На нисък мъж отиват ли му мускули
Или изглежда прекалено набит? Като казвам мускули, нямам предвид да е нацепен батка, а в рамките на нормалното.

Коментари

1.   На всякакъв мъж му отиват мускули в рамките на нормалното, що за въпрос?!

2.   В рамките на нормалното е най-добре, защото ако е слаб ще изглежда като момче, а ако е прекалено ще изглежда като мутра.

3.   Кофти е , но на нисък мъж нищо не му отива.
Разбира се, всеки мъж може да компенсира с чар и пари.

4.   Дефинирай и "нацепен батка". Ако говориш, да приличаш на модел на бельо, то си е супер. Ако си 130 кила, 163 сантиметра, макар и да нямаш мазнини, защото видиш ли си с 60 санта ръка, приличаш повече на горила, отколкото на човек.

5.   Не, ще прилича на квадрат или на горила както казва #4.

6.   Първо, какво е нисък за теб? Принципно, ниските хора трупат по-лесно мускули и повечето културисти не са над 1.80.

Второ - "нацепените батки", поне в България, са по-скоро дебели, отколкото мускулести. Нисък и дебел е наистина неприятна комбинация.

Трето, ако имаш предвид нормална, човешки постижима мускулатура без анаболи, то визуалната разликата между трениран и нетрениран човек не е кой знае колко голяма. Виж снимки от културисти преди стероидната ера. "Еталона" Арнолд е реално в пика и... Едно 98% от тези дето се изкарват "натурални", лъжат по един или друг начин. Тъй че не се притеснявай, като започнеш да тренираш няма как да станеш изрод като тия дето виждаш по телевизията и социалните мрежи.

7.   Разбира се, че му отиват! Тренирай за здраве и сила, не мисли прекалено много как изглеждат мускулите ти за жените. Бъди готин по характер, усмихвай се повече, излъчвай увереност и никога няма да имаш проблеми с жените :)

8.   Авторът: като ръст и структура изглеждам досущ като Джердан Шакири.

https://webnews.bg/uploads/images/37/1237/241237/768x432.jpg?_=1466880743

Той е може би една идея по-изчистен от мен.

9.   О и още как. Това са любимите ми мъже. Дори да не са много хубави в лице, ако са ниски и мускулести съм в шах. Една приятелка ми е казвала за някои ниски "нацепени батки" както казва автора, че са набити, но аз не го виждам така - харесвам ги, а пък ако е умерено просто идеално.
П.П. важното е вие да се харесвате, винаги ще има хора, които ще смятат, че сте привлекатулни и други, които няма, но не им позволявайте да променят мнението ви.
Една ниска жена

10.   О, разбира се, че отива. Вземете напримен Йордан Йовчев.

11.   Еталона Шварценегер е 1.88 висок, Момоа е 1,93, Дуейн Джонсън 1.96, Вин Дизел 1.82, Стив Остин 1.88, Джейсън Стейтъм 1.78.На тези им отиват мускулите.

12.   Мускулите и едно добре оформено тяло комплиментират каквато и да е височина.

Ниските обикновено трупат мускули под вече съществуващите си мазнини и затова изглеждат като табуретки.

Братан.

13.   На всеки отиват. Стреми се към физиката от гръцките статуи и винаги ще изглеждаш добре.

14.   Един приятел е 1.72- 78кг. Тренира на лостове, тича, блъска тежести, широк в раменете и тесен надолу. Има и симпатично лице, сериозно и интелигентно. Мога да кажа, че ако някой тръгне да го тупа, малко ше се озори. Готино мъжкарче, ама мацките не му се кефят. Имаше една дето беше 1.62 и го заряза, падала си по над 1.80. За жалост, малко са фенките на набитите мъже в България. Запитванията сочат, че масовата жена търси мъже над 1.80, тъй като има вярвания, че такива мъже са закрилници с добри гени, ама за мен не е така. Повечето хубави момичета се мъкнат с буквално льольовци! Не е сериозно да излезеш с мъж 1.90 и да е 75-80 кг, това е слабак. По-добре с някой тип "Роки" от маркучи дето са хилави.

15.   До 14

80 килограма и 190 сантиметра ръст е точно в средата на BMI-я и е здравословно тегло. Освен ако не си активен спортист, то не е "слабак".
Просто модата в Бъгария стана, да си някакво "страшилище".
"Повечето хубави момичета се мъкнат с буквално льольовци! Не е сериозно да излезеш с мъж 1.90 и да е 75-80 кг, това е слабак."

М дам. Не са с тебе, занчи са с льльофци.

