Чувствата й към мен изведнъж изстинаха
Не вярвах, че положението ще е толкова зле, че да пиша по форумите, но ето, че и аз не съм железен.
Накратко - в началото на лятото тръгнах с едно момиче. ЗНАЕХ, че няма как да се получи нещо сериозно с нея поради ред причини - 90% от връзките й са били по 2-3 месеца, когато започнахме да се занимаваме тя все още е била с бившия си приятел, а и характерът й не е никак добър. В началото всичко беше приказка - излизания, среднощни разходки, химия, целувки, страст, държеше се добре с мен.
По едно време обаче нещата от нейна страна утихнаха. Започна да се държи безразлично, понякога грубо, да не ме търси, да излиза с мен с нежелание. Като я питах защо се държи така с мен, тя ми отвръщаше че й било напрегнато, такъв й бил характера и т.н. Да, но характерът й беше такъв и в началото, а не се държеше зле с мен. Забелязвах какво се случва и усещах накъде отиват нещата, знаех че краят ще настъпи скоро и дойде и този ден. Питах я каква е причината, дали аз не съм направил нещо както трябва, дали има друго момче, дали някой не я настройва срещу мен... отговорът беше, че просто искала да бъде сама. Не съм я притискал или ограничавал по никакъв начин. Подозирам, че не казва каква е истинската причина за раздялата и че говори на приятелките си най-различни измишльотини защо ме е оставила, а те й се връзват...
Проблемът е, че в момента ми е трудно. Знам, че не съм загубил ценен човек и че заслужавам момиче, което наистина да ме оцени, но не мога да се концентрирам върху нищо друго, тормозя се и не се чувствам добре. От една страна искам отново да я потърся и да си поговорим... от друга знам, че това би било грешка и не би довело до нищо добро в дългосрочен план... просто искрено се надявам всичко на този свят да се връща, защото не направих нищо лошо, а бях изоставен като мръсно коте...
Моля Ви за съвет! Какво бихте направили на мое място? Бихте ли потърсили отново човек, който ви е изоставил с такава причина? Как да не мисля постоянно за това? Благодаря Ви предварително!

Коментари

1.   Тая е поредната пешеходка по Курвенщрасе. Не я закачай, че и разваляш айляка.

2.   Като си усетил накъде отиват нещата и знаейки предишните и схеми на поведение...трябвало е да я изненадаш рязко и ти да я отрежеш първи.
Това щеше да и развали изпитаната схема, тя да къса момчетата и да се прави на важна. Вероятно щеше да ти се лепне и да ти реве какъв си мръсник :) Но понеже тя те е изпреварила, сега е много велика в своите очи как е отрязала поредния "мухльо", който и е бил в краката.
Иначе не си заслужава да тъжиш за тази женица. Явно си я влече курвалъка. Такива рано или късно си намират майстора. Не бери грижа за това. Живей си живота и си намери свястно момиче.

3.   Случвало ми се е два пъти. Скоро беше втория път. Не си заслужават тези момичета. Просто се отдай на мъката. Няма излизане. Аз така по 2 месеца съм като болен и после ми минава. В моите случаи обаче не е имало намесени бивши по никакъв начин. На едната даже и бях 1-ви сексуално. Просто продължаваш.

Едната я потърсих няколко години по-късно. Докато ходехме тя ми обясняваше колко много ме обичала алата балата. Дрънци. Звъннах и да я чуя приятелски, тя като ме разпозна ми каза да не и звъня повече и аз казах добре. Изтрих и номера. На другия ден ми се обади новия да ме заплашва, че ако още веднъж съм и звъннал, алата балата. Сбъркал е човекът, който да заплашва.

В двете връзки аз бях наистина перфектното гадже. Яд ме е само за изгубеното време. Осъзнай, че не всички са създадени да бъдат с перфектния човек. Ще им се върне, не се тревожи ;)

Гледай напред!

БеЛиЯ МеЧоК

5.   Има десетки теми на готини и свестни момичета с уравновесен характер, които страдат, защото приятелят им не може да забрави бившата, дето му е въртяла номера и го е зарязала, както казваш ти “като мръсно коте”. Изводът? Направи един мъж луд от номера, за да станеш любовта на живота му....

