Нова тръпка
Здравейте,
от много време се чувствам адски самотна. Имала съм само една сериозна връзка, която продължи много дълго време. Все още имам чувства към този човек и знам, че никога няма да ме напуснат каквото и да става.
Въпреки това се разделихме, в момента не се виждаме, не се чуваме даже и не си пишем, но мислите ми още са насочени към него.

Над година вече сме разделени и едва сега намерих човек който да ме кара да се усмихвам още щом влезе в стаята. Работя в един магазин в София, а той е наш клиент. Винаги ме заговаря, усмихва ми се и ме разсмива. Понякога излиза от магазина и след това отваря отново вратата и ме гледа и ми се усмихва.

Не знам дали наистина ме харесва, защото аз по начало съм си доста наивна, а не знам какво да направя за да разбера. Твърде съм срамежлива, а и не искам да е показно спрямо клиентите, а и шефа ми винаги е там.
Искам нещата между нас да се получат и най-накрая за преодолея бившия.

Коментари

1.   Изчакай да направи първата крачка за среща, освен ако в момент не разговор не му споменеш, че примерно след работа си свободна и ти се иска да се поразходиш, като му споменеш, че това те разтоварва. И следващия или последващия, ако има повече интерес, ще те попита дали искаш да се разходите. Може да му споменеш, кое е любимото ти място, което обичаш да посещаваш. Дори и да няма такова:) помисли предварително къде би било приятно и за теб, за да се отпустнеш. Все пак това е твоята идея и територия;) Успех и не се притеснявай, отпусни се пред него и бъди себе си. Забавлявай се и се усмихвай! Приятна среща!:)
trakdata

2.   Може да му напишеш номера си на касовата бележка ;д