17.   Ами, доста се въртят да зяпат, не е като да не са се мъкнали и да не им се мъкне с мен. Апропо, на ръст 187. 96 кг тренирано тяло и хубаво лице, малко жени успяват да устоят. Мъкнали са се и ще се мъкнат с мен, но не се пита това. :)
Въпросът е, защо жените твърдят, че чувстват защита с гърчавели на шамар. Дори 1.95 е смешен ръст, ако си 80 кила. Къде е защитста и кога с мъже?

18.   Масовата жена търси мъж с тяло във форма Ве -V. Широката част са раменете, тясната е ханш. :) И да, когато видиш жена до мъж с тесни рамене и прав като свещ, иде реч за кривня, не за въпрос на вкус. Инстинктите се следват, не им се инатиш. Чаткаш ли? Така, че здравословно, нездравословно BMI тактичен завой у лево, номер 15 .. Всеки от гореспоменатата пропорция е фаворит да се мъкне с момичетата.

19.   Масово по улицата движат ниски мъже, като цяло българите на ниски и късокраки, с къс врат, мургави. Като натрупат мускулна маса заприличват на бидони.

20.   Не знам какво търсят жените, ама един приятел е 165 и е много пълен, сигурно има 90кг - 100кг, едва върви и се задъхва.. обаче човека има собствен бизнес, изкарва супер добрите пари и честно казано - в последните 12 години без секси парче до него НЕ СЪМ ГО ВИДЯЛ. Така че дали си трениращ или не, не е важно. Важно е джобовете да са пълни и без жена няма да останеш.

21.   По-тъп коментар от този на номер 3 скоро не бях чела.
И аз по принцип си падам по високи мъже, но има ниски, които спокойно могат да вкарат в малкия си джоб половината високи.
Към автора - жените харесваме мускули и оформено тяло, но не прекалено тип Шварценегер, Галин, Фики - иул
Жена

22.   Богат, нисък и дебел мъж за златотърсачките - не създава емоции и определени трепети. И точно затова си има баджанаци, ама бая баджанаци. Колкото до ниските мъже, в България има доста мъже над средната височина. София е град с най-често срещаните над среден ръст, поне при младите 20-35г. 1. 80-1. 90. Не рядко има и мъже над 1. 90. Вчера ми се случи да видя няколко по 2 м. За три часа по центъра на София. Ниските мъже са от някакви несполучливи връзки, в които жената прави същите грешки, които и с много високите и слаби мъже.
:)

23.   "Апропо, на ръст 187. 96 кг тренирано тяло и хубаво лице, малко жени успяват да устоят."

Жените, на които плащаш, за да танцуват на уеб камерата, не са ти приятелки.

24.   Нисък с мускули е по-добре от нисък и отпуснат или висок и слаб. Сега се харесват най-много мъже с ръст и физиката на Джейсън Момоа, а косата е въпрос на вкус. Част жени се кефят на тела с ръст и физика от тип Жан Клод-Ван Дам, пък и той спада категорията на набитите под 180см. Но, не праяете уникалната грешка да се залежавате, защото в един момент оформените мъже засенчват стабилно тия с парите. В смисъл такъв, че няма как жена на 25 да иска да легне с пълничък шебек на 35, пред оформен на същите години. Гаранция Франция, че и да легне с подобен тюфлек, пак ще се зарибява и клати с тренираните. Винаги е било и ще бъде така.

25.   "Жените, на които плащаш, за да танцуват на уеб камерата, не са ти приятелки."

Да, и по тази причина не съм пробвал, не ми е интересен. Предполагам се сещаш, че ако в скута и легото си имал момиче, на чието излъчване се точат лиги от много мъже, сигурно ще ти е дошла идеята, че имаш значително по-добър потенциал .:) Да, гаджетата от тиндър и камерите ги знаем, но не на всички са ни интересни. Аз ти описах пропорциите си, представи си ги с атлетичност и хубаво лице, тогава ще си помислиш, че е нелепо да ме пращаш на камерата. Ако се разрешаваше, можех да ти оставя линк към фейсбук акаунт, да разгледаш какво и що съм. Ще видиш и с какво момиче съм бил и каква ми е чергата. Недей така, камерите са за по-неспособни. Не виждам смисъл да ме репликираш, жените гледат силните едри мъже. Даже и такива като Шварценегер ги кефи. С мрънкане няма да се изместиш от лузърската си позиция и мястото, на което си, а именно -никое. :)
До 23

26.   Към 21.
Добре де, ама кво правим, като почти всичките жени казват като теб?
"Бе нищо им няма на ниските мъже, НО аз си падам по високи", все едно "абе сигурна съм, че някоя друга ще е ок с нисък, ама аз не съм", само дето и другите така казват, и всяка се опитва да го прехвърли на друга, ама и другата като предната си пада по високи. Ко прайм?