Не мога да я забравя...
И ето каква е моята история, часът е 04:42 а аз все още стоя буден и не мога да заспя. Мъчи ме. Какво ме мъчи? Мисълта за нея, мисълта дето ме убива малко по-малко с всеки изминал ден, и ето минаха вече близо 20 дни, а е все същото. И аз съм човек, имам чувства и емоции. И ето отново плача боли ме. Много малко мъже ще си го признаят но аз го признавам, да боли ме гадно ми е, не мога да я забравя, а искам, Искам и на "моята нива слънце да изгрее" както е казал народа. Но как каквото и да правя не ми излиза от главата. Моля ви помогнете ми! ИСКАМ ДА Я ЗАБРАВЯ ВЕЧЕ НЕ МОГА ДА ЖИВЕЯ ТАКА!

Коментари

1.   За жалост не може, някои се нагнезват толкова надълбоко в сърцата ни, че остават там завинаги

2.   И аз искам да го забравя! Искам да не се сещам за него, да не ме боли, да не мисля как е, добре ли е. Няма 1 шибан ден, в който да не мисля за него. Измъчвам се много. Вместо да ми притъпява болката, вместо да отшумява, чувствата се засилват, макар да знам, че всичко приключи, макар да знам, че той продължи живота си, макар да знам, че ме е наранил. Не го виждам, не го чувам, а го заобиквам още повече, макар да се стремя да го забравя. Какво ли не правя, с какво ли не се разсейвам. Все едно са ми одрязали ръцете и краката..
Веднъж един приятел ми беше казал, че някой хора никога не ги забравяш, просто се научаваш да живееш с липсата им. Май има нещо такова..

Де да имаше рецепта, де да можехме с вълшебна пръчка да променим чувствата си..
Чувствам се слаба, като мекотело, съвсем съм се предала.. Живея механично, смея се изкуствено, излизам на сила, говоря на сила, гримирам се на сила, нямам стимул и желание за нищо, а съм толкова млада..

Какво си причиняваме..

3.   Отивай при нея и се разберете, няма смисъл да се самоизмъчваш. Хващай я за ръката и действай. Бъди с нея! Цял живот ли смяташ да те гложди, че поне не си опитал? Може всичко да имаш на този свят, нея не я ли спечелиш, не стане ли твоя, обречен си! Трябва да направиш всичко възможно да сте заедно, говори и, дай и сигурност, дай и връзката за която е мечтала, бъди перфектният любовник! Бъди мъжът за когото е мечтала и тя ще бъде с теб. Няма как да я забравиш, действай и успех!

4.   Ехх, любов. Аз също съм като теб (момиче), но при мен минаха близо 8 месеца. Ако толкова много я обичаш ще ти е много трудно да я забравиш. Казват "времето лекува". Според мен не е така! По-скоро времето спомага да свикнем с мъката и болката от раздялата.

Как да я забравиш не мога да те посъветвам, но как да се разсееш и да не мислиш за нея да. Прави разни неща, намери си хоби. Например започни да спортуваш, ако можеш да рисуваш, това също е вариан (при мен действа) и т.н. А по-нататък може да намериш някое момиче, което да ти хареса. :):p
Успех от мен. Надявам се всичко да се оправи! (hug)

5.   Трудно, много трудно. Намери си някоя приятелка (не гадже!), на която имаш доверие (разбира се то се изгражда с времето..), с която ти е приятно да говориш.. Ще видиш че ще спреш да мислиш за бившата. Успех.

6.   До Автора: Би ли могъл да дадеш малко повече информация за твоя случай. Или да кажеш на колко години си или от къде си. Колкото и странно да прозвучи и аз около 20-ина дни постоянно мисля за едно момче с което скоро се запознах...:)

7.   Приятел, не е срамно и обидно момче да плаче. Щом има за какво, нека сълзите помогнат на болката. И аз вече два месеца плача като дете и сигурно още пет пъти по толкова ще го правя. Трудно е да забравиш това което ти е давало смисъл в живота.
Добре е че поне не се виждате, не знаеш какво прави и т.н.

Аз все още живея с нея на съквартирантски начала. Ужасно е. Всеки път когато излезне, когато и звънне телефона, когато не се прибере - ужасно е. Даже вече не мога да я погледна в очите. Опитах какво ли не, но решението и е 100%.

