Как да направя на съседката мръсно (буквално) и вонящо?
Една дърта, турбо злобна, проста и демонична идиотка се опитва да тормози мен и мама. Тази вечер ни направи на нищо, особено мама и то за без нищо. На квартира сме тук и поне аз до към 10ти ноември ще се изнеса. Искам, обаче, да направя гадно на клявката, разбира се без да прекалявам, за да си нямам проблеми със закона и за да не ми тежи на съвестта (не искам да съм твърде крайна). Планирам когато се изнеса да излея на входната ѝ врата и прага някаква миризлива гадост, но нямам идеи за дълготрайно зловоние, единственото, което ми идва наум са развалените яйца, но това е нищо. Искам нещо, което дълго да я "наказва". Никога няма да забравя как крещеше на маминка, сърцето ме заболя за нея, въпреки че сме в лоши отношения. Аз може да ѝ се карам понякога, но толкова долно изчадие да ѝ се пеняви насреща, докато тя милата се извинява, няма да простя и забравя. Благодаря за идеите, отворена съм и за нови предложения.

Коментари

1.   Хвърли й едно яйце, нормално е.

3.   Разбиваш 6 яйца в малка бутилка от мин. вода и поливаш цялата врата, от вечерта за да попие добре. Бая време ще й смърди.

4.   Е за какво й крещя, така без повод?

5.   Лайна, пикня, сперма, развалени яйца, развалено мляко, оцет, а защо не развалени мляко и яйца с оцет и чесън.

Напиши в тубата how to make stink bomb / liquid ass (последните и се продават, но може да си направиш и вкъщи).

6.   Не прави на другите това, което не искаш да направят на теб.

7.   Тъпа идея ако питаш мен, защото няма само да разсмърдиш пред съседката, но и на всички останали в етажа, да не говорим и по стълбите като цяло. Струва ли си наистина?

8.   Ясно ми е, че има и други хора, за които съжалявам, но как иначе? С монтажна пяна ми се струва прекалено, не искам да я оставя без врата, нито да правя големи щети. Иначе много си струва, даже ще и малко. Такъв изрод като нея не бях виждала досега и няма да ѝ се размине. Все с нещо ще ѝ бръкна в здравето, както и тя в нашето. Добре (за нея), че бях в банята... Относно другите съседи, които сигурно са я чули и не се намесиха, зловонието ще е поздрав и за тях. Оставили са някаква истерясала откачалка да лае като Цербер свободно и безнаказано. В тази твар има злоба и душевна помия като за няколко. Освен това никой не може да крещи на майка ми, камо ли пък на мен без да си създаде проблеми. По един или друг начин ще докарам дъртата до нервна криза!

10.   Смеси амоняк, бензин, сок от кисело зеле, лайна, пикня, оцет, развалени яйца, развалено мляко и чесън. Ако и това не замирише достатъчно, не знам кое. Само като си го помисля, ми става зле.

Или просто остави едно сирене на поне стайна температура за месец-два. Виждал съм забравено такова в изключен хладилник - изглеждаше като черна течност с червейчета в нея и миризма на мърша. Няма такава смрад.

11.   Ако злобата живее на първия етаж или имаш достъп до прането ѝ, го наръси с някаква смрад. Мисля, че в "На Тъмно" има такива спрейове, но както по- горе са описали - може и сама да си направиш миризлива бомба по инструкции в YouTube.
Чувала съм и за такива миризливи спрейове, които колкото повече се опитваш да измиеш с вода напръсканата повърхност от тях, толкова повече смърди. Ще има да смърди тая, та ще е чудо.
Имам и по- гадни идеи, но ще ги споделя, ако искаш.

Black Sabbath

12.   Развалена риба, няма по-гадна воня. Така няма да има нужда да пипаш лайна и пикня :D В страната, в която живея има изсушена риба и други подобни, които като се готвят смърдят наистина отвратително, искаш да се самоубиеш и вонята остава с дни, само от готвеното... Но и развалена риба ще ти свърши работа. А майка ти защо не й би два шамара? Майка ти не тр. да си мълчи..

13.   Взимаш яйца колкото повече по добре, всеки ден ги друсаш стабилно да се смеси жълтъка и белтъка, трябва да станат запартъци на топло ги дръж, счупи ги, става да си е,,,,еее фара. Ще омиришеш целия блок, чупи ги там където са тръдно достъпни за почистване, има разни препарати или сока от зелето зелева чорба ама да втаса, мирише бляяяяяяяяяя

15.   Хахахахаа, тема пълна с омраза е в раздел Любов...

16.   Ако си намериш някъде отворени ампули, чието гърло можеш да запоиш с газова горелка (като оксижен). Значи слагаш в ампулата белтъкът от 2-3 яйца и 10-ина люспи сода каустик. Запояваш гърлото на ампулата и я поставяш за около час на кипяща водна баня. Вътре в ампулата протичат такива реакции, че се образуват меркаптани и страшно вонящи вещества!
Счупваш го това нещо пред вратата или на терасата ѝ - няма отмирисване!

2-ри начин. Намираш си диетилов или петролеев етер и някаква делителна фуния. Вземаш парче лайно и го заливаш с етера. Затваряш и оставяш да престои няколко часа. Отделяш бистрата течност без утайките. Намазваш с това каквото искаш - врата, килим, автомобил отвътре. Не си личи, но смърди седмици наред.

