В търсене на любовта///доста сложно хора :)
Здравейте на 2х години съм
Работя като международен шофьор + живея в чужбина
Искам да си намеря приятелка/за в бъдеще жена.
Приятели в Българи нямам само несериозни
Незнам как ще се случат нещата и аз искам да съм като нормалните хора с човек до мен незнам незнам :( :( :( :(

Коментари

1.   Ми почвай да работиш върху себе си, да подобряваш соц. си контакти. Бъди по-отворен и начетен, при възможност подхождай с чувство за хумор. Успех!

2.   Нямам рецепта, уви.
След дълга връзка и работа в чужбина сега заради ковид съм обратно в България... приятели никакви, социален кръг и среда - никаква. Не ми тежи това, а че нямам другар в живота....
Какво правя ли, какъвто е единствения ми вариант - тиндър.
Резултатът - загуба на време, никаква полза.
Но поне опитвам, може би все някога ще даде резултат. Може да пробваш и ти

3.   Ми почвай да работиш върху себе си, да подобряваш соц. си контакти. Бъди по-отворен и начетен, при възможност подхождай с чувство за хумор. Успех!

4.   Почнахте да търсите българки като видяхте че чужденките няма да ви слугуват и че пред тях номерата няма да ви минат (задължително да можела да готви, да била красива, да била страхотна в леглото... ).
Иначе на този уебсайт има сума ти омразни коментари към родните жени, ама щом не сте си намерили чужденки и сте приритали за нашенки-май някои от вас са слезли на земята

8.   Много хора са в това положение. Ако може това да те успокои... Всеки търси, но не всеки намира. Важното е да не губиш надежда. Бог дава на тези, които умеят да вярват и са търпеливи.

9.   До номер 4: Те никога няма да слязат на земята. Всеки мъж, който не е пълен загубеняк, се цели на най-красивите и най-сексапилните. Е да, ама те се броят на пръсти. Че и са мутреси гяма част, защото се изисква доста свободно време и пари, за да докараш такъв невероятен външен вид. Междувременно, понеже не могат да достигнат мечтаната, заблуждават нормалните момичета, като ги въртят и разиграват. Тръгват с тях, зарязват ги, лъжат ги, изневеряват им, каквото се сетиш. В най-общия случай не си правят и трида да ходят с някоя, ами директно й казват, че търсят само секс. Колкото по свестно е момичето, толкова по - гадно се държат с нея. С идеята някой ден да срещнат невероятната красавица. Все повече свмейства се развалят и все повече жени остават стари моми и си тровят нервите. В днешно време пробиват главно жени без никакви чувства и с нулев морал. Такова ни е обществото.

10.   До но. 9: като не искат да слязат на земята ще си стоят сами.
"Всеки мъж, който не е пълен загубеняк, се цели на най-красивите и най-сексапилните." Напротив, само загубеняците търсят "красиви и сексапилни"-гладна кокошка просо сънува.
Нормалните мъже не се фиксират за външността, а ценят и характера.
Така е и при нормалните жени.

11.   4-какви глупости говориш.!? Човека е шофьор мислиш ли че му остава време да се занимава с жени. Не се прави на разбирачка не си била международен шофьор.
И да бил съм по програми в чужбина и жени от 5 националности са ми се лепили в рамките на 2седмици, нещо което в България не се е случвало но за 15г.
Дали са добри домакини не знам, но имам 3 познати млади български семейства и повярвай там мъжете домакинстват и вадят пари и гледат деца а жените с крак въз крак се чудят Венета или Юпитер са с по дълга орбита. Даже и аз съм камериерствал със сутрешен махмурлук след купон, чакайки 10мин. И чудейки се как да помоля принцесата учтиво да си повдигне краката та да почистя с прахосмукачката и там.
Голяма част. От Българките са диви селянки по душа, но така са си навирили носовете че режат облаците. Тежкарки от класа.
Сега живота стана такъв, че много хора се чувстват самотни заради тежките демографски дисбаланси и предстоящият пълен крах.
Ако си мислите, че вече опира само до благоволението на някакви жени или до максималните усилия на разни мъже значи още не сте се събудили от 10годишения криогенен сън.

12.   Но. 11-глупостите ги говориш ти, а и кой си ти да ми държиш сметка за мнението, ти закакъв се мислиш бе тъпанар скапан?
Поредният женомразец решил да се направи на разбирач.
Ха-ха, кои са тия чужденки които ти се лепят? !
Аз съм живяла по цял свят и много добре съм видяла чужденките на какво се лепят-със сигурност не на простаци като тебе.
"Българките са диви селянки по душа, но така са си навирили носовете че режат облаците. Тежкарки от класа. "
А българските мъже какви са? Миризливи, прости и гнусни балкански субекти като тебе.