Наистина болката ще продължи, но за да е по бързо не трябва да има никакъв контакт с нея и много други социални контакти.
Успех на всички страдащи души!!

8.   Хаха и аз бих помолила за същото, тъй като имам известни подозрения. Някакъв жокер :)

9.   Не се мъчи да я забравяш, а бъди с нея!

10.   От автора:
Бях със нея адски много време повече от 2 години и се разделихме, на 21 години съм.... Надявам се тази информация да ви е достатъчна

11.   Човек, много гадно знам го изпитвал съм го изпитвал съм го, кькво да се прави? Живота продължава всичко това, живот едно нещо което е вълшебно. По-някога успяваме, но по някога губим все пак трябва да продължим да живеем, защото животът е кратък върви като на презентация в powerpoint слайдовете минават един по един и после презентацията свършва, така е нашия живот така, че по добре забрави и си купи една коткати. Идете разберете се. Момичето което харесва, х мразиш ме мразеше, но аз си го харесвах, бях готов на всичко за нея, а тя ме тъпчеше това е жИвоТА. Успех

12.   Приятел, три месеца бях в това състояние, плаках, мислих за нея, исках да е до мен. Връзката ни беше 5 години, след тези месеци малко започнаха да отшумяват нещата. Сега 8 месеца по късно съм щастлив, свободен, забавлявам се и не ми пука, бнално е но само времето ще ти помогне. Но знаи че ще ти трябва много време, това е истината.

15.   От пускането на темата, са минали почти три години... Най-вероятно си я забравил или ако не е савсем поне я няма болката.. Но сега след три години, не чувстваш същото.. И имаш само спомени..
Ти каза ли и всъщност... Как се радвиха нещата.. Дано да си и казал.. А може да си имаш вече нов живот-ако е така, не се обръщай назад в болезненото минало.

16.   Е, той авторът е писал, когато са минали само 20 дни. Това е доста малко време да забравиш някого. При мен съм забелязъл, че нещата се оправят окончателно за около година. В началото винаги си мислиш, че никога няма да срещнеш подобна жена, че тя е единствената, че света се е срутил под теб и завинаги ще си нещастен. Не е така, с времето се успокояваш и продължаваш напред, срещаш нови хора, убеждавайки се колко си грешал в началото.

17.   Опитай, поне на първо време с неангажиращи / в емоционален аспект / връзки просто за секс... Живей си живота, та ти едва вчера си бил дете....
авторе, твърде си млад... Опитай, поговори с нея и виж дали имаш последен шанс.. Ако ли не.. , жени много.. Все някоя те чака и ще бъде готова да откликне на чувствата ти...
само моля те НЕ СЕ самоунижавай пред нея...

18.   Драги ми Авторе! Аз съм жена на 45. Когато бях на 21 също преживях така тежко раздяла. Години наред страдах. Дори и като семейна. Ние имахме допирни точки, бяхме свързани с работата. В един момент в мене нещо се пречупи и буквално всичко се изпари. Просто не можех да повярвам, но знай народа го е казал -Всяко чудо за три дена.

19.   Ти поне си имал връзка с нея и сте били заедно 2 години.Аз пък толкова съм хлътнала по едно момче,че никога не ме е привличал някой толкова силно.Всеки път като го видя и нещо ми става после с часове мисля за него, но нямам смелостта дори и да го погледна в очите или да го заговоря.Той изобщо не подозира какви са чувствата ми, но дори и да знае едва ли той има някакви чувства към мен.Тъжен е живота какво да се прави.
Това което мога да те посъветвам ако наистина момичето ти харесва толкова потърси я пак кажи й какво изпитваш бъди открит, нищо няма да загубиш. Сигурна съм ,че ако не я виждаш ще я забравиш
момиче 21

20.   Всичко отминава, не мога да ви разбера как така се влюбвате толкова.

Номер 19 добре е да направиш няколко крачки към момчето което желаеш, ако не опиташ само с желанието си ще останеш.
Така и така смяташ, че нищо няма да стане, ами тогава поне опитай. Кой знае може пък да се случи да намериш любовта.
Действай по - смело. Няма как да загубиш.

