Направо ме побърква
От няколко месеца се сближихме с една от възрастните ми колежки. Тя е на 48г, аз на 34г. През ден се заключваме в стаята и, и ме празни с ръка, с уста, с гурди. Страхотно е. Направо ме побърква, но не ми дава да и го вкарам. Тя е омъжена. Дали е затова или се притеснава да се съблече пред мен. Питам я, но не ми отговаря точно, само ми казва, че така иска и ако не ме устройва ще спрем. Някаква женска логика има тук, която не разбирам. Някой знае ли>

Коментари

1.   Защото много жени си мислят, че докато не им го вкарат, другото не се брои за изневяра.
Аз пък не мога да схвана какъв и е кефът на нея да празни само теб?

2.   Имах един женен комшия, който ми каза, че някаква му правела само свирки и турска чекия, но не давала в путката, за гъза не помня. На въпроса защо, ми отговори "защото е омъжена и не иска да изневерява". Викам му "а да колко съм глупав да смятам свирката и турската чекия за изневяра. А ако ѝ вкараш само главичката в путката, не е ли пак неизневяра?".

Де да знам сигурно и в гъза не се брои за някои хора. Със сигурност знам, че някои в гъза не го броят за секс и затова правят само в гъза, докато се омъжат, че да са "девствени". ТОва е същото. Тази, ако я питаш, сигурно си мисли, че никога не е изневерявала.

С 2 думи - в гъза, устата и между циците не се брои за секс и изневяра.

4.   Може би си го е поставила като някаква смешна граница в нейната глава.. че докато не сте стигнали до крайности не е прекалила със страничните забавления спрямо мъжа й.. Абсурдно наистина, но вероятно така облекчава съвеста си.. Другият вариант е да се притеснява от предаване на болести ама има презервативи за тая работа, така че първият ми се струва по-вероятният.

Вещица

5.   Вие за какво ходите на работа-за да си изкарвате хляба или за да развратничите на работното място?Аман от боклуци.А тая колежка,възрастна жена не я ли е срам от това което върши?

6.   Защото пред себе си е чиста, че не сте правили реално секс. Не си я виждал гола, не си я пипал, само тя теб. Може тези неща да и липсват вкъщи, истинския секс да си получава там, но мъжът и да не иска такива неща да му прави.

7.   Затова ли ви плащат, бе?!

8.   А само пипане то брой ли се за изневяра, или мислите в главата броят ли се? И аз се чудя, ама явно иска нещо младо да пипне, а ти харесваш ли я, че си се забъркал или ви е много трудно на мъжете да отказвате и изобщо ми е интересно как сте започнали с тези неща? Ти много искаш да стигнеш до края...

9.   Един съвет от 27 годишен мъж ти давам. И аз имах отношения с колежката, с която работим. И тя като теб ми правеше разни неща.
В момента батко не се траеме. Стана непоносимо. Тя започна да се държи все едно сме женени от 20 години, направо не се трае.
Хората с право са го казали - Не си го вади там, където си изкарваш хляба.

10.   Много просто- прави се на интересна и го играе уж недостъпна Дъртата фльорца може и за девственица да се смята, но пак си е гнусен курв*ляк. Сори, ама и ти си същият щом си с нея. Не пишеш женен ли си, но ако си или ще бъдеш някой ден, си помисли какви ги правите с тази и очаквай някой да прави същото с жена ти. Всичко се връща на тоя свят.