Бихте ли имали връзка с пушач, ако вие не сте?
Харесахме се с едно момиче, обаче тя е пушачка. Чудя се дали да я поканя на среща. Вие имахте ли връзка с пушач, ако вие не пушите или обратно. Какво мислите?

Коментари

1-50 от 53

1.   По принцип за мен е непривлекателно момичето ми да пуши. Огромен turn off е. Това значи, че тя не си цени здравето и вероятно не спортува, което значи, че не води здравословен и пълноценен начин на живот ( което пак е turn off ). Няма гаранция кой колко ще живее, но има голяма вероятност тя да развие различни състояние, като голям риск за сърдечен удар, жълти зъби, отратителен дъх и т.н. Как да създам семейство с такава жена, като знам, че има екстремно по-голям шанс да ни остави с детето. Да не говорим за парите.

2.   Да, мъжа ми пушеше, вече не.

3.   НЕ!

5.   Бих.

6.   Да бих

7.   Аз съм мъж, ненавиждам цигарите, родителите ми също са непушачи, но по някаква ирония на съдбата, повечето ми връзки, дълги и краткотрайни са били с жени пушачки.
Сегашната ми приятелка ту ги започва, ту ги спира. В момента пуши по 1-2 цигари дневно.
Гадно ми е ако се целуваме малко след като е пушила, но при добра хигиена всичко е наред.

8.   Имала съм, не се получи. Дразнех се като ми мирише на цигари или излиза да пуши на терасата и отказвах да го целувам по същата причина. Не става в дългосрочен план единият да пуши, другият не.

9.   По-скоро не... 95% са страшно миризливи и отблъскващи, но познавам 2-3 момичета, които са пушачки и все пак винаги миришат на чисто, а не на пепелник. Просто прецени колко точно е гнусна.

10.   Да. По мога да изтърпя миризма на скъпи, хубави цигари или пури (не разни качаци, свити саморъчно) отколкото на лук, чесън, кисело зеле или ракия.

11.   Покани я,за една среща нищо толкова няма да стане.Аз се съобразявам ако насреща ми има непушач.

12.   Аз не пуша, но обичам аромата на цигари и нямам нищо против мъжът до мен да пуши.

13.   Момче съм, непушач и да, бих имал връзка с пушачка, стига да не пуши при мен и да ме дразни. Но ако след време почнем да живеем заедно не бих бил ок с това да харчи парите ни за цигари и да окадява цялата къща. А ако решим да имаме дете определено няма да съм съгласен да пуши докато е бременна. Няма и да съм съгласен да пуши при нашето дете. И с времето годините ше си минават, тя ше си пуши и накрая като се направи равносметка, ми тя ше е опукала едни 1000-2000 лева за цигари. Ако имаме дете/деца и те ше видят от нея и ше пропушат. Това не е задължително. На един приятел баша му пушеше, майка му още пуши, но той никога не е пушил и няма да пропуши, знам познавам го. А и да не пуши те пак може да пропушат. Но ако и приятелката ми/жена ми пуши и след време и децата ни пропушат, не сме Рокфелер. Така че бих бил навит с това да имам приятелка пушачка, но не и да имам жена пушачка. Да не говорим, че може и да направи някакъв рак и после по доктори да си съсипваш нервите. А като се замисля колко по-смислени неща могат да се купят с парите за цигари. Приятелка пушачка-може би, жена пушачка-не, ще пропусна!

14.   Не

15.   Винаги ми е било противно като видя някое младо момиче да пафка цигари. Просто е грозно и няма нищо привлекателно в това. И колкото дъвки да дъвчи пак си вони на фъшкия.

16.   И аз като като но. 8 имах, но не се получи. Освен това израснах в дом на двама пушачи, и още от малка миризмата ме отвращаваше.
Колкото и човек да спазва хигиена ще има лош дъх от цигарите, а ръцете и дрехите му също миришат от всекидневното пушене. Да прибавим и вредите вътре в организма плюс високият разход.
Всеки избира, но аз лично никога не бих се тровила с такова нещо, да съм зависима от него като от наркотик (а то си е вид наркотик), и на всичкото отгоре да давам сума ти пари.

17.   Аз не бих, нито аз, нито приятелката ми пушим. Бившата ми пушеше, знаеше, че не го одобрявам и не го правеше пред мен. Никога не съм усещал цигарен мирис и вкус от нея, освен веднъж-два пъти.

18.   13 - ти имаш ли приятелка изобщо? Това за бъдещата ти жена е като приказката за нероден Петко.

19.   Това е много странно, що за въпрос? Моят приятел е пушач, пуши и трева почти всеки ден, аз не пуша нищо, само вейп от време на време и то без тютюн. Не ми пречи да го целувам секунди след като е дърпал от тревата, наистина не разбирам хората, за които това дали отсрещният човек е пушач или не, е от такова огромно значение.... Това ли е най-важното за вас в една връзка ??????????