21.   ЕТО ГО ПРОБЛЕМА! Защо искаш да я забравиш ти я харесвай може и тя да те харесва просто малко Оспокой топката

22.   Към номер 1 напълно си прав/а :) много точно казано

23.   Напълно те разбирам.. Просто едни хора имат късмет в любовта, други нямат. Аз също съм от тези които нямат късмет.. Такава ми е съдбата, примирила съм се вече. Искрено се радвам като видя, влюбени двойки, и се питам защо никога нямах късмета и шанса от съдбата да изживея една прекрасна споделена и истинска любов.

24.   Авторе, ако се сетиш някои път за тая тема която си пуснал моля, сподели развитието все пак са минали години откакто си е пуснал

26.   Преди с две ръце подкрепях коментар 20 - Абе хора какво ви става, че се влюбвате толкова, че не можете да дишате без някой/я, как е възможно?
После бих препоръчал едно лекарство - лопата се казва - всичко лекува.

Но ето и аз съм тук, проверих дали има подобна статия и излезе тази.
Не че не опитах да я забравя - опитах и лопата хванах и цял ден бачкам и камъни носих, но учудващо не помага - напротив сякаш по - силно и аз се влюбвам все повече.
Дойде вечерта и аз я сънувам изтрил съм снимките ? с цел да я забравя - но пак ги търся и пак си ги качвам - тя е вече само образ за мен, но и това е нещо.

И съм тук да питам хората който са страдали така - как решихте проблема си?
И приятелка си намерих - не е същото ? това е, бих се оженил за сегашната си приятелка, но все изплува една представа, женя се за приятелката си и в деня на сватбата се появява старото ми момиче и само ми казва името и аз се вцепенявам.
Поне да имах за нещо да се хвана, да си кажа има и по - добри но когато всичко беше повече от прекрасно тя просто сякаш се изпари и не можах да я намеря отново, така и не я видях пак. Сякаш съдбата ми показа - можеш да имаш това и после ми я взе. Жива подигравка!

Сега мисля да продължа да търся и дано съдбата ми даде втори шанс - този път не искам да го изпускам. Ако пък в дълго време не намеря подобна - тогава съм решен да си създам подобна - но тогава и много хора ще пострадат.
Да я проклинам ли тази съдба или да я благословя - Е как може да ми покаже ето има това което търсиш и после хоп няма да го имаш?
Минаха 6м. Но така силно и толкова продължително не съм обичал!
Успях да напредна в живота, но просто спомена не избледнява.

27.   Разкажи ни повече за ситуацията. Щом толкова я обичаш, явно не трябва да я забравяш, а да се изясните, поговорите.

28.   Номер 6, прекалено много се филмираш, всичко ще си мине и дори ще ти е смешно. След 6 месеца е нормално все още да страдаш. Наслаждавай се на живота, всичко ще се оправи. Аз 3 години страдах по едно момиче, докато накрая не осъзнах, че просто не си е струвало.

29.   И при мен е така. на 23 съм, преди близо месец тя ме изостави. свикваш с липсата, това е. няма друг начин

30.   Не съм чела коментарите и не знам дали няма да се повторя.
Но.. защо всички се стремят да забравят човека, когото обичат.
Помни я, помни хубавото, помни това, че сърцето ти е способно да изпитва любов, запази красивото, запази урока. И я обичай. Обичай я, както се обича спомен. Както се сещаш с усмивка за миналата Коледа, или за детството. С една сладка носталгия, с една невъзможност за завръщане, но все пак със сила и хубава емоция.
За какво ти е това отчаяние? На кому ще помогнеш така? Помисли... в света ти, сега има поне един човек, който страда, защото те гледа отчаян. Майка, сестра, приятел... един човек мъчиш... спри!
Помни и обичай - няма по-велико от това, че сме способни да изпитваме любов.
С такава настройка, продължавай да броиш дните, върши си задачите, живей!!!
И мечтай! Мечтай за онази без лице, за Твоята жена, която също някъде като теб брои дните. Викай я в живота си, не й слагай лице и име, нека е мечта.

И просто вдигаш глава и продължаваш. Продължаваш въпреки болката, продължаваш, защото си способен да обичаш и защото осъзнаваш, че това е велико.

