Генг бенг история за оргия
Аз вече не участвам в такива, но помня, че има доста кучки. След време може да я срещаш някъде, или пък да я видиш бебешка количка... може дори да те познае и да ти се обади не дай си боже. Едната веднъж направи грешката да дойде на ергенско парти и отнесе 5-10 кура, та чак се беше посрала, а накрая и ревала на терасата. Беше ми съседка, но се премести. И сега като погледна назад виждам, че ние мъжете сме дори по-виновни от жените, защото още навремето имаше момчета, които твърдо отказваха да участват в такива "забави" а като цяло не ти и трябва, защото после ще си обременен, т. е. ще съжаляваш за постъпката си или ще мислиш, че всички жени са такива.

Коментари

1.   Жените в днешно време не се ли пазят вече малко повече? Още ли ги има тия извратении? Май бяха във времената, когато нямаше Фейсбук и се събраха много хора на едно място да вземат наркотици.

2.   Според мен, това е най-долното ниво на падение - в морален и какъвто се сетиш смисъл... Да се поддадеш на някакви първични, животински, безмозъчни страсти, все едно не си човек, а някакво изпростяло животно, нерез..
Сексът е нещо толкова лично, интимно, свързващо двама души, а ти да го направиш масово и с непознати, и дори да им причиниш болка... Да не говорим, че за никакви други последствия не сте помислили (венерически болести, бременност).. Не го разбирам!
Как е възможно човек да падне толкова низко?!

3.   Айде бе! И от такива жени си има нужда!

Не я мисли нея. Тя ще се оправи. Плакала, наср*ла се, но е изживяла неща, за които другите жени могат да си мечтаят само.

4.   Това са нормални неща, още в Рим са се случвали.
Истината е, че глобалистите внушиха, че трябва да се търси изгодата от мъжете. Не е ли извратено да си с някой, с който имате бегли интимни контакти и не се привличате? Също е извращение и то масово, а в такива оргии виждаш, че въпросните два пръста напикана мръвка не си струват усилията и луксозните придобивки, като жилища, коли, заеми и простотии. Хората трябва да го правят, защото се харесват, а не да търсят келепир. Мацката се е насрала, защото е била лакома. И 20 е можела да изяде. :)

5.   Нищо лошо не виждам в това. Даже е толкова яко че не вярвам да е истина :)

6.   Каква е разликата, че ще те минат 10 на купона или тя ще го направи със същата бройка за година? Само във времето! Тези момичета са порода, живеят бързо и за спорта. Не го мислят- срама е интелектуално терзание. Дали съм се възползвал или ще се възползвам- преди- да, сега- не! Грешки в растежа, среда, отговорности и вече пример- може би. Не съдете- помагайте!

7.   Потресваща идиотия! И мъже и жени участващи е такива неморални изпълнения не струват и стотинка. За историята малко ме съмнява да е истина, но вече нищо не ме учудва. Порното и затъпялото население си казват думата.

8.   Ти също си кучка, щом си участвал в такива курвенски деяния. Никой не те е карал насила да си го вадиш, нали? Жените били кучки...? Я си помисли пак. Крадецът вика дръжте крадеца.

9.   До някаква степен е похвално ,че осъзнаващ всичко това в извода...живей живота си по по-достоен начин от тук нататък. Явно си имал нужда от тази опитност.

10.   Хора не глрдайте порно, доказно е, че САМО вреди

11.   Не давайте Древния Рим за пример, защото той именно затова е загинал: преди фактическото рухване винаги има процес на морално разложение. Затова и България е паднала под турско робство - четете драмата на дядо Вазов "Към пропаст", с разните му секти, адамити и нощни голи хора. Гледал съм такова порно, от любопитство: лицата на всички участници, и особено на жената, са грозни, гнусни и отвратителни. То и няма как да бъде иначе.

12.   11, Рим е загинал след векове величие, не е така. И ще те поправя, че има и хубави жени в генг бенг изпълненията. Варварите са били прекалено свирепини могъщи в този период, това е.