Тя се оказа малка
Здравейте, ще бъда кратък.
Наскоро се запознах с едно момиче в едно приложение. Пишеше че е на 19, аз съм на 26. Започнахме да си пишем и скоро след това се срещнахме. Имахме няколко срещи и много я харесах - забавна, добричка и чаровна, някак си много женствена. На последната среща обаче тя ми каза че за нещо не е излъгала... и след това каза... аз съм на 14...

Не можех да повярвам, защото не изглежда като другите момичета на 14. Изглежда по-голяма и по-зряла, висока е, няма детско поведение...

- Ти се шегуваш? ! - това беше моята реакция.

Тогава тя се засмя, отвори портмонето си и ми показа личната си карта. Не можех да повярвам...

Каза ми "Нали ще продължим да се виждаме, защото те харесвам? ", а аз нищо не отговорих. Постояхме малко и аз я закарах до тях и се прибрах.

Писа ми след това, но аз вече се държа различно. Харесах я, не крия, не сме правили секс или нещо, но все пак ми е гадно, че се оказа на 14... все пак не искам да изглеждам като някакъв педофил. Мислих че най-после съм попаднал на точното момиче, а то какво се оказа... проблема е че наистина тя изглежда и се държи като голяма, но се оказа измама...

Сега не знам какво да правя, тя иска пак да излизаме, аз обаче не съм сигурен...

Коментари

1.   Иска да спи с батко. Стой настрана, да не изядеш боя заради единия кеф.

2.   Не се занимвай, ще си докараш беля на главата.

5.   Педофилите се възбуждат сексуално от деца без вторични полови белези. Не може да си педофил, ако момичето изглежда като жена, т.е. с цици, широк ханш и т.н. Въпреки това на 14 е малка за теб и ако реши да ти направи мръсно като излъже, за да ти отмъсти, че си я изнасилил, законът ще бъде на нейна страна.

6.   Аз съм на 22, моята приятелка е на 16 и сме заедно от почти 2 години. Щастливи сме и то много.

Педофилия е само ако няма 14, не бъди тъп и прочети закона. Недей да слушаш невежите дето са писали наизуст по-горе. Поопознай я, запознай се с родителите ѝ, изчакай да мине време, за да разбереш каква е. А секс почти всички почват на 14-15 и не виждам лошо в това.

7.   При мен пък беше обратна ситуация. Веднъж на училище имаше някакво събрание,но честно да си призная,не знам за какво беше. Взехме,че се запознахме. Каза ми,че е на 18. Но после взех,че го проучих...просто от любопитство и като осъзнах,че ме е излъгал за годините си,ами спрях да си говоря с него. А не,прекалено малка съм за него,а и той е прекалено голям за мен. Какво да кажа,хора всякакви.

8.   По-добре не се занимавай, защото утре ще се скарте за нещо и ако реши да ти направи мръсно, ще береш сериозни ядове. Да, по закон ако има 14, не е педофилия, но пък процедурата ще е в нейна полза и може да те вкара в пандиза само с показания. Виж, ако има 16, тогава вече трябват по-сериозни доказателства.

9.   Изобщо не се въвличай в подобна драма, че ще ти се случи ужас, вярвай ми. Когато бях на 27, направих грешката да се занимавам с 18 годишна и още съжалявам. Нито е зряла, нито разбира света, нито нищо. Взимай ги между 18- 22, но минеш ли 25 гледай ги от 21 нататък, харабия. Иначе филмите са супер натегащи и напълно ненужни. Мен ме наричаха педофил и ненормалник, че се зарибих с тая 18 годишна, която на визия си беше по към 20, това ме караше да се чувствам спокоен, но майка й и бащс й са големи филмари, разделиха ни. И сега е с един бастун на 24, а тя вече да е на 21. Той кара кола в пияно състояние. Някой път няма да се върнат, но тъпата й майка(като средностатистическа жена), няма идея кое добро и зло за щерка й. Когато бащата е Ганьо, щерката е ганьова!!!

10.   Можете да излизате заедно, да се забивате и да се натискате - закона го позволява, но ако примерно е девствена и се стигне до секс - малките са с доста тесни отвори и може да и причиниш някакво вагинално разкъсване. Съответно ако е решила да ти направи мръсно това вагинално разкъсване може да стигне до някое съдилище под предслов, че е станало изнасилване. Най-добрия съвет, който мога да ти дам е да продължиш да се виждаш с нея, да си излизате за разнообразие - на кино, на кафенце, в някое паркче, романтики а-у и междувременно да си търсиш някакви по-големи за секса - така хем няма да те бие хормона и ще си кротък, хем няма да се стигне до ужасни последици за теб и ще си се забавляваш. Туко виж ти и духала някъде. ;)

12.   Не се занимавай! Тя може да изглежда и като на 20, но фактът си е факт, на 14 е и от това могат да последват куп неприятни неща, за теб. По-закон, ако е над 14 не е престъпление да спиш с нея, но си представи, че се скара те и тя те обвини, че си я накарал да спи с теб насила? Направо става страшно! И изнасилвач могат да те изкарат.
Отделно, не знам какво и е семейството, но ако аз разбера, че 26 годишен спи с 14 годишната ми дъщеря... Е, пак няма да последват добри неща, за теб.
За това не си създавай излишни проблеми и си потърси приятелка над 18 или поне над 16.