3-ти начин. Купуваш си от аптеката йод (йодна тинктура) и амоняк (амонячна вода или амонячен спирт се казва още). Колкото шишенца от едното - толкова и от другото. Смесваш ги в по-голям съд, разбъркваш добре и оставяш за около час на тъмни. След това фултруваш през филтърна хартия или филтър за кафе и събираш утайката. Още докато е мокра ѝ намазваш с нея дръжката на вратата, звънеца, под черджето-изтривалка и навсякъде, където се сетиш. Не прекалявай с количеството, защото ако пипнеш с гола ръка боли много. Ще я побъркаш!

17.   Тя може да е злобна, не знам не я познавам, но и ти не й отстъпваш. А и защо смяташ, че съседите трябва да се месят.
Не казваш и защо е крещяла на майка ти, едва ли е ей така защото всичко е ок.

18.   17< не разбирам подобна логика. Някой е бил злобен с теб и ти едва ли не трябва да си обърнеш и другата буза, че ако му отвърнеш ставаш по-злобния. Ами нормално е като се държат лошо с теб и ти да не си много възторжен от това отношение.

Ами дай тогава да ти ударя един
шамар от нищото, пък ти после ай си се ядосал, ай си станал ти злобния/та. Трябва да възхваляваме нападателите, че да сме незлобни ли, какво, че не ми стана много ясно? Сякаш пък медал ще ни даде някой, ако си траем и се изкараме миролюбиви.

20.   И какво ще става после с майка ти? Ти ще се махаш от жилището казваш, но не ти дреме, че тя ще понесе последствията.
Не е да я "защитиш" или отмъщавал нещо за нея твоето, а злобата те дави и точно това чувство ще ти изяде главата и живота.
От цялата работа... горката ти майка! Теб такава те трае цял живот сигурно, сега като ще се махаш, ще си оставиш "наследничка" съседката която да продължи да тормози женицата.

21.   На злия се прави добро-само така му сипеш пепел върху главата.А като му правиш зло само го захранваш и настървяваш още повече.

22.   Не знаех, че тука се навъртат психопати.

16 - искаш да вкараш авторката в затвора ли или да се обезобрази със содата каустик и другите "мазила"?
И хайде кажи с какво се занимаваш?

23.   Аз така за отмъщение на една скочубра и се изпиках пред входната врата. Гарантирам ти на 1000%, че ще смърди поне седмица.
Ж21

24.   Благодаря на всички за съветите, но май ще ѝ измисля нещо още по-гадно. Останалите коментари даже не съм ги чела. Никога не си губя времето.

Блек Сабат, сподели и другите си идеи, моля, разбира се, че искам.

Благодаря много и на номер 16, но няма откъде да намеря такива неща.

Никой на тази планета не може да се държи зле с мен, или майка ми, без да му бъде отмъстено по никакъв начин. С дъртият боклук опитах да се разбера цивилизовано още в началото на кавгата, но въобще не пое. Едно животно, щом не разбира от думи и се държи дивашки, ще разбере отново, ама чак след действия. Тези като нея си взимайте поука. :)

Авторката

25.   Ако има кола, може да се измисли нещо доста по-гадно и скъпо за оправяне.

26.   Много подходяща тема за раздел Любов и изневяра. И много точно отговаря на точка 2 от правилата.
Модераторите, защо пуснахте това писание и коментарите към него, но не и питането ми към вас, в което нямаше нищо в разрез с правилата? Надявам се и с този въпрос да не направите същото.

27.   И в онези времена ще изтине любовта между мнозина.

Око за око и светът ще ослепее.

Казаваш, че съседката ти е лош човек, а ти каква ще бъдеш ако направиш нещо от предложеното? Няма ли да си по-зла и от нея даже?
Дано намериш в любов в сърцето си и светлина в ума си, та да постъпиш правилно.

28.   Ако има кола: изсипваш пакет семки на капака пред стъклото - акото от птиците почти не се отмива! Пукаш гума, заливаш стъклото с грануфорин или зельонка ако намериш, слагаш на чистачките моментно лепило...НА ЗЛА КРУША ЗЪЛ ПРЪТ.

29.   Сложи и лепило капчица на ключалката на вратата, но бъди сигурна, че е излязла преди това.

30.   27, трябва да се гъзим на всички, които ни ебат, за да сме добри ли?

32.   Осъзнавате ли, че някой от предложенията ви може да докарат авторката до съдебно дело и досие на 15-16 години? И да, можеш да нъдеш осъден на тази възраст, а всякакви щети, обезщетения и глоби, ще трябва да бъдат плащани от майка ѝ, а някак си не вярвам, семейството да е с особено големи финансови възможниости, с оглед на ситуацията им.

35.   Не се влияй от коментарите по-горе с техните “възвишени” ценности и морал. Хората ти го казаха - На зла круша, зъл прът. Коментарът за лепилото и входната врата е доста добър, на моя приятел се опитаха са му откраднат колелото в чужбина като го заключиха с втора верижка и той напълни ключалката със секундно лепило.

37.   Много се надявам коментар номер 16 да е шега....

38.   До номер 30 от 27
Не.
Трябва да се защитаваш. Вие атакувате и се превръщате в насилници.
Отмъщението не е справедливост.
Вие се превръщате в това срещу което ужким се борите.

39.   35 - Ти всъщност разбра ли от излиянията на тази хлапачка ( от написаното предполагам, че е в пубетета или поне акълът и е толкова) каква е причината за конфликта и кой е прав и крив? Крещели са и са обиждали някакви прости жени. И сега трябва да даваш идеи на едната как да прави още по-големи простотии. Какви ценности, каква възвишеност? Като те влекат махленските скандали и женски тъпотии, ок.

41.   Направи ли?

42.   Не, нищо не съм направила все още, но желанието си го има, само чакам момента. "Око за око, зъб за зъб. " Много ми харесва това.