Къде са чувствата?
Хората казват че щастливци са тези, които са обичали и били обичани. Е, явно бях една от тези късметлийки, но нищо не е вечно. Както повечето неща в този живот, идват и си отиват, отиде си и моята любов... Не вярвах, че времето лекува всичко, но след няколко години видях края. Мислех си че това искам, че не искам да мисля повече за миналото и от този страх не позволявах, отблъсквах всеки, които се доближи до мен... Но сега, дори след като гледам напред и страха го няма, чувства към други не мога да изпитам... Срещам момчета постоянно, но не мога да вложа нищо, никакви чувства!! Дадох време, но този път времето не ми помогна...

Коментари

1.   Значи любовта не си е отишла както пишеш. Само си я поттиснала :Р

2.   Разбирам те напълно. Аз също не мога да изпитам чувства към друг.

3.   Опитаи се да бъдеш с някого на който държиш. И според мен любовта никога не изчезва ... тя е някаде там само трябва да я намериш! Успех от мен.

4.   Е, вероятно става дума за връзка с вече женен мъж, която се е разпаднала логично и закономерно с течение на времето. Нищо страшно няма. Това са просто нещата от живота. Нужен ти е период на адаптация, време в което да прецениш къде си сбъркала и да спреш да съжаляваш за невъзможните неща. Не спирай да търсиш любовта си, дори с риск отново да си отиде. А, ако предположението ми за нереализираната връзка е вярно, избягвай тези в 99 % от случаите невъзможни любови. Те се крепят на самовнушението, породено от липсата на избор. От фаталното усещане, че единствената голяма любов е обречена. Това не е вярно. Има истинска, искрена, явна любов, която не се нуждае от подобен фатализъм.

5.   Той не беше женен, нито имаше връзка. Не съм толкова наивна, а и никога не бих излязла с обвързан мъж. Проблема не е че го обичам, напротив и към него вече не изпитвам чувства. Към никого не мога да изпитам...

P.S. Аз съм авторката.

6.   Може да бъдеш сигурна, че ще се върнат отново чувствата, първо на теб ти е необходимо повече време и второ не си срещнала подходящия човек!

7.   Бъди сигурна, че много скоро ще започнеш да изпитваш чувствата, които мислиш, че си изгубила, но за съжаление .. към обвързан мъж.

8.   Разбирам те мндобре. Но така няма да върнеш времето. По добре се опитай да намериш в някои сродна душа да се разбирате и да се чувстваш добре с него и с времето ще додат чувствата. Не постъпвай така с себе си. Не се обричай на самота заради загубена любов.