От връзка във връзка
Когато бях на 20 скачах от връзка на връзка и майка ми не ми казваше нищо. Дори смяташе, че е хубаво да не съм сама, защото се депресирам. Вече съм на 30 и съм имала 5 приятеля в живота си, но се чувствам зле от това, тъй като никога не оставах сама. Те ми изневеряваха или ме нараняваха с думи и отношение, аз се отдръпвах и им показвах, че вече не искам да сме заедно и от раз прекъсвах контакт.

Коментари

1.   Че те ако са само 5 на 30, с мед и масло да те 'раня.

2.   Я пак, Авторке!??!? Бъде честна... да не са Х5 или?

3.   Оми 5 са само и за петия се омъжих, защото за разлика от другите беше добър човек. Но ми е гузно, ме не попадах на хора и сякаш от връзка във връзка...

4.   Авторке, темата ти е непълна! Дай пак и коригирай бройката на партньорите.

5.   Спри и остани замалко сама.
Имаш нуждата да опознаеш себе си и да поживееш малко единствено заради самата теб и заради нещата, които те радват.
Хора, които никога не са оставали сами изпитват трудности с това да бъдат самостоятелни и да поемат отговорност за живота си.
Предполагам, че не искаш да си от тях.
Успокой се и просто остани сама, опознай себе си и ще видиш как в даден момент ще дойде правилният човек, който няма да си тръгне, защото ще се напаснете чудесно.
Kогато знаеш кой си и какво е добро за теб, спираш да се впускаш във връзки, които не са добри за теб и са обречени от самото си начало.
Аз също съм около 30-те и досега съм имала 2 връзки, едната от които почти 10-годишна, цял един брак (без брак).
Понякога просто трябва да останем сами, за да осъзнаем какво се случва със самите нас и какво искаме да постигнем в живота си, без да ни се дава наклон от някой друг. :)

Успех и горе главата!

Jinx

6.   Остани сама, успокой се. Помисли къде си грешила, може би с избора на мъже. Иначе е нормално да влизаш от връзка във връзка като си в двайсетте- тогава имаш най-много ухажори.

7.   Ами 6, точно това писах, че за петия се омъжих, защото срещнах мъжа за мен, но 5 не са малко, а и това че беше от връзка във връзка... чувствам се лош човек.

8.   И какъв ти е проблема авторке? Ми аз имах един от училище и един от университета и сега на 23 съм била с 2-ма. До 30 може и аз да стигна 5. Със 2-рия си представях как ще остарея даже и имена на децата ни, ама не се получи. Ако обичаш сегашния не ги мисли тея неща. Ако наистина мъжът ти е само 5-тия те Поздравявам.

9.   Не разбрах от какво по-точно се чувстваш гузна. Мога само да предположа, че чепикът те стяга някъде другаде. Най-вероятно в момента не се чувстваш удовлетворена от партньора си, омъжила си се за най-добрия от всичките 5, но добротата е с безброй измерения. Едни са добри в приказките, други в работата, трети в секса. Мога само да предположа, но най-вероятно точно в секса със сегашния нещо куца, добър човек е, добри доходи, внимателен, отзивчив, но вечно изморен или просто без фантазия когато стане въпрос за ласки. От друга страна вече си на такава възраст, че започваш да осъзнаваш, че цял живот не можеш да кацаш от цвят на цвят, започваш да си даваш сметка, че на мода излизат новите 20 годишни, които дори са по-отворени и по-разкрепостени от теб когато си била на техните години.
С две думи, историята ми звучи доста познато, похойкала си на младини, омъжила си се защото всички правят така, време е да родиш едно дете защото и другите вече имат, а после около 40 (пак както другите) в търсене на нова любов. Такива сме хората, рано или късно се насищаме (изплюскваме каквото можем да докопаме от трапезата) и започваме да търсим нова тръпка, нова софра. Не се отчайвай, не си сама, нито си първата, нито си последната, ще имаш и други връзки, гузната ти съвест ще заспи, ще останат само хубавите спомени от плажа, палатката, хотелчето.