Какво да правя?
На 20 години съм, с приятелят ми сме заедно от около 2 години, в началото всичко като по вода, омайване, сваляне, подаръци ( и от двете страни), комплименти... не ме разбирайте погрешно, от заможно семейство съм, не е до материализъм. Взехме си кученце (той обича животните) и го гледаме в тях, защото в нас няма как, но когато то направи някаква беля (на 3 месеца е), почва да крещи, да изпада в истерии, да тряска кучето от земята. До сега два пъти го е правел с мен, единия път беше миналата година по това време, но беше подпийнал, обеща ми че никога повече няма, но ето на, на скоро отново истеряса, започна да ме удря, бута в стената... винаги съм била силна, но нещо нямам сили да си тръгна, пък и ако си тръгна може повече никога да не видя кучето... помогнете ми..

Коментари

1.   Ами жертвай живота си заради едно куче. Щом още отначало е такъв, очаквай и по страшни изцепки. Махай се докато е време и докато още нямате деца!

2.   Вземи кучето, когато него го няма и заедно изчезнете от този човек. Той е склонен към насилие и ще продължи да го проявява.

3.   Като не можеш да си тръгнеш, стой с него и яж бой. Аман от мазохистки, той я пердаши и се държи с нея като с парцал, тя го обичала и не можела без него...Луда работа!
И като нямаш възможност, не вземаш животно. Това не са ви плюшени играчки, а живи същества! Вземете малко почетете и научете животното да ходи 2 пъти на ден навън- при разходка. Да имаш куче е грижа, не само игра и лигавня. Като няма да го гледате като нормални хора - дайте го на някого или в приют, пак ще е по- добре отколкото при пиян простак.

4.   Описваш държание на наркоман! Едва ли не си наясно. Може дори да те одуши и после да съжалява. Внимавай!
М 32

6.   Авторке, че трябва да му биеш шута е ясно, но моля те НЕ оставяй кучето при него!!! То има същото право да се освободи. Ако трябва го дай на други хора, някой който ще се грижи добре за него, но не го оставяй при този идиот.
Кръвта ми кипна само като прочетох как го пръскал в земята... Жена съм, но повярвай ми, ако видя нещо подобно пред очите ми, скачам на мига- стол, камък, каквото имам под ръка, но не бих допуснала да съм пасивен съучастник в малтретирането на каквото и да е същество, още по- малко пък на невинна душичка която не може сама да се защити. Изведи кучето от там!