Как да я разбера?
Здравейте мъж на 28 години съм от малък град смея да твърдя че изкарвам прилична заплатата за времето в което живеем. На външност съм по едър от другите мъже но ходя на фитнес и се опитвам да вляза в форма. Моята история е следната от известно време си пиша с момиче в Инстаграм се запознахме. Тя е на 19 години и не сме от един град до тук добре. С времето си разказваме много един за друг кой с какво се занимава и къде живее. Имам нужда от съвет от 2 седмици насам тя ми казва обичам те без дори да сме се виждали. Имаше опит в който се опитах да й кажа да излезем и да се видм на живо понеже визуалния контакт е много по добър отколкото пред телефона. Всеки мой опит да излезем тя ми казва има време и това ще стане. Моля за съвет какво да очаквам и има ли смисъл да се надявам да се получи нещо при положение че постоянно контактуваме в нета но това е засега.
Разказвали сме си много неща аз за моето семейство и тя за нейното семейство.
Какво да очаквам оттук натататък и как да постъпя занапред? Моля за съвет и от жени и от мъже

Коментари

1.   Изненадай я. Отиди с букет цветя и подарък в града, в който живее без да я предупреждаваш. За да не иска да се виждате на живо значи, че крие нещо. Така хем ще я видиш на живо, хем може да разбереш повече за нея.

2.   Поискай да се видите на камера и виж как ще реагира.
Ж.

3.   Не е ли елементарно? Профилът ѝ е фейк.

4.   Фалшив профил, нереални години и явно пол. Как може някой да ти пише, че те обича чак, като никога не сте се виждали? Работи за наивници.

6.   От малък град си, а не познаваш мацка, която си намерил в Инстаграм.

Някой си прави зверска кирия с тебе, мойски.

Ако те "обича" поставяш ултиматом, виждаме се утре или край. И това е. Ще видиш колко те "обича" тогава...

Братан.

7.   От Автора помолих я да се покаже на камера и се показа поговорихме си и то доста. Номер 2 благодаря за съвета както и на всички останали

8.   От №2
И двамата сте от hi tech поколението и не сте се сетили досега да се видите на камера? Както и да е.
Харесахте ли се на живо?