20.   Нямам нищо против хората, които пушат. Аз не съм пушач, а това че жената, която харесвам пуши, изобщо не ми е проблем. Малко е комплексарско, ако само заради едни цигари, не харесаш някого.

21.   По принцип това е гаден навик, но не бих зарязала мъжа си ако пропуши. По-скоро ще се опитам да му помогна да ги откаже. Така, че ти си реши колко държиш на това момиче, ако е достатъчно, помогни й да ги откаже, ако не, не се занимавай.

22.   Аз пуша, съпругът ми никога не е слагал цигара в устата си. Нямаме проблем с това. Никога не бих пушила в стая, в която спим, например. Това е закон. Никога не бих си легнала без да си измия зъбите. На него моето пушене не му пречи. Аз самата ненавиждам миризмата след изпушена цигара и проветрявам старателно. Пепелник с фасове у дома, дори и след гости, няма. Изхвърлям, измивам и е чист, а дрехите, с които съм била, са в пералнята или приготвени за химическото. Това е правило и след като сме били ние на гости или на ресторант, където се е пушело.
Питала съм го дали има проблем, казва, че практически не забелязва, че пуша.

23.   Ами трудна работа... Или пушачът в един момент трябва да ги откаже, или връзката постепенно отива по дяволите...
Да не говорим колко е неприятно да се целуваш с пепелник, или колко гадно е в леглото да ти запали цигара.

24.   Жена съм. Непушач. Ако сега трябва да избирам, не бих си взела мъж пушач. Първо заради здравето, второ заради парите.През голяма част от живота ми се е налагало да живея с пушачи и не ми беше добре. Не се съобразяват с останалите хора. Сегашното ми гадже пали по 2-3 цигари на седмица, но не е проблем. Две от предишните ми гаджета-непушачи категорично да ми лазвали, че не биха се хванали с жена, която пуши, колкото и да им харесва.

25.   Като се оженинме жената обеща, че ще спре пушенето.Спря докато беше бременна, роди и кърми. Стотици мъже познавам, който се отказаха и стотици жени, които нито искат, нито могат да се откажат от смрадливото тютюнопушене. Душа човек е, но вече 30 години не намирам начин да я накарам да ги откаже пустите цигари.
Принципно при жените от алкохол и цигари много трудно до невъзможно е отказването. Сега много повече момичета пушат, отколкото младежи и това е провал за генетиката на народа ни!

26.   Вие сте тотални откачалки. Ако и това нещо гледате на човека сте за никъде. Жена на 24г. съм и пуша, но никога не ми е било проблем в която и да било връзка. После ревете по форуми, че сте сами или девствени (или и двете) на 25-30, че и повече години и търсите любовта в тиндър. И тая простотия със здравето не ми се коментира също. Че те хората само един порок имат - виж хазарта, пиенето, вредната храна, наркотиците, курвалъка и другите неща не са проблем.

27.   Не ме кани :)

28.   Женен съм дори за такава.

29.   Е аз какво да кажа. Пуша пури, а там не е като при цигарите. То си е направо хоби, страст, цяла наука. Да ги съхраняваш, да и се насладиш.
А всички знаем, че пурите са тежки за околните. На мен ми доставят огромно удоволствие, но отстрани не могат да го проумеят. Не усещат този аромат, който аз усещам.
Та в тоя ред на мисли, ако ще търся жена ще трябва да няма нищо против пушенето ми. Млад съм още и изобщо не търся жени зао обвързване, но знам, че това би било проблем, ако предварително не сме се разбрали. Отделно пурите са и скъпи и само си представям как жена ми стои и ме пита пак ли ще си купувам пури и ще харча пари. Та засега предпочитам да съм сам и съм си супер.
Тея с цигарите, това са ви бели кахъри. Аз пък не искам да правя компромис с нещо ,което обичам, само и само да ме харесват на всяка цена и да са с мен.
То е ясно, че не пуша пура всеки ден и всеки час, но и 2 пъти седмично или дори само 1 път пак ще пречи на доста жени, за което им правя услуга и не се занимавам изобщо с тях.
Бил съм с пушачки и пушенето не ги правеше по-непривлекателни, може би не са пушили толкова много.

30.   До 29

Както сам каза - пурите не са като цигарите, а ни ги консумираш по 10 до 30 пъти на ден.

Сега, ако някой не те харесва, защото пишиш, трябва да направиш избор. Аз излизах с момиче, което пушеш по 30 цигари на ден, въпреки че ходеше да тича (да, луда работа), дъвчеше нон стоп дъвки и прочие, но така и не заживяхме в нас, защото колкоот и да обичаш цигарите, в един момент трбява да се собразиш, че да пушиш в леглото, докато приятеят ти с астма спи, просто е си е чиста ганярщина. Ок, да - краен случай, ама ти си този, който е с лошия навик, при това по избор.

