Купидон ми се сърди
Между 20 и 30 съм, момче. Изглеждам добре, чувствам се добре и правя добро. Нямам проблеми да създам привличане от страна на момичетата. Но имам високи критерии и много често ме харесват не тези, които ми се иска. А и тези които ми се иска също са ме харесвали, но аз не съм имал достатъчно инициатива да движа нещата напред и да се стигне до нещо. И така след време са спирали да ме харесват или обстоятелствата са ни разделили. Само защото го играя много безопасно съм загубил много "потенциални" парнтьорки.

Последния път правих с*кс с една бивша, с която имах година връзка. Прекратих връзката, защото не беще особено здравословна. Виждахме се само за с*кс след това, рядко. Но не беше същото. Без любов и страст, просто с*кс. Тя не е от най-опитните и това усложнява нещата. Последния път не свърших. И от тогава не съм правил секс. Минаха почти 2 години. Нямал съм нови връзки. Другото момиче в живота ми, беше голямата ми любов. Наскоро я видях, усетих още малка искра, но тя сега си има друг. А и май не сме съвместими. Иначе е готина, но много проблемна.

А как искам да си имам до мен едно момиче с тъмни очи и дълга коса. Ще се топлим зимата в прегръдки и ще слушаме хубава музика. Ще се подкрепяме взаимно и ще растем като личности. Ще пробваме нови неща, ходим на нови места. И просто ще се радваме на живота, но като двама. Мога и сам, но друго е да сме двама. Благодаря.

Коментари

1.   За съжаление така е в живота-тези които те харесват ти не ги харесваш, и обратното. Не всеки има късмет да срещне точният човек, и то когато му се иска. Не ми звучиш да си арогантен балкански субект, така че шанса е на твоя страна. Не си губи времето с празни връзки, живей си комфортно сам докато един де ТЯ не се появи, има голяма доза шанс в тези неща. И аз си мислех че срещнах голямата любов на живота си, но времето тотално го опроверга. Избрах самотата докато (и ако) се появи човек който си заслужава. Няма нищо лошо в това човек да има изисквания ако предлага високо качество

2.   Щом пишеш за това значи си готов за нови запознаства . Ще сенамери те успех.

4.   И на мен Купидон ми се сърди, а даже не знам защо...

Бъди по-смел. Когато ме е страх, винаги си казвам, ах, какво е най-лошото, което може да се случи. Отговорът обикновенно е такъв, че мога съвсем спокойно да живея и с последствията, просто защото не са постоянни или толкова страшни, колкото изглеждат на пръв поглед. Та бъди по-смел. Amat viktoria curam: победата обича смелите.

Лола