6.   Хем си знаел, че така прави, хем се чудиш защо.
Еми, просто така. Не си любовта на живота й, нито пък тя на твоя.
Всеки по всяко време е свободен да си тръгне от живота ти. Не е необходимо да има причина в теб, или причина в нея дори за това. Не е необходимо да се е случило нещо, което да ви раздели. Просто може да не усеща, че си нейния човек.
Какво означава, че те е изоставила като мръсно коте? Миличък, тя не е крила явно, че има такава история и надали те е убеждавала, че с теб ще бъде различно. Може да е искала да е, но видимо не е станало така. Имал си всички знаци, че отива натам. Като толкова ти е гадно да те зарежат, да я беше напуснал ти. Ама ти щеше да й кажеш, че тя има някакви проблеми, докато тя поне знае, че ти не си виновен. Не таи лоша чувства към теб. Знае, че нейната персона е причината и си поема ролята на отговорно лице за раздялата. Докато ти търсиш как да те съжалят, милички. Поне да я обичаше, да знаем защо. :-)

7.   Батко що се занимаваш с тея курви, та даже и я питаш какво не си направил, като хората. Цял живот ще им се доказваме на тия, а те ае шибат с кой ли не.

8.   Такива има и трябва да има, но ние сме глупави докато не се научим и ги взимаме на сериозно. За напред да си знаеш, че такива стават за малко, за хубава връзка на удоволствие няколко месеца и чао. Нищо лично към женската аудитория, но за това са тези жени и това си искат, дори ти да мислиш за повече. От начало си почваш със знанието, че ще е за няколко месеца секс и чао. Като усещаш, че изстива - правиш ти крачката, последен секс, разговор, късаш и напред без да мислиш даже веднъж повече. Не че така трябва да се държиш по принцип, но с такова момиче като я знаеш каква е това е схемата, ако искаш да се замесваш въобще. Гадно ти е, но сме загубени докато не го научим тоя урок и то често по точно тоя труден начин. Има някои хора, които просто не притежават достатъчно значение, че да си мислиш и да се терзаеш и да страдаш. Другия път превантивни мерки и достойнството горе. А уличната котарана подаваш на следващия. То за нея това е живота и без друго...

9.   Ще ти дам едно мнение от гледната точка на жена, която е постъпвала по начина, по който и тази. Единия вариант е още да е незряла и да се хваща наред с момчета, които да вдигат самочувствието й и тя да се хвали пред приятелки каква мъжемелачка е. Другия вариант е някога някой много да я е наранил и сега да не може да се влюби или пък да се страхува от обвързване. Моите връзки също продължаваха до 2-3 месеца и после или ми омръзваха, защото бяха предвидими вече или осъзнавах, че привличането е отминало и вече не изпитвам нищо към този човек. И в двата случая те съветвам да не се занимаваш, колкото и да ти е трудно, защото си се привързал вече. Не бъди изтривалка или кошче за душевни отпадъци. Някой по-горе каза, че всеки си намира майстора. Ако ще те накра да се чувстваш по-добре, ще ти кажа, че аз бях като нея дълго време и сега си го намерих в лицето на сегашния ми приятел. Отначало нещата не мислех, че ще станат сериозни, запознахме се и в рамките на седмица спахме заедно, мислех, че ще сме приятели и ще правим секс само, но с времето той показваше ту знаци, че много държи на мен, ту, че не е много сигурен още, тоест леко се отдръпваше, не ми пише през абсолютно целия ден, нито ми звъни нон-стоп. Запознал ме е със семейството си, към мен е добър, на моменти като принц, виждала съм и много слаби страни от него, но сякаш още не мога да му схвана спатиите и ме държи в напрежение! Има свои цели, свои интереси, не е залепен за мен само. Поддържа се. Бъди това момче! Никога не показвай на жена, че си отчаян или неуверен, дори и да си (особено в началото на отношенията). Не казвам, че не можеш да бъдеш емоционален и да имаш своите слабости, но ги остави за по-натам, когато сте взаимно по-привързани и си имате доверие.

10.   Просто не е годна за нормална връзка. В началото си е поиграла на романтика, за да те прибави в колекцията си от ловни трофеи. Омръзнало ѝ е, изпила ти е душичката и си търси нови преживявания.
Но ти, като я виждаш, че не става, защо продължаваш да се самозалъгваш? Нея никой не може да я вкара в пътя, най-малкото ти. Трябва да бъдеш твърд, не мислѝ с долната глава. Колкото повече ѝ се мъкнеш подир гъза, тя толкова повече ще те презира и ще те прави на парцал. Докато усетиш, че си изгубил последните остатъци от самоуважение. Не си го причинявай - късай от раз и трий всичко, всеки спомен.
Не е трябвало да я питаш за нищо - не е по мъжки. А и тя нищо друго не би могла да ти каже, освен изтърканите женски увъртания.