Харесвам приятел на гаджето ми
Здравейте! Може да ви се стори много банално, но харесвам приятел на гаджето ми. Не мога да направя нищо, не искам да му изневерявам или лъжа по никакъв начин. Сигурна съм, че и въпросното момче също си има принципи и няма да направи нищо, за да бъдем заедно, дори и да има чувства към мен. Не знам какво да направя, да спра да излизам с тях, да скъсам приятеля си...аз го уважавам и не искам да го нараня, но и това чувство което изпитвам... все едно точно това съм търсила, но мога да го погледна само от далече...Дайте съвет, ако имате идея как да се отнеса в тая ситуация...Благодаря!

Коментари

1.   Не пишеш на колко сте години. На 16 или 25?!
Има голямо значение!!
М 32

2.   Гледай си в своята паничка, защото накрая ще останеш самичка. Ама щом си погледнала настрани, няма да я бъде връзката ти.

3.   Авторката: На 20

4.   Уважението е нещо съвсем друго, когато имате деца. Става дума за привличане между гаджета, не си му длъжна.. Ти не си привлечена от него, мазохистично е да продължаваш. И се съмнявам, че ако се пуснеш на онова момче ще даде заден, ама много се съмнявам. Тъпото е, че ще ги скараш и ще стане филм. Зарежи този и си търси някой друг, но с момчето ще стане драматичен филм. Много тежък и непрепоръчителен филм.

Един зрител!

5.   Това е възможно най-долното нещо. Силно се надявам всички, които се влюбват в приятел/ка на гаджето си да си полуат заслуженото след време.

7.   Преди всичко споделяш с приятеля си, че имаш още едно увлечение. Едва ли заслужава да си с него само по милост. Той от своя страна може да е широко скроен човек. Няма нищо лошо човек да има чувства към повече от един обект.... С повечето ни е така. Но малко го признават.