31.   Ако любовта е силна единия ще търпи а други ще ги откаже

32.   Жена на 24 години съм и не пуша, но имам друг порок - обичам алкохол. Не бих се отказала от нещо, което обичам и ме кара да се чувствам добре заради друг. Живях с мъж като ултиматума беше да не пия и не издържах много дълго. Съветвам и другите да не правят тази грешка, във времето ще се отрази зле на връзката ви и нещата така или иначе са обречени.

33.   Не бих имал нищо общо с българка като цяло, без значение пуши ли или не. То тва да им беше само недостатъка, ама проблемът им е най- вече характера, пък и на половината външността- мургави не харесвам, а в Бъргария доста хора са такива. Младото поколение жени са леш, само прочетете коментара на номер 26 и ще ви стане ясно. Най- малкият проблем при нея е, че пуши. Арогантност и самочувствие до небето.

34.   Зависи. Ако има добри финансови възможности може и да простя гадната миризма на тютюн, защото ще ми покаже прекрасни места. Ако няма по-скоро не, защото е си изпарих.

35.   Цигарите и курвенската душица са нещата, които мразя най-много.

Ж,23

36.   Принципно бих. Ако се съобразява и не пуши вкъщи и колата! И съм имала такава връзка. Но предпочитам непушач и настоящият мъж до мен е непушач. Не, че заради това съм го избрала - паснал ми е просто, но това определено е един от плюсовете му.

38.   Да, ако си подхождаме в по-важните аспекти. Аз пуша от дъжд на вятър, с колеги или познати, за компания, да тече лафът. Никога сам. Така че съм на двата бряга в този смисъл.

Ако ми писне гаджето да ме одимява, ще я пратя на балкона. Ако е бременна, ще ѝ забраня. Ако продължи, ще я изгоня.

39.   Здравейте, пушач съм. За мен няма значение дали тя пуши или не, но ако момичето си заслужава бих спрял цигарите заради нея, ако настоява.

40.   Пушещите българки вонят гадно. Трябва да не си гнуслив!!

41.   Страшни сте!Хахахха,не знам как се чувствам след такива грозни нападки и коментари.Аз лично съм момиче и пуша-свивам си цигарите,тоест на месец давам около 30лв за цигари-не е голяма загуба,сама си ги плащам.Приятелят ми не пуши и нямаме проблем.Аз се съобразявам-ако сме навън-заставам , така че да не му димя,не пуша в колата,вкъщи и т.н.Не мириша и гадно,както повечето са коментирали-спазвам отлична хигиена,дъхът ми е без мирис,хората винаги ми правят комплименти,че мириша прекрасно?Това е.Различни хора-различни представи,но не е нужно да сте злобни.

42.   Номер 40,рускините сигурно миришат на цветенца след цигара?

43.   Н 40, тъй кат' си компетент, я кажи как миришат пишещите рускини, китайски, испански, американки, французойки и всички останали за които знаеш.
Чакам да те прочета ей така ○,○

45.   Непушач съм и мразя дима и аромата на цигари. Но има някакъв стил дама да държи цигара. Както и всеки човек. В старите филми, а и в живота е много секси да запалиш на жената цигарата. Иначе като непушач се чудя какво да държа в ръка с пръсти хаха че да изглеждам готино.

46.   Чета коментарите и незнам какво да кажа просто, мъж съм, не пуша, жена ми е пушачка и не съм забелязал нищо гнусно и миризливо в нея, целувам я докато пуши и не ми е проблем, след секс отново пуши и не ми пречи, за мен е важно че я обичам, секси е, желая я само като я видя, единственият проблем с пушенето и би бил финансовия

47.   Категорично не. Мразя пушил човек да ми говори близо до мен и да смърди та камоли друго. Забележете кожата на хората, които пушат, забележете зъбите. Изключителни грозни маниери имат и някой пушачи.

48.   Не. Но пушачите мъже винаги са били готови да ги спрат заради мен и са спирали.

49.   Не. Не съм пушач и никога не съм имала връзка с пушач.

50.   Да. Жена съм. Никога не съм пушила каквото и да е. Дори незапалена цигара не съм слагала в устата си. Момчето, което обичам, е пушач. И то страстен, към момента. Не ми пречи. Любовта за мен е по-важна от някакви си цигари.

51.   Трудно. Ненавиждам цигари, никога не съм пушила и никога не съм дръпвала дори веднъж. Ежедневно ме дразни пушенето, дори когато вървя по улиците или когато си отварям прозореца. В 5- 6 от 10 случая ще цъфне някой по етажите да пуши и смръднята ще влезе при мен... Та, какво остава да се хвана с пушач, че пък да целуна такъв.... Ужасна смрад се разнася от такива хора.

Black Sabbath

52.   Аз бих
Мъж съм и моята жена пуши, никога не е ми било проблем това

53.   Как можеш въобще да харесаш пушачка.
1-смърди ужасно
2-не изглежда добре
3-харчи излишни пари
Има куп причини никога да не си хвана пушачка за гадже

1-50 от 53