почти 10г заедно. Не съм била със друг мъж освен него. Наскоро се появи момче което не разбрах, как се случи изпитах нещо към него съ години не съм изпитвала такива чуства. Но разбрах че той си има приятелка и живеят заедно, като се запознах ме той със нищо не показа че си има приятелка. Осъзнавам че не можем да бъдем заедно, но на моменти ви се струва че и той има нещо към мен но, не съм сигурна дали не се заблуждавам, държи се странно искам да не мисля за него, но не се получава. Опитах да изляза, със друго момче но не немога към никой, друг не изпитвам, това което към него. Знам че не е редно той е обвързан, и не съм такава да се меся. От сигурен човек разбрах че той не изпитва нищо към нея дори не можел да я понася но са заедно немога да разбера, какво го задържа със нея. Не смея по никакъв начин да покажа че имам нещо към него, страх ме е да не ми се изсмее

Коментари

1.   Авторката, сама си търсиш още проблеми и неприятности. Нямаш място в чужда връзка , върви ли им, не им ли върви, обичат ли се, това са техни отношения. Веднъж си се опарила, била си наранена, сега носиш последствията, толкова ли не си научила нищо? И да се хванеш с този, мислиш ли, че щом зарязва приятелката си, няма да зареже и теб заради друга? Че точно ти ще си му незаменимата? Най-много да си направите кефа няколко пъти и до там.