Какво мислите за Гришо?
Здравейте аудитория!
Отдавна се каня да попитам спортните ни медии какво толкова ме занимават с личните дела на Гришо.
Оставил съм ги тия медии, много на важни се правят, регистрации изискват, пут, къ, лъ, мъ, нъ - все важни изисквания за простичък въпрос.
К'во ма занимавате с някаква си хасковска издънка, свършиха ли се стойностните мъже, тоя ли да ми е за пример - няма смисъл да продължавам с отвращението си. И това животно ми се навира в очите, че за пореден път се "залюбило" с милиардерска пача - това ли е същността на живота, това ли е пинг-понга?
Умирам от срам!

Коментари

1.   Голямо лайно е тоя. Той вече и български не може да говори, обичал България, ама живее в Америка и идва от дъжд на вятър. Нищо особено не е и като вземат да се прехласват медиите по него направо ми се повръща. Спортът е чудесно нещо, да са живи и здрави спортистите ни, но точно този елемент не виждам на какво би могъл да ни научи. Най-често за него се говори във връзка с това с коя известна жена си ляга и може би го прави и точно с такава цел. Гнусно е. Освен това не мога да разбера това издигане в култ на спорта и спортистите, защо не си говорим повече за култура например... Правим известни някакви комплексари, които освен спорта други умения нямат, а интелигентни и образовани хора остават на заден план. България винаги е била много тъжно място и не виждам как ще се оправи.

2.   Като спортист жъне успехи, но като човек си е с типични отрицателни български черти - надут до безбожие...

3.   Нищо не мисля, въобще не ме интересува.

4.   Аз ще ти кажа - защото генерира трафик.
2 години Гришо беше "герой", но отказа да е медийна звезда. Някой прие това лично и започна с нападки и се оказа, че ад се плюе по Димитров е новото любимо занимание на хората.
Няма да забравя как купчина журналисти, чакащи го на летището, се оплакваха че ги игнорирал. Не че нещо, ама ако пътувам 11 часа, мириша на пор и имам още 2 часа до Хасково, че да се видя с родителите си, с които не съм се виждал от 1 година, не мисля че ще ми е до журналисти и тъпии въпрости от рода на "с кого спа миналата седмица".

9.   Зверски гнусен геронтофил е, това мисля за този гнусар.

10.   Изобщо не следя тенис, не е моят спорт. Още по-малко се интересувам кой с кого спи, дори и телевизия не гледам.
Но в същото време се радвам на победите на Гришо, и ми е все тая с коя спи, колко български знае и тн.
Не знам защо някои хора го "хейтят" толкова много. Моите успехи не зависят от неговите, нито бърка в моите джобове, така че нямам отрицателни чувства към него.
И не мога да разбера, защо повечето хора си мислят, че Добър професионалист е равно на Добър и земен човек. Едното няма нищо общо с другото. Може да си топ атлет на стадиона, но да си цървул в живота (тук нямам предвид Гришо).

11.   Единственият проблем на Гриша е, че е "не/одобряван" от българи неудачници проектирани собствените си животи.
Никой постигнал поне половината от което той, няма да седне тук да коментира и въобще да се вълнува с коя спи т.н.
Жалк8 жълти мозъчета...

12.   Имаше силни периоди, но му липсва последователност и самодисциплина. А може би и по-добър треньор. Раздава го повече като филмова звезда, не като спортист. Виж Рафаел Надал е съвсем друго нещо - борбен, нахъсан, дисциплиниран, концентриран. Работи момчето над себе си, перфекционист си пада, и въпреки множеството контузии още печели турнири - 13-та титла от Ролан Гарос тази година.

13.   До 10

Допреди него, беше голяма мания да се "хейти" Кубрат Пулев. От него па не знам какво очакват. Човека е боксьор, не професор по етика и философия, все пак ...

14.   А после злобата и завистта били черти присъщи само на жените...

