Не знам дали е удачно да му покажа интереса си...
Здравейте! От време на време коментирам разни историйки тук като се опитвам да бъда полезна на хората с мненията си, но ето че и на мен ми се прииска да напиша нещичко, за да проверя какво мислят другите по този въпрос. Не е нещо ново, което да не сте чували.

На 24 съм, имала съм 3 по- сериозни връзки досега и смея да твърдя че не съм познала любовта... докато не срещнах Него. Не знам дали ви се е случвало да погледнете някого в очите и вече да знаете, че това е човекът за вас, преди да сте си разменили по някоя и друга дума.

Не съм вярвала в любовта от пръв поглед досега, но ето че ме сполетя. Оказа се, че и той има някакъв интерес, но явно не достатъчен, че да ме потърси. Изтъква различни причини пред общи познати като тази, че негов приятел е влюбен в мен, или че го е страх да не го нараня и т.н.

Ясно ми е, че за него не съм нещо повече от една симпатична девойка и няма на какво да се надявам, но мисълта за него ме изгаря. Не мисля за нищо друго и това продължава вече близо 3 месеца. Имам чувството, че ще полудея а не смея да направя нищо. Просто сме на здравей- здрасти, някое и друго пощипване по бузката или хващане за ръката от негова страна, разменихме си даже номерата и до там.

Струва ми се неудачно да му звънна или пиша смс, а полудявам. Не знам как да постъпя и за първи път ми се случва. Някой да има някакви идеи защо така се получава и дали ще е тъпо по някакъв начин да му покажа интереса си, защото не съм свикнала аз да съм тази която се бори за внимание?! Благодаря предварително!

Коментари

1.   Маи е от типа хем му се иска хем не му стиска

3.   Когато човек иска нещо, което никога не е имал, ще се наложи да върши неща, които никога не е правил... и умната. Като на война :-) Нужна е стратегия. ;-)

4.   Първото което е, това не трябва да те интересува какво казват общите ви познати. Какво ти предават, и кой какво разбрал. Вашата комуникация да не стигне до теб, хората да ви определят връзката. Трябва първо от него да разбереш. Но не избързвай. Трябва да се случи нещо повече от това да се пощипвате по бузките и хващате за ръчичките. Нещо да се случи или ситуация, в която да ти покаже, че има интерес, но дори и тогава не трябва да се хващаш на въдицата. Колкото по- постепенно се случва всичко, толкова по- дълго ще продължи между вас. Дръж го под напрежение. Гъделичкай го:) отвътре. Но не да се дърпаш и да усети, че играеш някаква игра с него, защото има вероятност скоро да се е разделил с жена и да е наранен или да не иска в момента никакви взаимоотношения.

Едва ли искаш да му покажеш, че искаш интимни отношения, да да го направите веднъж и след това, като дим да го няма. Задръж, нещата, ако трябва да бъдат в твоя полза ще се подредят от само себе си. Двама човека не го ли правят взаимно, да искат едно и също, няма как да се получи. Погледни го в очите, но задръж погледа и му дай най- положителната си усмивка. Сама ще разбереш какво чувства и мисли. Ако разбира се не си го направила до сега. Успех!
trakdata

5.   Авторката: Преди няколко месеца се е разделил с приятелката си и е споделил на познати, че го е страх да започне връзка. Предпочитал да изчака... може би не ме иска достатъчно, подвела съм се напразно. Уж се интересувал от мен, но нищо не предприема... направо ме подлудява така. Ще съм жалка да му прося вниманието, затова седя и си трая и се ядосвам.

6.   Ами нека си почине човека, като се съвземе може и да действа. Преценявате още отстрани що за човек си явно. Ти си трай и щом го харесваш изчакай го да се реши, не се забърквай с друг че ще съжаляваш после. Чакай мълчаливо, през това време нищо не пречи все да си му пред очите:)

7.   Авторката: не смятам да се забърквам с друг, докато и него не го видя с друга... дотогава надеждата ще я има.