Несподелената любов на жена ми...
Въпреки че живеем на семейни начала от 5 години и имаме планове за сватба догодина, жена ми все още страда за несподелената и любов от времето преди да се запознаем. За съжаление мъжът на нейните мечти е все още в сърцето и. И тя непрекъснато крои планове как да е с него, дори и само за 1 час.

Аз вече се примирих с това положение и бих приел нормално една нейна изневяра с този човек, защото той си има сериозна приятелка от почти 15 години и се държи студено спрямо моята жена.

Проблемът е че той всячески я отхвърля, което води до нервни кризи в съвместния ни живот. Бихте ли ме посъветвали как да накарам този човек да спи най-после с жена ми?

Коментари

1.   Евала, пич! Харесвам такива широкоскроени хора. Ами... едва ли ще се навие, ако ти отидеш и го помолиш примерно. Да ти кажа и аз съм като твоята мацка. Имам приятел от две години, но все още мисля за несподелената си любов от тийнейджърския период. Той не ми обръща внимание и никога не ми е обръщал, но аз се надявам ли, надявам... Приятелят ми знае за тези мои чувства и ги приема като нещо нормално. Казвала съм му, че ако онзи ми обърне внимание - късаме. Но той знае, че няма да се случи и казва: Да, знам, споко... Шантава работа! Но и това го има :)

2.   Е, авторе, благородството ти надхвърли всичко познато от киното и литературата. Не мога да го приема за истина, не мога да приема и че търсиш съвет за подобно нещо.
Мечо Пух

3.   Не би ли се почувствал използван ако някой някога ти каже айде да спиш с жена ми, защото те харесва?

4.   И ти ще се ожениш за тази жена?

5.   Не мога да повярвам, че имаш сериозни намерения да се ожениш за тази жена!
Имах такива приятелки, знам какво им минава през главата и знам и едно - те не харесват дори мъжете си, но са лигитимни някакви парчета месо, за да не били сами, за да имали жилище, материално, дечица. Слизай от този влак и търси момиче, което ще си прави планове с теб да бъде!!! Заслужаваш го!
П.П. Защо мислиш, че другия пич ще легне с твоята ненормална? Сигурно от годин и му създава неприятност и той се стреми да се отърве от нея!

6.   Ти си й свикнал на номерата щото имаш чуства към нея. ма младежа за 15 години му е писнало от нея щото не му дреме за нея. аз си имам принцип като съм с един с него съм, като ми писне от него довиждане. ама кажи ми нещо ако след старата либов тя реши че иска и съседа кво правим тогаз

7.   Какво се чудите, иска спокойствие човека... и щом жена му ще си седне на гъза като преспи с другия кво толкоз. Да ти кажа не можеш да го накараш доброволно по никакъв начин, щом не иска да изменя на жената с която е от 15 години, освен да го напиеш и отвлечеш, да го завържеш за леглото и женати да го изнасили друг вариант няма

8.   Хахаха... ти ме оби бе човек, тая твоята не знам на какъв тормоз те е подложила... леле вземи се стегни и малко и и кажи или да не мисли повече за тоя или, че ще я оставиш. Ако те загуби за малко ще разбере какво означаваш ти за нея.

9.   Мале, мале-е-е, ти мъж ли си изобщо?
Тая ще си мечтае за друг, а ти ще им уреждаш чукането - надявам се историята е да е просто провокативна измишльотина, ако не е - авторе ти си за психиатър.

10.   Твоята глупава приятелка си мисли, че за един час сексене с онзи мъж ще му завърти главата? Това не е нормално, осъзнаваш ли го? Защо подхранваш фикс-идеите в главата й? Не й помагаш, честно. Дори да успее да го навие, не знаеш какво ще й хрумне после.

11.   Толкова ли си влюбен, че не виждаш в какъв филм те вкарва тази жена. Направо абсурд. Ами пусни я да си го преследва на воля, ти си свободен да се спасиш.... от такова чудо...

12.   Тази маи те пляска по бузките а бая страх си набрал да не те остави каде ти е мъжкото бе пич как може да я търпиш Хектор