32.   Към по-горния коментар:
Хубаво, ама как да стане, като щом си представя, че може да е с някой друг нещо ме сграбчва жестоко в гърдите.
Ей на 8 месеца съм така. Спя малко, правя глупости, вървя мощно надолу. А имаше само флирт между нас. Нищо повече. Обаче аз хлътнах. Какво ли не направих и все свършвах с нейния телефон или фейсбук.
Ето последната седмица - писахме си (аз винаги бях пръв) и дори я посетих на работа. За какво си говорихме не помня. И двамата не се гледахме в очите. През тия месеци бях привикнал сякаш с болката. Но ето: видях я, после един-два смс от нея и почнах пак с надеждите. Петък и събота й звънях. Свободно. Днес пак. Свободно
Ще кажете - трий номера и си хвани друга, за да забравиш. Направих го и не помогна. На 30 съм, а така жестоко да съм се оплел...

33.   Имал съм същия проблем. Най лесния начин да я забравиш е да влезнеш в една зала и да тренираш... Повярвай ми, след тренировката ще си гладен и прекалено уморен и няма да имаш време да мислиш за нея! Надявам се да съм ти бил полезен

34.   Не мога да я забравя 8 месеца... Скъсахме, събрахме се отново след това пак се разделихме тя ме лъжеше подиграваше се... Не че аз съм идеален, но нилога не съм си позволявал да я лъжа, винаги съм гледал тя да е добре, всички казваха че не е за мен, но аз не ги слушах... Накрая излезнаха прави :/ опитахме да сме приятели мъчих се... Тя гледаше да ме дразни постоянно, да ме кара да ревнувам и т. н. А аз още я обичах. Не можах да съм приятел с нея постоянно ме провокираше и тези чувства към не... Тя беше всичко за ме. Накрая споделих и всичко, казх какви чувствам и че я обичам все още и тя ми предложи да си говорим на 4 очи защото ние само си пишехме. Беше ме страх и казах че искам да си помисля един ден. Не издържах един ден... Казах и същата вечер, че искам да се видим. Тя каза пе следвщите два дни няма да си е тук, но на третия ще може да се видим и тка и си остана. Пишех ме си през това време накарах я да се разплаче от спомени, но и така не се видяхме чаках седмица и малко и винаги оправдания... :( всеки ден ми казваше че е някъде на дискотека и пие и т. н. После почна да се заяжда с мен... Дадох на една приятелка дори да пише че аз не можех да се вздържам щях да направя някоя глупост.... :( Дори моята друшка почна да се дразни как седържи с мен и преди да спрем на пълно контакти тя почна много да се заяжда и почна да казва че не иска да се видим защото нямало смисъл и така на татък. Спрях ме скарахме се направих хиляди неща за нея изложих се пред десетки приятели и накрая дори не спечелих и нея... А още не мога да я забравя, обичам я още и не знам какво да правя... Не мога нито с друга нито с тренировки... Тренирам два спорта единият дори е боен но не помага временно затихваи после пак, почна да мисля занея и пак се разсея с нещо но не не ме пуска мисълта за нея... :х други момичета също не става пробвах, напреднах и в двта спорта само от тази болка, но не! Защо? Какво да направя? Искам я! Изтрил съм всичко снимки фейсбук скайп телефон нямам връзка с нея. Понякога я виждам но не смея да я погледна. Да кажа само ходих с нея година и половина и съм на 16 малък съм, знам че трябва да си живея живота, но не ми се получава :@ дайте съвет моля... :)

35.   Няма как да забравиш човекът, който си обичал лесно. Всеки преминава през това, просто се опитай да се отдадеш на други неща-хобита, спорт, учене, работа, приятели... Опознай себе си и не се затваряй вътре в теб!

Знай, че това е период и всичко е до време.
Успех и горе главата-живота продължава и след този човек.

`Sun 23

36.   Аз бях същия беше ми първата любов която изпитах съученичка преди месец скъсах с нея няколко дни мислих постоянно за нея бях лудо влюбен ревах само тя ми беше в мислите но почнах да играя тенис да карам колело и е забравих гадното е че е само в моя клас и това дето ме мъчи ама ще я изтърпя за още няколко месеца. Спорта му е майката хем ще направите хубаво тяло да ви харесват повече хем ще я/го забравите аз така направих. И сега с нея процедирам каквото стане. Живейте си живота няма смисъл за излишни напрежения в този гаден свят. Чичо ми почина, скъсах с нея, брат всеки един момент може да умре питате ли мен какво ми е? Може единствено да спите с някого и да им пращате снимка да се гаврите с тях да, врътката в това е да не показвате че ви пука!

