Какъв тип жени/мъже ви привличат
Правя една анкета, проект по психология и ми се ще да разбера от какъв тип мъже/жени се привличат сексуално и емоционално хората. Ще ми направите услуга, ако споделите кои от мъжете/жените (някои от които известни) на снимките ви привличат и кои не. Кои по-първично и сексуално и кои по-скоро емоционално и мило? Ако не е проблем, пишете си и възрастта.

Мъже:

Мъж 1
https://www.pinterest.com/pin/311100286735057620/

Мъж 2
https://www.pinterest.com/pin/498703358734675945/

Мъж 3
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2016/06/nintchdbpict0002448614611-e1466002294788.jpg

Мъж 4
https://i.ytimg.com/vi/if-_3RJf2wY/hqdefault.jpg

Жени:

Жена 1
https://i.ytimg.com/vi/xP9kTTDi1VU/maxresdefault.jpg

Жена 2
https://i.ytimg.com/vi/-h7g4nC9UmU/maxresdefault.jpg

Жена 3
https://www.deviantart.com/jessica-beaumont/art/Perfetti-5744-725891820

Жена 4
https://i.insider.com/5da73040045a31494c165279?width=700

Жена 5
https://www.pinterest.com/pin/464926361535008101/

Коментари

3.   Не съм гледала снимките, отговарям директно- Джейсън Момоа. Точно този тип мъже ме привличат :) емоционално също ако познаваш малко живота му. Сексуално.... аррррр

4.   Жени 1,2. Иначе като изключим Нина Добрев и споменатите 1,2, другите са супер фалшиви. Едната от които(русата) има горе долу добро тяло, но в лице въобще не ме кефи.

5.   И аз не ти гледам снимките и отговарям - принц Чарлс и от жените - неговата Камила.
Майтап, бе Уили!

6.   Ж 20

Мъж 1: Красив е, но не ме привлича по никакъв начин, защото не си падам по синеоки мъже. Изглежда много загадъчен, мистериозен.

Мъж 2: Много чаровен и като млад, и като възрастен. Има много мило, момчешко изражение. Харесва ми. Привлича ме по-скоро емоционално, не буди желание за секс в мен.

Мъж 3: Мъжкар. Прилича страшно много на важен и уважаван от мен човек, затова не знам доколко мога да съм обективна в оценката си към него. От снимката на мен ми лъха на много сексапил. И той ми допада.

Мъж 4: Много ми напомня на момчетата, които седят по парковете и се вживяват в ролята на гангстери. Изглежда ми груб и простоват. Не ми харесва изобщо.

Като обобщение мога да кажа, че съм привлечена от номерата 2 и 3 които всъщност, поне според мен, са абсолютно противоположни. Номер 1 също не е зле, но не е моят тип. Номер 4 го отписвам директно.

7.   От жените 2 и 3

8.   Българите явно масово харесват мургави жени, българките пък мургави мъже. Аз пък ще кажа жена 1, харесвам руси бели жени. От мургави хора само съм си патил, не съм расист, ама много лошо съм видял от чернили, характерите им са гадни. Чудя ви се на мъжете кво им харесвате на тия черни жени, на жена 3 сигурно няа ми стане. Бялото е красиво и нежно, тъмни не харесвам.

9.   Мен ме привличат ебливите.

12.   Омар Болкан ал Гала,т.е. висок,мургав,с тъмни очи......мъжа ми е такъв,дъщеря ни и сина ни са като него ,черна коса и кафяви очи,аз съм бяла със сини очи и руса коса......осиновената в семейството.?...

13.   Нито един от тези четиримата. Джерард Бътлър- висок, образован/завършил е право/ и усмихнат- най-важното.

14.   От мъжете - нито един не ме привлича, даже ме отблъскват. Първият се опитва да изглежда като "лошо" момче, вторият е просто момче, третият е мачо, а четвъртият ми напомня на чалгар. Нито един не излъчва кой знае какъв интелект. Безкрайно ме привличат интелектуален, дори академичен тип мъже, зрели, спокойни и неизпитващи нужда да се доказват.

