Бивша приятелка
Здравйте, Мъж на 22г съм ии познайте каква ще е темата... ДА! бившата приятелка разбира се :D
С нея учим в един град и ходихме миналото лято за около 7 месеца. След като се разделихме пак си писахме, но просто така, сякаш нямах кой знае какви чувства. Сега тя си хвана нов приятел и сякаш всичко в мен се преобърна от 4-5 дни съм като убит, мисля само за това.. На всичкото отгоре сега тя някак разбра, че съм болен с вируса и от вчера постоянно ми пише как съм, да меря температура и т. н. т.. Дали тя пази някакви чувства или просто е мила и защо половин година сякаш не чувствах че я обичам толкова, а сега като си има приятел това чувство е огромно и как да спра да мисля само за нея..

Коментари

1.   Еми пич,айде замисли се дали ти ако си имаш нова приятелка ще пишеш на бившата си щото си много загрижен :D

2.   Кофти ти е защото тя си е намерила някой а ти не си. Толкова по въпроса. Изобщо не звучи като да те е грижа за нея, но от нейна страна нещата май не са така. Най-добре за нея е да прекратиш контактите ви, за да може тя да продължи напред с новия си приятел. Това е.

3.   Оставила те е, ама се интересува, безпокои се за теб... Ега ти... "Ах, короната, аууу!! Пази се, лекувай се, пий си хапчетата!! Оздравявай! "... Според мен, иска да те държи резерва, за да може, ако се подхлъзне, да падне на меко... - в прегръдките ти... Колко са цинични и фалшиви!

4.   Не е така, не съм спирал да я обичам просто сякаш чувствата леко бяха отихнали.

5.   Авторе, замислисе щом са били утихнали преди, дали няма да утихнат пак ако се съберете отново. Щом не си оценявал какво имаш докато е била с теб, защо смяташ че втория път ще е различно ? Остави момичето да продължи напред и направи същото от своя страна. Подобни поддържания на контакти са вредни, когато очевидно има чувства от едната или другата страна.