Изневерявал ми е
Здравейте, момиче съм на 23год. Имах приятел година и половина, който беше най-страхотния мъж. С него се чувствах като принцеса. Държеше се добре, грижеше се за мен, водеше ме на много места, до един момент, когато започна да ревнува изключително много. Бяха всекидневни преследвания и скандали, циркове и безумни спорове. Една вечер реших в отговор на това поведение да проверя телефона му. Вътре пълно с жени - 3 сериозни като мен, с които си е пишел нон стоп и трие чата, но едната беше писала по-късно и прочетох доста неща, и поне 30, на които е писал здравей, как си... хора, кажете ми как да го оставя, толкова съм влюбена и толкова страдам. Кажете ми как да превъзмогна това и да си намеря друг, той беше всичко, което исках от един мъж. Много кофти история, чак не ми се говори,

Коментари

1.   Тоя те следи като полицай, но самият той е по леката част. Може физически да не е изневерил, но се опитва. От типажът мъже, за които чуждото е общо, моето си е мое.
Превъзмогването ще е трудно, ако си се задълбочила много. Но и това минава, горе главата.

2.   С воля. Със силна воля, уважение и любов към себе си, към собствената ти личност. Ако поставяш него по-горе от себе си, в центъра на живота си и си мислиш, че той е всичко, голямата любов и пр. , стой с него, търпи и страдай, докато те зареже. Това е, което аз знам. И съм изпитала. След месеци (при всеки различно колко) липсата се чувства по-слабо, Болката се притъпява. Най-хубавото е, че се чувстваш свободен.

4.   Фокусиран от погрешната страна, вкопчил си се в илюзията, че бил "всичко" което си искала... просто е добър лъжец и манипулатор. Сега няколко жени си мислят вероятно, че е "всичко" което искат от един мъж, но ти поне знаеш истината.
Така че, избираш между истината и временна илюзия.
Ако искаш да загубиш още малко време в илюзия, времето и животът са си твои, всеки има право да си ги пре•бе както си иска.

7.   Как? Дай време на времето?
На мен обаче нещо ми е интересно - много хора успяват да изневерят, вярно е. Но как могат да бъдат с 4 "сериозни" и същевременно да опипват почвата на много други места?
Имам сериозна връзка. Така сме настроили ежедневието си, че в свободното си време да сме максимално дълго заедно. Отделно и се чуваме, когато не сме заедно. Не нон стоп, но достатъчно често. В така изградената картинка НЯМА КАК да има време за друга сериозна, а камо ли за още 2-3 сериозни, на които да отделя толкова време. Така че се замисли колко сериозно е било сериозното ви. Мисли реалитично.
Всичко ще бъде наред. Успех!
ж

9.   № 7 - Не вярвай, че изневярата е невъзможна и се случва само на другите. Става при женени с деца, при сериозни връзки, нищо не е гаранция. Както да си настройвате сега живота, не знаете какво ви чака утре. А време за друга ще намери, стига да има желание. Моят се сваляше с колежка през работно време и банкетите им, при командировка, иначе се прибираше от работа директно в къщи, излизаше уикенда с нас, навсякъде бяхме заедно, обаждаше ми се. И това е траяло две-три години. Дали са три или една, дали са "сериозни" или не, все е същото предателство и все боли. Никой не е застрахован.

10.   Номер 9, май не разбираш смисъла на коментара ми. Да, изневярата се случва на много хора. Но НЯМА как да имаш 4 сериозни връзки и това да не се усети. Просто нямаш физическото време за това. Иначе казано - връзката на авторката не е била това, което тя си е въобразявала, че е.
Номер 7