37.   Според мен, всичко се забравя и това е нещо съвсем нормално и очаквано. Не може да държиш завинаги нещо, което те изяжда отвътре и така те спира в живота. Който страда "вечно", според мен, сам поддържа нещастията си.

38.   И аз съм така сега за съжаление.. на 20г. съм и имам приятелка от 3 години и 3 месеца. Всичко беше прекрасно тя е по-малка от мен на 16г. и в последните 3 месеца нещата съвсен не вървят ние почти не се виждаме, защото майка й не е съгласна тя да бъде с мен, а това стана, защото е прочела наша дискусия, когато сме се карали аз съм много избухлив човек и признавам, че й говоря много лошо, но тя знае, че я обичам повече от всичко не разбирам защо майка й трябва да ни се меша в отношенията? Ние си се оправяма какъв й е проблема не й дава телефона поне да си пишем, а като я питах защо какво става майка ти не ти ли дава да си с нен тя ме лъжеше, казваше ми "не, това са глупости, не е така", и преди месец ми каза истината, защото буквално всякакъв контакт изгубихме с нея, а аз се побърквам през това време :'( толкова много плаках за нея и още го правя, идва за 5 мин нищо не ми казва нищо не ми обяснява, аз не мога да издържам все едно вече не сме заедно, а аз без нея просто не мога да живея дори и да искам пробвал съм какво ли не - ходих на тренировки по футбол, по цял ден с приятели и се прибирам късно вечерта и кво ли не, но не може всичко е временно не мога да я забравя, аз всеки ден й казвам какво правя и с кого съм, защото тя иска да знае, но аз като не знам тя какво прави, с кого е, дали ще ме остави заради техните и всички тези мисли ме убиват. Има едно момче, което я харесва на нейната възраст е, аз съм й забранил никви момчета, но знам ли те живеят в един град ние с нея сме на разстояние не мога да я следя, а този нахалник знае, че тя е с мен, а продължава да мисли, че има надежда от 1 година и половина е това той е по-малък от мен и не искам да правя проблеми, тя казва, че даже й не му говори нищо не прави, аз й имам доверие, но просто съм голям ревнивец кво ли не си мисля, дали да не ме остави заради него.. толкова много ме боли от всички тези съмнения и какви ли не мисли.. какво да правя?

43.   Имах момиче заради което пренебрегнах приятели и семейство, на 19 съм, а с нея ходихме почти 3 години. На годишнината ни тя се напи, надруса и ми изневери.. бях влюбен идиот и и простих, но тя ме заряза за да може да прави секс с непознати.. мина почти месец и по цял ден мисля за нея където и с който и да съм, каквото и да правя. Любовта помага, но също така и вреди, защо повечето милионери си падат по леките жени? Не се влюбвайте и не вярвайте на никое момиче, не бъдете тъпаци като мен.

44.   Казват, че времето лекува... Глупости! С всеки изминал ден ми липсва все повече, а вече мина почти една година... Обичам я, и не искам друга... искам си нея...

45.   До номер 44, - Братле, при мен мина вече година и половина след раздялата, няма минаване. Предишните за 2-3 месеца макс съм ги форматирал от съзнанието си, но последната се настъни много на дълбоко и не мога да я изкореня, опитах всичко.

46.   Не можеш да се излекува от това бързо, ще отнеме време, но имам няколко съвета, които поне при мен малко облекчиха нещата
1-изтрий я отвсякъде, телефон, фейсбук, вайбър абе всичко, което ще ти припомни за нея
2-предупреди всичките и приятелки и приятели каквото и да е направила с който и да го е направила ти никога да не разбираш
3-продължаваш с триенето - снимки клипчета, любовни текст чета ги махаш, стараеш се да не слушаш балади и други тъжни песни
4 - Любов с любов се забравя-това е нещо по което и аз все още работя, защото не става просто да се влюбиш в дадено момиче, гледай да си с новото момиче колкото се може повече време, фокусирай цялото си време върху нея.
5- В момента в който се сетиш за нея ако си с приятели гледаш моментално да завържеш разговор за да се разсееш, ако си сам почваш да гледаш филми или да играеш любимите си игри.
Това са нещата, които ще облекчат болката ти, но най-важното е ДА НЕ РАЗБИРАШ НИЩИЧКО ПОВЕЧЕ ЗА Нея, дай предупреждението на всички твои и нейни приятели.

