Искам да я забравя мамка му!
Здравейте, пише ви едно хлапе на 17 години.
Лудо влюбен съм в едно момиче, с което не се получи....
Не мога да я забравя вече 4 години, постоянно за нея мисля, постоянно ми е в главата, постоянно ми прави едно вътрешно напрежение мислите за нея. Обичам я и не мога да я преудолея, много ми е трудно....Помогнете ми, не се чувствам свободен, не мога да излизам с нови момичета и да бъда сериозен с тях...с повечето съм само за секса и само тя ми е в главата....погледите й по мен сочат, че има нещо към мен, но ми е много трудно точно с нея. С всяко друго момиче имам възможността, но не и с нея, имам чувството, че никога повече няма да срещна такова момиче, не мога да се чувствам свободен. Как да я преудолея, помогнете ми...
Благодаря ви!

Коментари

1.   Здравей, приятелю. До колкото мога да ти помогна, бих ти помогнал със следния съвет: "Само ти можеш да си помогнеш."
Та, извън философските изказвания, твърде си млад, за да те изяжда това. Наблегни на градивни мисли.

2.   Ей,отпусни се! Животът е пред теб! Да,съгласявам се,че това момиче ти е направило сериозно впечатление и се различава от другите, с които нещо се случва. Недостъпното и неизживяното е най-желано. Ако все пак след толкова време нещата не се получават,трябва да приемеш,че това е реалността. След време ще се появи момиче,с което чувствата ще са взаимни. Може пак на моменти да се сещаш за "нея", но когато си обичан и пораснеш още някоя друга година ,ще мислиш по друг начин и ще се бориш за хората,които се борят за теб! :)

Енсея

3.   Първо преУдолей неграмотността си, и тогава мисли за жени!

4.   Да беше взел да си преОдолееш неграмотността малко.

6.   Не се мъчи да я преодолееш. Кажѝ си, че това е един добър опит за бъдещето. Гледай споменът, който тя е оставила у теб, да не ти тежи. Ако пък те е огорчила, кажи си: Аз не заслужавам такова лошо отношение! Значи тя не е права и не е такава, каквато си я представях! И за каквато тя се мисли. Това ще ти помогне да я поставиш на истинското ѝ място.

7.   Само на 17 си, колкото и да не ти се вярва, ще срещнеш още доста жени в живота си. Най-добре си намери приятно занимание, за да не мислиш все за нея и след време ще срещнеш друго момиче, което да владее мислите и сърцето ти. Първата любов е много специална и се помни завинаги, но след години ще си я спомняш с усмивка.

8.   С течение на времето ще мине. Потърси си приятелка, която да те привлича повече от тези, които са само за секс - някоя, която поне слабо прилича на тази, в която си влюбен. И не страдай! Представям си през какво минаваш. Просто не си го причинявай повече. Това е агресия спрямо теб самия. Не се наранявай, брат.