“Скъса”с мен, но защо? Търся мъжко мнение.
Историята ми е много объркана и моля да ме извините, ако не обяснявам свързано. Всичко започна преди година, запознах се с едно момче, което също като мен е обвързано. Той ми писа първи, постоянно ме охажваше. По принцип си пада играч, пише на всяка втора и когато тя му обърне внимание я отрязва. Обаче аз му се дърпах, все пак съм обвързана и една вечер просто го целунах. Започнахме да се виждаме постоянно, бяхме като залепени. Обаче станахме и много добри приятели, споделяхме си всичко. Питах го дали иска да сме заедно и все отговаряше че е сложно. Беше отдавна с приятелката си и всички бяха едно голямо щастливо семейство. Дойде извънредното положение и продължихме да си пишем. След извънредното положение се виждахме нон-стоп и в един момент започнахме да правим секс. И то секс като на кино- буквално. Дори ми каза с ръка на сърцето че това е най-хубавия секс в живота му. Но има едно но, аз се сприятелих с приятелката му и нещата станаха сложни. И двамата се бяхме разбрали, че това между нас е просто секс, но аз май изисках твърде много от него. Исках да ми пише постоянно, да има близост между нас на обществени места, но това беше невъзможно. В един момент той ми каза че иска всичко да приключи но да си останем близки. Когато му казах че знам че съм просто секс, той отвърна че не съм просто секс и че вижда че ми е тъпо да не ми обръща внимание. На следващия ден ми писа нещо тъпо все едно оправдание да ми пише. А когато се видяхме ме прегърна и ми каза че не трябва да ми е тъжно, закачаше се, търсеше контакт..
Въпроса ми е този човек има ли чувства, не знам какво се случва в главата му, не мога и да го попитам защото не казва нищо. Не иска дори да каже какво мисли за мен наистина, въпреки че казва че са само хубави неща.

Коментари

1.   Ей заради такива “жени” като вас, хората си мислят, че всички да еднакви.. не мога да разбера защо все при обвързани се бутате, било то мъже или жени? Как би могъл другия да ви приеме на сериозно, като вижда какви ги вършите, въпреки че и вие сте обвързани??
Вървим към абсолютното дъно и копаем към ОЩЕ дъно, само с боклуци е пълно, това е истината.

2.   Не, няма чувства към теб. Ти имаш.
М 32

3.   Има някакви чувства, но не са достатъчни, за да зареже заради теб приятелката си и не са такива, каквито на теб ти се иска. По-скоро е привързаност, а и както ти е казал вижда, че не се чувстваш добре, защото не може да ти даде това, което искаш и че твоите чувства са по-силни от неговите. Най-вероятно и се плаши, ако си започнала да ставаш обсебваща и очевидно си се влюбила, при положение че това между вас е трябвало да бъде необвързващ секс.

4.   Изчукал те е, ти си просто бройка. А, и приятелката си ще зареже след време, когато му омръзне, като се оправдае с теб или с друга. Мъжете са независими, за разлика от жените, които си остават само изчукани, но пък са със самочувствие!

5.   Защо пускаш на играчи, а не на девствени момчета?

6.   Няма такова животно, като просто секс . На много хора им се иска да има, ама няма. И все си патят, но пак си вярват: Щото приемат желаното за реално.

7.   Дали има чувства към Вас или не - има ли значение в крайна сметка. Искате ли да сте с човек, който при положение че е в "сериозна" дългогодишна връзка, пише, сваля и спи с други жени. Дори да Ви "обича" и да прекрати сериозната си връзка, защо мислите, че ако е в сериозна връзка с Вас няма да си пише и сваля някоя друга, на която да обяснява колко са близки! Прекратете тази каша, само ще Ви навреди, губите си времето и живота, а тези изгубени месеци и години никога няма да се върнат. Намерете си партньор, който да Ви уважава.

8.   Наистина не знам как не те досрамя да напишеш,че си се сприятелила с приятелката му.Значи игреш го приятелка с нея,а зад гърба и се чукаш с мъжа и.Ставаш ясна що за човек си-отвращават ме такива като теб.То и без това историята ти е достатъчно гнусна-обвързана,пък разваля чужда връзка.Че и чувства търси на всичко отгоре.Какво му ставало в главата-едва ли ще ти хареса да знаеш какво мисли за тебе.Никой не харесва и обича подли и подмолни мишки.

9.   Хаха! Ще скъса с теб разбира се, ти си само секс Авторке, пък било то и секс за няколко пъти.

10.   Той дори и да изпитва чувства от двама ви той има разум да скъсате.
Защото то си е превърнала в лепка и става опасно.

Това което не споменаваш е тоя собствен приятел. Наистина си голям буклук и както каза 8 си отвратителна. Разваляш връзката на хората, подиграваш се на приятеля си и го използваш, лепка си и не разбираш от дума и на всичкото отгоре идваш тук да искаш съвет от нас? Е, какво мислиш, че всеки един нормален човек ще ти отговори тук?

11.   Авторке, такова нещо като "Охажор" няма! Така че става ясно колко добре те е Ухажвал тоя в крайна сметка?

Твърде лесна си!

И е много добър въпросът на номер 5!!!

И нека и аз си дам мнението: "Авторката не само е лека, но и много други неща, затова, номер 5, тя НЯМА да скъса с досегашния си "редовен" приятел и да си търси някой нормален, а ще залита като евтин п@рцал наляво-надясно. "

12.   Той си падал играч, свалял разни жени, Авторката пък като сериозно обвързана му се дърпала, обаче първа налетяла да го целува... и така нататък, няма да преразказвам темата. Човекът записал още една бройка, твърде лесна при това и толкова. Тези, дето ти ги е разправял, авторке, са отработения му репертоар, казана на не знам колко шаранки преди теб. Какво мисли за тебе, смятам, че сама се досещаш.

15.   Няма чувства към теб, но се държи добре с теб, защото може да кажеш на приятелката му, че й изневерява. А твоят мъж защо не го споменаваш? Или той няма значение? Ти си се влюбила и сега трябва да решиш какво да правиш. От два стола се пада на земята. Тоест ще загубиш и двамата.