Любовта изчезна от живота ми
Аз съм мъж на почти 31 години. Последната ми връзка беше преди 4 години, която завърши с гръм и трясък. Не знам как точно стана така. Продължителността на последната ми връзка беше 2 години (това ми е най-дългата връзка до момента) и след това все едно нищо не е имало. От момента в който приключих връзката си нещата започнаха да се развиват в противоположна посока. Започнах да се отчайвам много даже съм стигал до крайности, негативни мисли. Заведоха ме на врачка да ми бае. Откриха ми много лоша енергия която няма оправяне. Окичил сам се с червен конец на лявата ръка, пия вода обаена от гледачката - никаква промяна. Не знам какво да правя, имам два избора
- или да се примиря със съдбата си
- или да се откажа от любовта завинаги
От Лъчко

Коментари

1.   Брат, заеби тия врачки и баячки, както си наредиш живота така ще си го живееш :) Не се отчайвай, живота е пред теб, ти си в разцвета на силите си :) Ще срещнеш друга по-добра, по-истинска и пламенна любов от тази :)
Една момиче на 20

2.   По твоята логика при мен трябва да е още по-лоша карма, последната ми връзка е от преди 4 или 5 години и трая 3 години и половина, от които в две бяхме на 2000км един от друг... т. е. беше псевдовръзка.

Спри ги тея врачки и тея ритуални глупости, престанида си мислиш глупости и се радвай на живота си. Научи се да се обичаш и да се чувстваш конфортно със себе си, защото ако ти не се обичаш, как очакваш друг да те обича? Срещай се с хора, обогатявай се, учи се, опитвай нови неща, това е тайната.
Лола

3.   Е, как два варианта, като посочваш само един- да си втълпяваш глупости и да не си даваш шанс да бъдеш щастлив. Имаш още куп варианти, като например да се стегнеш, да си повярваш, че можеш и ще бъдеш щастлив, и да си живееш живота, а все някога ще изгрее слънце и на твоята улица :)

Колкото до гледачката, много ясно, че ще ти открие лоша енергия, нали това и е работата, трябва да има какво да "оправя" уж. Отчаял си се, защото имаш нужда да обичаш и да бъдеш обичан, огледай се, около теб със сигурност има много жени, нуждаещи се от същото.

4.   Братле голям мъж си така не може сигурен съм че има още много щастливи мигове да изживяваш даи го мъшката Хектор

5.   Лола.. то ти и личи

6.   Съгласна съм с номер 2. И виж някои се влюбват в професията си, в хобито си и много други неща. Никой не е казал, че непременно трябва да си влюбен в някое момиче. Ха, нали така не е ли е вярно. Аз още не съм влюбена и не ми трябва. Обичам работата си, работя много а от там печеля много пари. Следователно се чувствам сигурна купувам си много нови неща и се чувствам красива... сигурно и любовта ще се появи, но не го търся. Чела съм такива книги, след всяко лошо се крие нещо добро от собствен опит казвам и аз съм имала такива периоди. Твоят живот се грижи за тебе защото е твой. ТИ САМО НАПРАВИ ПЪРВИТЕ КРАЧКИ. Ще видиш тогава всичко ще се оправи.

7.   5, кое ми личи? Че не съм обвързана? Не съм искала, не съм се обвързала ;) 6 само така :)
Лола

8.   Здравей, Лъчко!

Не зная как ще ти се стори, но съм загрижен от теб.. И един ден, когато Бог ме попита: "Ти срещна една история от Лъчко, нали? - Да, Господи! - А каза ли му за мен? - Не искам отговорът ми да е - не! Винаги можеш да промениш развоя на нещата към по-добро! Винаги имаш избор...
Хората си мислят, че би било много просто и .. не зная как да кажа, глупаво, на този свят да има само Добро и зло... Да, но истината е такава! Най-често най-простите неща се оказват най-верни и истинни, но не винаги най-практични...

След много дълго време не искам да си търся оправдание, че не съм ти писал. Мисля, че въпреки всичко коментарът и мнението ми ще стигне до теб... Има Бог, има сила. Ако един човек вярва в Бога, значи вярва и в лукавия... Надявам се, че знаеш. Както има Пророци - Божии хора... Така има и Пророци на лукавия, наречени - врачки, баячки и всички онези, които пропускам.

Искам да ти кажа, че няма добра и лоша магия... "Любовта дълго търпи и е милостива, любовта не завижда, любовта не се превъзнася, не се гордее, не безобразничи, не търси своето, не се раздразнява, не мисли зло, не се радва на неправдата, а се радва заедно с истината, всичко премълчава, на всичко вярва, на всичко се надява, всичко търпи." Ако вярваш - да ти бъде... Който търси - намира...

Един приятел (на 24 г. е), пее за Бог, издал е албум преди година-две, и смята скоро да се ожени... (Аз съм на 15). Един ден си седнахме на сянка и започна да ми разказва. Как за да издаде албумът е отишъл в Италия и е работил едва ли не като роб. Накрая италиянеца, при когото работил го излъгал и не му е платил. Той си помисли, че това е краят.. Но не, Библията дава въпроси на всичките отговори... Библията отговаря според ситуацията... Нищо не е случайно на този сят!

Сигурно го повтарям доста често, но ще продължавам. След като си е казал, че това е краят и е тръгнал да си идва за България. На вратата чука един друг италиянец, които му предлага работа. Въпреки всички изпитания той е издал албум и това всичко благодарение на Господ Исус Христос...

Не бой се - само вярвай! Какво друго да ти кажа? Знай, че всичко, което правиш на земята - ще държиш сметка на Онзи на Небето... Всяко добро и зло, което си извършил няма да остане неизплатено... Знай, че не само на тази земя ще получим стократно и т.н. според това, което вършим, а и горе на небесата ще ни бъде възнаградено... "Съразпънах се с Христос и сега вече не аз живея, а Христос живее в мен". С любов ти казвам всичко това, с надеждата, че един ден ще се срещнем ей там, в рая...

Прави повече от това да живееш, живей за Исус Христос!

Цеко - 15 г.