P. S. Не съм фенка на Гришо и никога не ми е пукало за него.

15.   Според мен причината да се пише за личния живот на Гришо е точно такива хейтъри да коментират, четат и генерират трафик. Аз пък не разбирам какво ви интересува Гришо кого наебал, къде бил на почивка и в кой ресторант вечерял. За мен нещата са прости - ако ти харесва като тенисист, гледай му мачовете, ако не - просто не го гледай и не се интересувай от личния му живот. Че жените му изядоха много от успехите, които можеше да има, е вярно, но все пак това си е лично негов избор съзнателен или не. На мен също щеше да ми е по-приятно да има повече успехи и да просвали България, защото той имаше потенциала да го направи, но в крайна сметка той не дължи нищо на никого.

Неговата работа е да е тенисист, а какво прави в свободното си време си е лично негов проблем. Вас клиентите на фирмата, в която работите, питат ли ви с кой си го слагате след работа?

17.   А кого искаш - Стоичков ли?

18.   Ами то ако някои хора се научат и да четат, а не само да пишат ще станем малко повече от чукчите.
Въпросът беше "Отдавна се каня да попитам спортните ни медии какво толкова ме занимават с личните дела на Гришо.", а не с кого Гришката си ляга след края на работния ден. Уж един език говорим, ама май не се разбираме щото всеки чете както Бай Дявол е чел Евангелието.
Съвсем отделен е въпросът дали одобрявам или не личния живот на хасковския бек. Основното (според мен) е, че в обществото ни се насажда един модел на безотговорно поведение, момчетата подражават на Гриша и сие, момичетата подражават на миските, а накрая форумът е пълен с разочаровани мъже и жени, плюнките вървят от всички страни, жените к..ви, мъжете к..вари и т.н. безсмислени упреци.
На къде отиваме - that is the question?

19.   18, много добре съм прочел, ама ти не си схванал какво искам да ти кажа. Никой не те "занимава" с нищо. Не съм чул до сега някого да са накарали на сила да чете новина. Щом не те интересува, просто не четеш. Това имах предвид. Не разбирам логиката ти да четеш нещо, което не те интересува. Ако четеш нещо въпреки нежеланието си, вече проблемът е в теб.

Няма как един човек да харесва всички новини, но пък има избора да чете или да не чете. Няма как да забраниш на медиите да пишат новини, само защото ТИ не ги харесваш. Защото пък има хора, които се интересуват точно от това. По тази логика дядо Петко от Долно Нанагорнище може да не го кефи да дават новини за Доналд Тръмп. И какво? Трябва всички медии по света да не дават Доналд Тръмп, че да не създават душевен дискомфорт на дядо Петко?

Осъзнаваш ли колко несериозно и нелепо звучиш и как сам си противоречиш - хем не харесваш такива новини, хем ги четеш?

Пак помисли те ли те занимават или сам занимаваш себе си с неща, които не са ти интересни.

Поста ти би имал смисъл, ако някой те караше на сила да четеш за Гришо.

20.   Възхищавам се на Гришо. Започнал от Хасково. Дядо му е продал жилището си, за да може да учи в спортна академия на запад. И момчето е работило сериозно, за да стане от най-добрите в света. Сам, без подкрепа. Защото едно е да си спротист от САЩ, примерно, друго е да идваш от България. Така че авторе, ти в какво си станал 20 най-добрия в света? Вероятно по нищо. Не можеш изобщо да се сравняваш с Гришо по нищо. Е, човекът е тръгнал от бедна България и затова харесва богати жени. Лошо няма.

21.   Не гледам тенис, ама тоя смешник, който е забравил българския език за има няма 10 години, не мога да го търпя.
Адски некадърен тенисист е явно, щом все ракетата му е виновна и не може да мине дори първия кръг, на някакви смешни турнири/
Писна ми вече, като направи 2 поредни победи и новините само за това говорят, че чак ходят в Аскоу да снимат на живо
" екзалтираните фенове"...