47.   Една жена се забравя с друга жена (както и мъж). Дори да го направиш "напук" и да излизаш с друга. Аз бих направил така. Понякога щастието е там, където не го търсиш, колкото и клиширано да звучи.

48.   Имам голям проблем с една жена, тя е умъжена и мъжът и пътува. Тя се влюби в мен, ме преследваше където и да отида. Аз се дърпах, но накрая не издържах и се влюбих ужасно много в нея. Сега той наближи да си идва и тя се подиграва с мен. Казва на всички че я притеснявам и полиция ми извика. Какво да правя много я обичам, немога да си намеря място от нерви, стана 3 дена не мога да стана от леглото, много ми е зле и мъчно. Тя е на 41 а аз на 28 години. Какво да направя виждам я излиза с други боли ме много.

49.   Който не го е преживял и обичал истински само той не знае какво е, 7г. Почти бях с едно момиче 8г. ни е разликата, аз съм на 30г. Преминахме през какво ли не заедно, първите 2г. Техните родители бяха против връзката ни но най вече майката на момичето, правеше ни живота нещастен и нямахме много възможност да бъдем заедно, понеже момичето тогава не беше пълнолетна, същото това момиче ме излъга за много гадни неща който се почувствах предаден и наранен доверието се срина, от тази връзка си взех поука, че не на всеки му е хубаво да лъже просто някой хора се страхуват да признаят, аз съм човек който държи на истината и чесността, но след тази връзка разбрах че просто е важно да си щастлив, няма такова нещо за цял живот който единия да не е предал другия, просто с днешните технологии хората са по податливи и по лесни за хващане в изневяра, лъжа, и. т. н та така аз също немога да я забравя късал съм и аз с нея 2-3 пъти заради сериозни неща но сърце не ми даде да сложа аз край, 2-3 дена и пак я търсих и пак се събирахме, до като един ден тя не сложи истинският край, бях на работа, най зле се почувствах от факта че момичето предната вечер беше се постарало беше наготвила и. т. н нещо което е необичайно за нея, а на мен защо ми трябваше да подхващам тема относно друга работа, и от там стана скандала, почувствах се голям неблагодарник след това но и някак си изморен от връзката ни, просто трябваше да я прегърна, целуна и извиня на същата вечер, но... и така на другия ден и звъднах по телефона 2-пъти усетих че не е в настроение изиних и се, казах и просто че сме се скарали, но вечерта като се прибрах от работа всичко ми дойде като гръм от ясно небе... дошла е с брат си обрала си е багажа и край, просто край, само да подчертая че живяхме заедно почти 5г. и така взех да и званя още в момента в който разбрах че си е тръгнала, не си вдигаше телефона след 20-то позвъняване ми дигна и ми каза повече да не я търся незнам си какво помолих я да се видим на вън да разговаряме, съгласи се макар и трудно дойде с брат си, брат и не се е бъркал много добро момче е, той също е преживял тези неща, и така падна едно молене плакане и тя също плачеше но не та не, умолявах я какви ли не неща правих до ден днешен да си я върна, цветя пръстен с предложение но не та не късно е било вече.. иска да си останем само приятели пробвах, няколко пъти пробвах, излизахме къде ли не по кина, заведения, но нестава душата ми крещи.. иска ми се да я прегърна целуна, но не става пробвал съм дърпа се, и после се отдръпваше още повече.... та така до колкото знам още няма друг но се убедих че вече не иска да е с мен по трудния начин, макар и да съм бил скрен в намеренията си и да съм се разкайвал за мойте грешки, страно но защо някой хора след като са допуснали грешки не се разкайват ми са способни да захвърли 7г. връзка без да дадът втори шанс без да си дадът сметка че в една връзка не е само един виновен, не я мразя даже напротив, болно ми е тъй като осъзнах много свои грешки, които не бих повторил дори след време да съм с друга, от първата истинска любов най боли, и от там човек ако не си извлече поука надали и занапред ще имате кой знай какъв успех, най вече ако се чувствате безгрешни и перфектни, и не търсите и в вас проблема за провалената връзка!
офицялното и завление беше, майнат му на всичко просто вече нямам чувства към теб иначе щеше да се върна, не знам защо но чувствах че е останало нещо в нея но ината и беше повече....