Има ли някаква енергия
Вярвате ли в тези бабини деветини за врачки и баячки и за така нареченета магия за любов с мензис...

Коментари

1.   Интерисува те дали можеш да вържеш някого с мензиса си...
Ами ще ти отговоря! Да, можеш, временно поне!
Човекът ще остане против волята си и ще те мрази през това време. Всяко нарушаване на свободната воля води до тежки последствия за нарушителя. "Омагьосаният" ще загуби известно време (никога повече от три години) и нерви. Ще те мрази защото:
1 не иска да остане, но "нещо" го държи против волята му
2 на подсъзнателно ниво свързва "задържането" против волята му с човека който му го е причинил. После е като събуждане от дълъг сън...но се възстановяват. Остава само отвращение към човека който ги е "арестувал" временно.
За този който си е позволил да отнеме свободната воля на друго живо същество адът започва от момента в който го направи...и няма реторн за същият.
Пробвай!

2.   Номер 1, явно ги разбираш тези неща. Кажи, моля те, след като непоисканите влияния имат такова отражение върху влияещия, поисканите как се отразяват? В смисъл ако някой помоли да направиш нещо добро за него.

3.   Н 2, ако е по свободна воля, няма проблем.
Но истината е че, повечето не са "родени" с тези капацитети (движение, зареждане на кодове, манипулиране енергия, чистене на на енергия т.н.) а се надлъгват по курсове, книги т.н. Ако въобще успеят да концентрират и задвижат енергия в повечето случаи ще причинят негативи. Да не говорим че, много буквално ти "крадат" от виталната енергия или те ползват като "порта/врата" за да си изтеглят чиста енергия.
Смятам че, само родени потомци... имат по генетична, родова и друга "скрита" на други нива памет, физически, метафизични и квантов капацитет, по- важното е абсолютната вътрешна забрана/бариера по- силна от собствената, човешка воля, която няма да допусне да се използват тези капацитети за нищо друго освен добро. Единственият вариант да се използва с негативна цел е когато е за по- голямо общо добро...
Но всеки, абсолютно всяко живо същество може да се научи да движи собствената си витална енергия, да обменя с други живи-
природата например- дървета, също вода, земя, въздух.

4.   2 - няма такъв филм!

Чрез магия да правиш добро на някого...

Това е неразбиране на живота и всеки, който прибягва до това поле на въздействие върху собствения си или чуждия живот, ще си носи последствията. А те са толкова големи, че понякога не стига един живот да бъдат преодолени (изкупени). Пряко засяга и живота на твоите наследници.
Такива хора се обричат на големи страдания. Една част от хората с тежки съдби защо мислиш, че им се случват такива неща?

Може да си поговорим много за причинно-следствените връзки.

Съвет към авторката: мисли за създаването на семейство и за обгрижването на мъж, който да ти направи деца, но не и с такива методи. За да срещнеш правилния мъж, се иска търпение и не винаги е този, който на теб ти се иска и ти се вижда за най-подходящ!

5.   Глупости.

6.   Ти си нечовешки долно същество, ако мислиш да се занимаваш с подобни неща.

Ж

7.   Това е проклятие. Това е вражда против Бог. Писано е във Светата Библия. Второзаконие

Да не се намира между тебе някой, който да прекара сина си или дъщеря си през огън, никой чародей, астролог, гадател, или омаятел,
11 никой баяч, запитвач на зли духове, врач, или запитвач на мъртвите;
12 защото всеки, който прави тия дела, е омразен на Господа, и поради тия мерзости Господ твоят Бог изгонва тия народи от пред тебе.
13 Съвършен да бъдеш пред Господа твоя Бог.

8.   До 4

Уффф... Аман вече от пристутии...

9.   Това е такава простотия и селяндурщина и още по-голямо доказателство за това простия български народ и, че такива правещи магии живеят богато. Бяла магия, също няма. Единственото което можеш да направиш е, да изчистиш тялото, ума, дома си, да се помолиш на Господ. Ще му сложиш в кафето....и той ще припада по теб. Отвратена съм и все по-често виждам какви са българите. Магия, неприемане, завист, не приемане, че за любовта трябва двама. Тя си иска и трябва да е на нейното. С този начин на мислене, България никога няма да е нормолна страна с положителни хора. На българина или нещо му е малко или много, никога не е доволен.

10.   Към 1. Ебаси, сигурен/на ли си, че е 3 години. Аз имам подобно нещо от майка ми, може би 15 години(и бая нерви)! И както казваш, мразех я, не исках да имам общо с нея, от няколко години не поддържам връзка. Точно е както го описваш, всякаш се събудих от някакъв сън за собствения ми живот!

1 искам да те питам специално за възстановяването(аз да си призная, често се самонаказвам с мисли, как можах да губя толкова време, но като бях около нея "не виждах" голямата картинка)Как се случва възстановяването, пълно ли е? Ако ада идва за, човека отнемащ свободната воля, то за човека освободил се от омагьосването има ли някакво възмездие, че се е справил с проблема или той не получава нищо, само си остава със загубеното време и нерви?

11.   Н 10' не знам дали майка ти те е манипулирала по този начин' но когато майка го направи... да, може да продължи толкова години и повече. Вие сте свързани и генетично, съответно много по- лесно е за нея. Не искаш да знаеш какви ще са последствията за нея (Ако го е направила ) повярвай ми' не си трови под/съзнанието.
Да, възстановяването е пълно, но проблема е повече психологически след "пробуждането". Казвай си понякога вечер преди заспиване на глас, твърдо и категорично "името и... прекъсвам всички договори и всякакви отношения с теб" Така, като заповез- закон.
Не :) няма специални награди за "освободилите се" освен най- голямата- свободната воля, тя не е била отнета, но манипулирана, невъзможно е да бъде отнета... когато опознаеш и осъзнаеш силата на свободната си воля' ше разбереш че, това е всичко от което имаш нужда. Над 50% от хората заявяват свободната воля на други мислейки че, е тяхната собствена... манипулирани от детството, възпитавани според "търсенето"... ето ти ключе към теб, успех!

13.   Номер 11 някак успя да направи тази тема светла. Сега се замислям за значението на свободната воля за успеха в жизнения път. Често съм наблюдавала как хора действат сякаш срещу себе си а после се оплакват от другите. Ето въпроса от темата - ако на жена и се налага да прави такива отчаяни стъпки за да задържи мъж, значи този мъж не е подходящ за нея и просто първи го е осъзнал. А тя си държи на своето, не слуша истинските желания на сърцето си и вероятно повече е повлияна от мнението на околните. Някъде я чака нейния човек, но ако задържи този може да не го намери. Всичко това си е просто предположения. Никого не съветвам и не искам да обидя. От 2

14.   Големи простотии.