22.   21, сериозно ли мислиш, че човек в световния топ 20 и бивш номер 3 в професията си е некадърен? ОК, да не го харесваш, добре, ама поне се придържай към фактологията. Не може да казваш на черното бяло, само защото имаш някакви лични причини.

Повечето хора не са дори в топ 20 на града си, камо ли на държавата си, камо ли на света.

23.   19, принципно си прав, но твърдиш някои неща без да ме познаваш. Не искам да звучи като оправдание или пък да се впускам в безсмислени спорове - телевизия не гледам, камо ли да следя мачове, формули и т.н. измислени събития, но има едно малко но, не съм се затворил в кутийката си и никъде да не ходя, а на болшинството места телевизорите са като нощни лампи, същото е и в болшинството заведения. Следвайки логиката да не се занимавам с неща, които не ме интересуват ще трябва да престана да се виждам с болшинството си приятели или просто да им забраня да си включват телевизорите в мое присъствие. Същото е и с вестниците, не си купувам, още по-малко такива на спортна тематика, но когато си пия сутрешното кафе хвърлям по един поглед на елктронните медии, да не мислиш, че чета наред всичките глупости, но анонсите към статиите са с ЕЙ ТАКИВА ГОЛЕМИ БУКВИ, няма как да не ти се набият на очи - прав и съм?
Аналогията с Чичо Тръмп не е съвсем уместна, ще минат изборите и всичко ще отиде в забвение, нищо че става въпрос за Президент, а не за спортист.
Както и да е, отново си стои въпросът защо аудиторията бива занимавана с личния живот, а не спортните достижения на "ракетата".
Аз знам отговора, каквото се търси, това се предлага - жалко, и не толкова за Гришката, а за аудиторията.
Знам какво ще кажеш, какво си се закъхарил за аудиторията, гледай си в паничката и остави другите да си живеят техния живот. Сигурно пак ще си прав, то това се и случва в обществото ни, всеки живее за себе си, но да не продължавам, че темата е много по-обширна от това да се одобри или отхвърли едно нещастно момче.

24.   Нищо ново за омразните коментари към Гришо-задължително трябва да се оплюе българин/българка които с цената на много труд са постигнали престижни международни успехи и са се утвърдили навън.
Другите държави си ценят успешните хора, в БГ ги унизяват и обиждат.Каква национална гордост или любов да имат към България при такова отношение? Специално за Гришо няма данни да е отправил каквито и да е било обидни коментари към България или към населението й.
Тогава, тези които го обиждат и принизяват успехите му, какво право имат да говорят така към него? Безпричинните обиди не показат нищо друго освен вътрешна злоба и завист към успелите с честен труд.

25.   Има много качества - и като спортист, и като мъж, но все нещо не му достига, предполагам характер и ум. Можеше да постигне много повече за прослава и на себе си, и на страната ни. А това, че е бил гадже с едни от най-красивите и знаменити жени, като Шарапова и Никол Шерцингер, значи много! Но пак характерът го подведе. Сега се радвам за Никол, че си е намерила стабилен и готин пич, и е щастлива.
Въпреки всичко, това, което направи Григор, никак не е малко, това е най-успешният българин в тениса! За да победиш Джокович, Федерер, и много други, да спечелиш заключителния турнир на осемте най-силни в света, трябва да се биеш, като лъв, на корта, и той го може! Освен това е много атрактивен, изобретателен и хазартен: има немалко направо гениални отигравания, които са невероятно популярни в YouTube, заради изключителната им красота...
Бе, това цял свят да му се радва и да го почита, а в България да го плюем, май само ние го можем.

26.   И що дири тази тема в "Любов и изневяра"?? При това авторът не блести нито с култура, нито с интелект. Не знам админите защо въобще са я пуснали.

27.   Не ми подапа, като типаж, успехи има, а това, че е д богат и жена няма лошо и той не е беден. И това, че някоя,е богата не я прави пача. Безогледни обиди.

