Какво трябва да значи това?
Здравейте. Аз съм момиче на 22 г.
Ще бъда максимално кратка.
Спах с едно момче 2 пъти,не сме говорили за това в какви отношения сме и т.н. Разговорите ни основно бяха за секс и общи неща. След секса той се отдръпна дори спряхме да комуникираме за известно време. Забравих да кажа,че той ту се появява в живота ми,ту изчезва.
Мога смело да кажа,че го възприемам като приятел ,както и той мен ме.
От известно време отново си появи в живота ми. Не сме се виждали от 2-3 месеца,само се чуваме поне на този етап. Споделяме си някои неща,на моменти може би разговора отива в друга посока-секс,но бих го нарекла нещо като флирт или невинна закачка.
Това,което ме обърква е,че той много ме ревнува. Изляза ли веднага ме пита с кого съм, кога ще се прибера,къде съм и т.н. Показва видима тревожност,че някой друг ще ми вземе ума,абе сещате се за какво говоря.
Не мога да го разбера този човек. Какво мислите по въпроса? Ако имаше истински чувства според мен щеше да го покаже,това с ревността не ми е достатъчен знак,но все пак очаквам да чуя и вашите мнения.
Благодаря за отделеното време! :)

Коментари

1.   Най-вероятно копира поведение на някого, на когото иска да прилича. В неговия случай се получава даже ансурдно и смешно . Не осъзнава.

2.   Спали сте само два пъти, любов няма как да има. То връзка реално няма, какво остава за любов.Изчезва и се появява, защото спи с други и си навестява харема от време на време.
Тази уж ревност е просто страх да не му отнемат играчката, или има някакви психични проблеми. Ти си мислиш, че те ревнува от голяма любов, страст и други романтични неща, а той просто не иска да си хванеш гадже, защото така една от обожателките ще му отпадне като вариант. Ако имаш гадже, няма да може повече да спи с тебе, защото ще го набият. Пък и може да имитира ревност, за да мислиш, че става нещо велико. Така правят играчите като този- работят емоционално една жена, дават и трохички внимание и тя е готова.
Отвори очи и виж реалността каквато е- никой мъж, ако те иска в живота си няма да изчезва с месеци и да се появява когато му скимне. Може всичко да дрънка, но гледай действията. Това е поредният играч. Кофти е да попаднеш на такъв, но е време да се научиш да ги разпознаваш. Гледай какво правят , а не какво говорят.

3.   Мило момиче,

наш Ганю е свикнал, че наебе ли някоя, тя е "негова".
Ревността му изобщо не е признак на чувства, а че си пази агънцето в кошарката да не го изяде някой друг.
Не се заблуждавай.

4.   Показва видима тревожност, че ако се обвържеш той няма да има резервна опция за безплатен секс. Не зная колко по-очевадно трябва да бъде за да ги разберете тея неща вие жените. Винаги се вкарвате във филми че ревност значела обич - НИЩО ПОДОБНО. Ревността, особено когато не сте във връзка е чисто и просто проява на чувство за собственост към вас. Такъв тип мъже искат да притежават всички жени в обкръжението си и дори намека че някоя може да избере друг ги удря здраво по егото.

5.   Просто не си му харесала в леглото....

6.   Мнение от жена - авторке, държи те в резерва, не си губи времето. От опит мога да кажа, че ако мъжът има интерес, то го показва и те търси, а не изчезва за 2-3 месеца. Той явно пробва и с други жени и като не му се получи се връща при сигурното и комфортното - теб. Или просто му се прави секс. Не се заблуждавай, че щом те ревнува, значи има чувства. По-скоро го човърка, че някой може да му вземе играчката, като на дете. Извинявай, ако съм груба, но на мен така ми изглеждат нещата от страни.

7.   Чукат се, но не са се запознали и не знаят какво изпитват. Шантава работа... Питай момчето директно и чуй какво ще ти каже. А дали ще те излъже? Щеше да разбереш, ако нещата бяха по нормалния начин - запознанство, приятелство, секс...

8.   Стига сте придавали на отношенията за секс повече! Виждате се за секс това е. няма истински чувства. ревнува те, защото и във приятелите с привилегии хората се виждат само с другия, ако не за друго поне по здравословни причини. Пък и егото си казва думата и му се иска да не виждаш други мъже. Това е неизбежно и ще е винаги, освен ако съвсем за нищо те няма освен за оная ти работа, ама това е крайност.

9.   Защо се раздавате, ей така за две сладки приказки и ден-два внимание? Какво очаквате от подобни типове? Даже проститутките си знаят цената и не биха пуснали на някой за глупостите, които дрънка. Толкова ли сте глупави? Че и питате дали имал чувства... Нагон има, момиче.

10.   3,4,6 са абсолютно прави.
Държи те в резерва и когато не намери друга, по-подходяща, идва при теб. Била съм твоята ситуация в продължение на година с надеждата да се получи нещо повече, но останах само резервен вариант. Добре, че се отрезвих навреме и продължих напред. Не си губи времето.

11.   А пък №9 е още по-прав и две ръце гласувах за неговия коментар. Вярно, че то и проститутките по-добре си знаят цената. Жена съм, но съм забелязала мъжкото мислене-дори във връзка само за секс не им се иска да имат много баджанаци. Та за това е тази"ревност". Спри да си вкарваш филми в главата и да си ги прожектираш. Мъж, който е влюбен или обича личи от километри.