15.   №4 - Нина Добрев - не е зле, но като цяло изборът ти е странен. Особено №5(((...
Аз ще приведа свой вариант: момичетата са шведки и двете, и двете са известни, няма да ги назовавам, кой се сети, сети. Въобще, шведките, като се почне от Агнета от АББА, са класа: и като физика, и като душевност, и като способности.
1)https://media.vogue.fr/photos/5c2f6a319d6363239ca1506d/master/w_3840,c_limit/gettyimages_856751398_jpg_1516.jpg

2)https://i.pinimg.com/originals/24/96/02/249602ddfcb1e45a10c4a1f206e67c1f.jpg

16.   Нито една от жените не ме привлича.

18.   Нито един по никакъв начин. Само от снимките не научавам почти нищо за техния характер, навици, възпитание, култура.

Жена, 23 години

19.   Номер 15, шведки и духовност, това си е лош виц. Пък и сравнение с българки, рускини, чехкини, сръбкини и хъркатки са като мъже. Говоря за мнозинството, а не за подбрани. Иначе избирам от представеното. Избора ми е непопулярен, вече дали това значи и странен е въпрос на светоусещане. Просто не понасям нагримирани кифли, фалшиви и отблъскващи.

20.   Абсолютно нито един от изброените мъже не ми допада.

По-скоро:
https://images.app.goo.gl/f3juzDq5GLoQ6nqZA
https://images.app.goo.gl/W1pnfNSjVGSbaNBw8
https://images.app.goo.gl/rmzZqUzTRjzzDdWo6

Ж., 21г.

21.   Оя Окар, Ела Йорюклю, Ариана Гранде - тия жени харесвам аз.

22.   Само номер 2 е симпатичен, но нито един от всички мъже на снимките не ми хареса.

Ж,23

23.   За жена избора ми е:

Жестоко гореща генетика, по сянката да ме възбуди. В добавка:
-Нежно красиво невинно лице.
-Много нежна кожа. Такава, че всякаш е направена от изключително много малки частици, от които всяка частица отделно е калкулирана как стои на тялото, как се вижда и каква е на допир, нежна.
-Не само готино по размер дупе, стегнато, но пак, някои жени, които дупето им се сформира много приятно от генетика. не по надуто, не по щръкнало, просто се вижда как гена е изваял от микро частици дупето й, и всяка малка частица й е поставена на перфектото, това, което трябва да бъде, на уникално място, единично, отделно калкулирано от вселената. Общо взето като кожата, но тук засяга и формата, която се образува.
Пръсти на крака/ръце(може би не някакви кръгли), ръце, длани, стъпала, глезени, бедра, вагина, устни на вагина, цялото телосложение... генетиката на изредените да е изваяла уникалната сексапилност, женственост, нежност, точност.

Всякаш има уникална формула, която разтежа и развитието на тялото й следва, идваща от дълбините на гените, нейната душа, воля, ум, мисли и изборите в живота й.

Кво да кажа, нямам тип, трябва да е единствена.

24.   Мъж 2 ме привлича, мъж 4 ме отвращава.
Странен избор за жени. Всичките са много зле.

25.   Джо Манганиело ми харесва, Лиъм Пейн, Леонардо ди Каприо от известни личности. За жени там са много хубавите.

26.   Бътлър е готин, но правото и успехите не правят мъжа мъж. Фруги са факторите. Той може да е завършил право и да не практикува, айде дайте сериозно.

27.   Богатите мъже са много красиви и неустоими, но късно го разбрах. Сега съм на такива години, че трябва да се жертвам за някой на 60, но не ми се ще. Да бях по-млада - ехехехехехе. Ама то акъл и мензис ако не ти дойдат навреме....

28.   Нито един избор на мъж не ме привлича, но най-отбъслващи са 3 и 4
Ж31

29.   На мен ми харесват Андреа, Алисия, Николета Лозанова, Джесика Алба.

А този Джейсън Момоа изобщо не е хубав. Виж за мъже според мен тоя дето играе Тор е хубав, Коста Марков на младини, Лазар Ангелов и подобни.

30.   Жена номер 1.
М17

31.   7, по лели ли се заглеждаш? От жените само 4 прилича на нещо красиво, другите са категория MILF, а 5 е надуваема кукла.

32.   Жена съм на 50 винаги са ми харесвали русите мъже с сини очи по млади от мен тип Брат Пит

33.   От коментарите прави впечатление, че българина харесва мургави мъже и жени.