28.   23, хубаво - значи проблемът не е в Гришо и медиите, а в това, че на всякъде има телевизори. След като има хора, които се интересуват от такива новини, не можем да забраним на медиите да ги пишат, само защото има телевизори на всякъде. Между другото по телевизията не дават за личния живот на Гришо, а само по интернет, а там имаш свободата да не четеш, щом прецениш по заглавието, че не е в областта на твоя интерес. И тази теза увяхва.

30.   Нормално е да се пише за личния живот на Гришо, все пак е топ спортист, пък и ние нямаме много топ спортисти българи в момента, като не ти се чете, просто недей. Не ме интересува личния му живот, като тенисист той има всичко да е номер едно-движение, енергия, техника, севрис, но няма психика да бъде голям шампион, според мен той си мина зенита на кариерата и занапред очаквам само да пада. Въпреки това успехите му са категорични-спечелен голям турнир от , спечелен годишния им турнир, полуфинали на Голям шлем, едва ли някога ще имаме тенисист на топ ниво. Всички тенисисти от Източния блок живеят в Монако и руснаците и Гришо и Джокович, тук просто няма условия, пък и вие, ако имсте пари дали не бихте живяли в Калифорния вместо в родната панелка. Аз лично никога не съм го чул да говори срещу България и винаги е казвал, че е горд, че е българин

32.   26, няма как да отговоря на всички, особено на онези, които ме съветват да не чета това, което не ме интересува, та всички явно са не само прочели, но и писали, а може и да са писали без да са прочели, знам ли.
На теб обаче ще ти отговоря, че темата не случайно е в любов и изневяра и ако блестеше с култура или интелект, може би щеше да направиш някаква връзка между любовта, изневярата и това, което ти се навира в очите като модел на личен живот. Аз се сещам и за още един дето прослави България, но посли уби човек и осакати друг за цял живот - на него също ли да му свалям шапка??? Та за личния пример иде реч - нека не съм лош пророк...
Колкото до работата на админите, предполагам си я разбират доста по-добре от теб и не се нуждаят от коректив с бляскав интелект и неземна култура.

33.   До 30: А не е като да е нямал основания да говори срещу България. Като започнем с това, че държавата по никакъв начин не го е подкрепила, не му е създала условия да се развива в спорта си и той е принуден още от малък да си търси късмета в чужбина.
А иначе завистливият бай Ганьо го плюе постоянно и му пречи, че говорел малко с акцент и какво ли още не. Ето, тази тема доказателството.

34.   Не следя отблизо изявите на Григор Димитров, но ще коментирам нещо друго, което отдавна ме озадачава - какъв е проблемът на хората с Хасково? "Хасковска издънка", "хасковският бек" - цитати от настоящата тема, в интернет съм срещал и други подобни коментари. Подчертавам - не съм от Хасково и дори не съм го посещавал, но не мога да разбера защо хейтърите на Григор Димитров се опитват да го уязвят като винаги подчертават, че е от Хасково, Хасково да не би да е в друга държава, нали е част от България - може би не най-красивият, не най-развитият, но все пак е български областен град, какво лошо има, че той е от там?

36.   Много е нежен все още. да беше поне научил да играе бекхенд с две ръце поне. Там му е много слабо звено.
Слаб психически, излагаше се като си чупеше ракетите.
Личен план поведение на жиголо. Слага се на преуспели тенесистки, които се държат по мъжки от него. Сигурно да се докопа до по добри позиции и да му уредят по модерен допинг.
На мен ми е безличен някак.
Все пак дано възмъжее и да се докопа до титла от големия плем някой ден. Ако тигрите отсъстват по някаква причина има теоритични шансове.

37.   Не гледам тенис и не мога да преценя колко е добър като тенесист. Това, което ме дразни в него е, че се държи като колежанче от идиотски американски филм. Още повече говори български с акцент, което няма как да се случи на човек, който е израсъл в България. Емигранти, които по 30-40 години не са се връщали изобщо у нас говорят родния си език перфектно! Като цяло изобщо не ме интересува никоя известна личност с кого живее, къде ходи, какво яде и т.н. Чудя се как на хората подобни неща са им интересни.